Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: fanfan]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 22:39



Гемзар, в Канада никой (дори фармацефтичните фирми) , няма да ти дадат без рецепта, поименна със социален номер отгоре...т. е никой доктор тук за съжаление няма да си подритне лиценза за това, защото санкцийте са много строги!

Това е правило дори и ако имаш нужда от антибиотик.Антибиотик , тук не можеш да си купиш свободно от аптеката, както е в Бг.Иначе цената наистина е доста приемлива..., но е невъзможно да говземеш за някой друг...



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: yraaa]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано20.06.08 15:44



Малко е да се каже,че съм разлюшкана,и ми е паднало пердето

,но този път няма да откачам,щото може и да убия някой.
Та днес вдигнах цялото министерство,и всички служби,и службички по телефона.Знаят ме още от миналата седмица и през седмицата -задочно.
Та от Соф. ми казаха,знаем за този протокол и номера и името,и всичко щеше да е наред ако беше пристигнал?????
И тъй като онкото в П-в вече почива и има само деж. лек.,в понеделник сутрин
отивам(ме).Само че този път ще си забравя доброто възпитание,и добрите маниери в къщи.
Ще им поискам сметка,и дори ,ще поискам да видя,описа на всички протоколи ,зная коя куриерска фирма ги изпраща,и ВЯРВАЙТЕ МИ нещата няма да ги оставя така.
И тогава ще излезе на яве,кой лъже,и защо ,и как си прехвърлят топката.
Даже имам уверението,че ако си намеря протокола,мога и на ръка да си го занеса лично,(което не е редно),и там ще имат грижата ........
Но засега протокола липсва,нямаго,потънал е в гори тилилейски,а дефакто аз си го имам (дубликат)
в моята си папка.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.06.08 17:52



Като чета за тия мизерници, май и те за съд плачат!


В края на краищата, като не могат (или на искат) да открият оригинала, да ти заверят копието
и да придвижват нещата по най-бързия начин!
Мошеници!





Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:18



Добре, щом имаш копието не можеш ли да го факснеш до тях и да ти задвижат нещата като ги предупредиш, т.е. пишеш им отдолу на писмото, че ще ги съдиш за немарливостта им и затова, че застрашават човешки живот! Пробвай.



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано20.06.08 22:08



Изобщо не се и замислям,направо ще ги съдя !
Мафия на мафиите,нито италианската,нито колумбийската може да се мери с нашата ОНКОМАФИЯ



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: aaa!]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано20.06.08 22:13



Искам първо да ги разнищя,а после,да не си мислят,че ще си грабна дупето и лично ще го занеса,да ама не, има факсове за това.
Получават луди пари,от всички нас,цялата държава ги храним мизерници със мизерниците

.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: yraaa]  
Авторypa мa нe (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 02:39



това не е точно така. принципно е вярно, когато обаче става въпрос за лекарства покрити от застраховка. за такива които плащаш 100%, компанийте които го продават на интернет искат специален формуляр от лекуващия онколог. за да се разбере дали онколога непременно трябва да е в канада (в което се съмнявам) - трябва да се говори с тях и да се пита каква точно форма, и какво трябва да пише, и къде да се изпрати. предполагам запитването може да се направи и с емайл.

освен това, китайци също го произвеждат и продават. разбира се, не е ясно какво е качеството. китайците по природа не им пука за бележки - те гледат да приберат парите. затова и обикновено не обявяват цена - за да могат да се спазарят.

така че, следващият път може би да не се изказваш като последна инстанция, а





Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: ypa мa нe]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 04:12



Ок, последната инстанция я оставям за теб, то ни е народностна черта да се ядем и да се правим на най-знаещи!





Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: yraaa]  
Авторypa мa нe (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 08:32



говори от свое име, моля.. тези пасивно-агресивни обобщения които обичаш да вадиш нямат място в този форум, още по-малко в тази тема. мерси предварително!





Тема Re: Здравейте на всички! ДОКЛАДВАМнови [re: ypa мa нe]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано23.06.08 12:16



В 8.30 започнах да си задавам въпросите.
В9.30 продължавах да ровя,и питам,........ преснимах много секретната им информация,и се обадих на моя човек В СТ.Загора той да продължи да действа в Соф.
Между другото няколко пъти им споменах,че отиваме на съд,и нещата ще ги разровя до край.
В 11.30 лично ми се обадиха от ПЛОВДИВСКОТО ОНКО ДА МИ КАЖАТ,ЧЕ НИ Е ОТПУСНАТ ГЕМЗАГА -60 фЛАКОНА!
и ЩЕ МИ СЕ ОБАДЯТ ДОПЪЛНИТЕЛНО КОГА ЩЕ ЗАПОЧВАМЕ ВЛИВКИТЕ.
СЕГА ЧАКАМ И СОФ-СТАР.ЗАГОРА И ТЕ ДА СЕ ОБАДЯТ


ДОВОЛНА СЪМ ОТ СЕБЕ СИ!
МОГА ДА КАЖА САМО:
ХОРА ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.