Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: vesela.bg]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 22:28



вкъщи преритвам и аз за климатик, а майка ми твърди, че не е топло.
Всъщност ние процедираме вече години така:
дори да е вкючен климатика, тя никога не стои директно пред него,винаги отваряме врата пред леглото или врата на шкаф , без значение - просто не се излага директно. предпочитам да сваля щорите, да отворя вратта, да стои на тъмно и хладно, климатика го ползваме само, когато аз съм вкъщи.




Юлче, по-добре да го мокриш с хладна студена вода по ямките на лакетна става. там най-добре се охлажда тялото. аз винаги правя така. определено има полза!



Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: oндин]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 23:24



климатика също така изсушава въздуха, което е добре когато е влажно, но не е добре когато не е - макар липсата на влажност се регулира без проблеми с чиния с вода и камъчета в нея (мокрите камъчета осигуряват по-голяма повърхност). може да се направи естетично

най-добре е климатикът да е инсталиран в съседна стая, а не да ти духа на главата. просто не знам как издържате в тези жеги без охлаждане





Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: edno momiche]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 07:50



в родния ми град не е толкова топло, климатикът все пак се пуска от време на време, главно в момента се колебаем, защото майка ми все пак не може да бъде само на климатик, а и в естествена среда, факт, че тя все още не може да се движи нормално, повече лежи и няма как да излиза навън свободно.
климатичната инсталация се намира точно срещу леглото й - просто оставям вратата на спалния шкаф ( така деимаме си такъв за спалното белъо ) отворена, за да не й духа директно в лицето и тялото.

като стна дума за вода - от известно време го пратикувам и съм много доволна!!!



Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: oндин]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано08.07.08 14:51



Имаме климатик,и той е в съдедната стая,но както каза Весито просто не става
за мен е добре но на него му става студено и веднага му се запушва носа.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
АвторЮлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 15:41



Днес правихме ехогр. на коремни органи.Тало- опашка на панкреаса са ангажирани с ту формация над 15 см.,има на места и кистозни зони.Ангажира
ляв бъбрек,който е с частична хидронефроза,има и частична некроза на панкреаса.Метастазите в черния дроб са се увеличили. Далака не е ангажиран.
Без асцит.
Има и още ,но не мога да го разчета.





Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.07.08 19:18



А как са кръвните изследвания - ПКК, чернодробните и маркер?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.07.08 19:55



Препоръчвам ви хранителната диета на д-р Волф Ласкин (с елдата).
Преди ден-два ставаше въпрос, че една жена се излекувала с нея и се появи сайт за безплатно сваляне на книгата.
Припомням го:



Днес се зачетох в книгата и признавам, че съм доста впечатлена.
Безкрайно проста диета, а описаните резултати са блестящи!





Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: *jull**]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 20:45



Много моля,който може да преведе точно диетата и колко време се прави .
Благодаря предварително





Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: минaвaщ]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:56



да и аз да помоля ако може някои да я преведе.моя руски е ужасен. днес си направих елда,но понеже не ми хареса,добавих салата,доматки краставица и я подправих с зехтин и оцет.така стана супер,хапнах си я с голям апетит.Ама не е по диетата.



Тема Re: ПРИТЕСНЕНА СЪМнови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано11.07.08 09:43



Всичко е завишено,но казват,че било нормално от химията да е.Друго също ме тревожи,че явно, или не се повлиява от Гемзара,или това стана от прекъсването на химията,но кой ще ми каже?
Явно процеса напредва,а не се стопира

,а това хич не е на добро.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.