Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.08 09:49



Моят химиотерапевт обяснява повишения тумормаркер и повишените чернодробни показатели с туморния разпад вследствие на химиотерапията и не иска да гледа въобще туморните маркери, които си пускам. Следи само левкоцитите и хемоглобина да не са паднали преди вливане.
И аз съм объркана ВЕЧЕ, ама съм се оставила на течението.
И като гледам последните си чернодробни, леко спадат и само ГГТ-то е още доста повишено. Дано да са прави лекарите, не знам вече.
Отпуснаха ли ви Гемзар, вливате ли го? Да бе, ти каза, че оня ден сте вливали. Следи да не излизате извън графика.



Нема начин да нема начин!


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано11.07.08 09:50



Джул ,благодаря ти миличка!
Лошото при нас е,че в момента отказва да пие каквито и да е добавки.Та сега се върнах пак в началото,по метода на убеждаването,поне да си завърши курса на започнатите неща

,та да видим как ще се справя?

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано11.07.08 10:00



Да стиктно следя,имаме за още 4 вливки,и затова направихме ехографа,щото без него нямало да могат да пуснат протокол.А в същото време предния,дето го имаше,и го нямаше,за него не се изискваше нищо?И аз незнам вече какво да мисля,просто много,много съм объркана,и притеснена.
Дано да продължим да вливаме,ами ако откажат?А имат ли право да ни откажат?
Сега ще почиваме две седмици,и после пак,много е интензивно вливането,всяка седмица,и той-няма време да се възтанови.Просто незнам и аз какво да правя?
Хайде до после,че Рая напира да си гледа филми ,а трябва и да пазарувам и готвя.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.08 11:51



Знам Юлче, и аз сега съм на седмични вливания, освен тях и Кселода пия.
Е, моето не е толкова тежко като неговото, но все пак...
Не могат да откажат вливанията, след като имате отпуснати за още четири курса. Просто бой по канчетата с тигана и не ги оставяй намира.
Не може да не "работи" Гемзара, поне за него съм чувала толкова добри неща.

Юлче, искаш ли да отвориш нова тема със същото име. Тази ще я заключа и ще пусна линк към нея в новата тема.
Тази толкова много се е разтегнала, отваря ми се на три екрана



Нема начин да нема начин!


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано11.07.08 13:25



Няма проблем,заключвай!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.08 14:28



E първо отвори нова де, после ще я оправям тази



Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.