Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 20:37



на запад gemcitabine HCl струва до $700/1000mg, а стандартната доза на вливка е 1000-2000mg ако не се лъжа.

http://www.pharmacychecker.com/Pricing.asp?DrugName=Gemzar&DrugId=52294&DrugStrengthId=108324

китайците също го произвеждат и продават

http://www.hxchem.net/en/moresell.php?id=23176



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: a]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано10.06.08 17:37



Тази вечер,ще си уреждам един,или няколко ореха,и тези дни ще бера от зелените орехчета,и ще правя рецептата на Димана 64 със зелените орехи и мед.Също така ще направя и теста с йод,и ще намажа целия стомах.
Донесоха ми и хвощ,правих го на Рали ,сега ще продължа на съпруга ми да правя запарващи компреси с хвощ.
Продължаваме напред!Пие си добавките,и лекарствата,яде плодове,пие сок от моркови,сок от портокали.
При нас всеки ден е различен,но засега се справяме

,и чакаме протокола, ........ по протокола да отпуснат Гемзара.
Ще пиша пак,когато съм в кондиция!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано12.06.08 14:25



Да докладвам:
Снощи в 19часа направих на съпруга ми теста с йод ,в 21часа ни вест ни кост от него,направих си и аз,до сега си личи намазаното място.
Току що направих и рецептата на Димана с зелените орехчета и мед,хомогенната маса е с гъстота на боза.Сложих го в хладилника най-долу.
Днес не се чувства добре,и си лежи.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 17:22



Юле,при мен кой знае защо бурканите се обвиха отвътре с нещо като плесен независимо от това,че бяха в хладилника. Наложи се да ги изхвърля след това.Не знам дали ще се променят свойствата им ако част от съдържанието се сложи след това в дълбоко замразяване-но аз бях направила три буркана.



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Taня]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано12.06.08 21:47



Аз направих един буркан , да те питам през колко време да го разклащам?
Че ,то като четох,явно съм чела през ред и неможах да го намеря ,туй за разклащането де

.
А за замразяването ,и аз незнам,дано някой да пише,и да сподели мнение.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Юлия 48]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 23:13



Нямам спомен,но ще потърся и като намеря ще пиша-имаше някакъв период през който се получаваше ,за да е готово за консумация



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Taня]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.06.08 23:20



Знаете, че обикновено вечер ме налягат едни такива мислииии...
Та и сега като ви чета си задавам въпроса: Защо с Джул се трепем да събираме рецепти от темите и да ги вкарваме в Справочника, след като никой не поглежда там?

Което пък ме подсеща, че Джул е извадила доста рецепти, на които трябва да им намеря място пак там.
Ето ви я рецептата:

Орехи (Luglans regia L.)

Зелени орехи, събрани преди 24 юни, се прекарват през месомелачка, смесват се 1:1 с мед, сместта се излива в бутилка, затваря се и се оставя да престои един месец на тъмно, прохладно място. Съдържанието на бутилката периодично се разклаща.

Приема се по 1 чаена лъжичка, 3 пъти на ден преди ядене.

Показания. При чернодробни и белодробни полокистози, при всякакви заболявания на черния дроб, стомашно-чревния тракт, а също и всички болести свързани с инфектиране. Силно повишава имунитета на организма. Целогодишната му консумация помага за лекуване на кожни болести, срещу които ортодоксалната медицина е безсилна. Пречиства кръвта (особено полезно за онкоболни), изхвър;я паразитите от тялото, лекува базедова болест. Ефективно е при парадонтоза, карбункулоза и фурункулоза Срок на лечение - 40 дни.

Препоръчва се злокачествените тумори да се мажат с мехлем, приготвен от преградките на пресните зелени орехови ядки, стрити на прах или счукани и растително масло (това последното според мен е доста правдоподобно. Имам приятелки от САЩ, които с мазане на тумор на гърдата с йод външно казават, че са постигнали - една - намаление - другите - видимо изчезване).

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Taня]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 23:20



Намерих описанието-един месец на тъмно и всеки ден-периодично разклащане на буркана-значи,когато се сетиш-поне аз така го разбирам.



Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано13.06.08 08:32



Права си бе Весе

,аз си го претърсвам справочника ,и рецептата си я намерих,и направих,ама Райчето като вземе да ми дърпа гащите,и като не можем да го разделим компа,започвам да чета през ред.Та за туй така се получи.
Днес ще правя мехлема.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Здравейте на всички!нови [re: Taня]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано13.06.08 08:34



Благодаря ти много Таничка

!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.