Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Калимеранови [re: yraaa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано01.05.08 08:36



Ураа, срам ме е да си призная, но не си спомням точно от коя пиеса на Шекспир и цитата. Останал ми е в ума и сърцето, а сега не мога да си спомня точто от къде.


Ако си спомня ще ти напиша непременно!



Тема Re: Добър деннови [re: ФЛOPA]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано01.05.08 08:52




Добро утро на всички



Тема Re: Добър деннови [re: ФЛOPA]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано01.05.08 12:10







Тема Re: Добър деннови [re: lumixx]  
Авторюлия (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 12:13







Тема Re: Добър деннови [re: юлия]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано01.05.08 12:21



Без думи, но от сърце, а?






Тема Re: Калимеранови [re: lumixx]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано03.05.08 18:05







Тема dobyr vecherнови [re: lumixx]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 22:34



hora zdraveite!
cheta vi, ama ne moga da pisha, shtoto njamam kiriliza, a i sym zatrupana s problemi.
semejstvoto na moja luybim ni syzdava mnogo grizhi, neshto ne iskat da se zhenim i problema mi e goljam.
otchajana sym malko, no sym reshila, che njsama da se otkazha za nishto na sveta. kakto i toi.
iznenadata mi se poluchi. beshe poveche ot shtastliv.
sega motkam iz ulicite i se chudja kak shte se pribera v bg.



Тема Re: dobyr vecherнови [re: oндин]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.05.08 22:47



Не се тръшкай миличка, нещата ще се случат, когато им дойде времето и както е писано! Наслаждавай се на моментите с човека до теб, всичко друго ще се подреди

Не разбрах какъв ти е проблема със завръщането в България! Ще поясниш ли?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: dobyr vecherнови [re: vesela.bg]  
Авторondin (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 22:59



vryshtaneto v Bylgaria e mnogo trudno za men. svikvam tuk s vseki izminal den vse poveche i vypreki tryshkaneto i postojannia plach vse njakak si uspjavam da zabravja za moment. strahuvam se, che pak shte blenuvam samo da dojda tuk, vinagi mi e trudno da se pribera v bg, zashtoto ostavjam naj-lyubimia si tuk. tova e syrceto mi , to e negovo i az go ostavjam tuk sam.

a mama se nuzhdae ot men i dnes dazhe ne iskashe da govorim dylgo, zashtoto j e mnogo mychno.
az yuli pak idvam i veche ostavam,a dogodina zhivot i zdrave, trjabva da sym dovela mama tuk. tova sa celite mi i obeshtaniata mi. a az si spazvam obeshtaniata i ne zakysnjavam nikoga.

napushih se bez da iskam, izpushih blizo 6 cigari za edin chas i sega mi se vie svjat. njakoi da dade syvet ako mozhe kak da mi mine? molja vi, che napravo mi se gadi :(

i znaete li, bjah spomenala, che mozhe bi sym bremenna. i posle ne spomenah nishto poveche. a az vsyshtnost imah ogromen kryvoizliv i t.n. mozhe bi naistina bjah

plache mi se kato si pomislja. nadjavam se tova ne e tova, koeto si misleh.



Тема Re: dobyr vecherнови [re: ondin]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.05.08 23:18



Направи си един чай от мента, успокоява гаденето. В момента и аз си пия чая.... Стига си плакала да не те набия, успокой малко топката, какво е това...
ти като вица..."Искам мамо мъж, искам го веднага"

Не пришпорвай събитията, всяко нещо се случва, когато му дойде времето, колко пъти да ти го повтарям? Ама на твоите години и аз бях като теб, но с времето нещата се утаяват и се научаваш на търпение. Ама къде ти търпение във вас младите, всичко ви ври и кипи Ако подходиш с малко повече мъдрост към ситуацията ще видиш как ще се подреди доминото....

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 05.05.08 23:19.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.