Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема възмутена съм!  
Автор verona (непознат)
Публикувано09.04.08 21:38



Здравейте! чета редовно всичко в клуба, но рядко взимам отношение. Оперирана съм от рак на гърдата преди 4г и 4 месеца. Днес бях на контроли в Пловдивския онкодиспансер и чинно застанах на опашките, за да направя онова, за което съм диспансеризирана и от което рядко съм се възползвала. за обстановката е теснотията няма да говоря-ужасно е. Бях рано сутринта и успях да взема номер в първата десятка. От 7.30ч. до 11.10ч. всичко на всичко минаха 5 номера- всички лекари и сестри влизаха едни през други с разни близки и познати. Кабинетът работи до 14ч и умът ми не побираше как ще се прегледат останалите 30 номера. В един момент възроптах и когато влязох, лекарят дори не ме прегледа, заяви, че ми се полага само ехография на гърда- без кръвни изследвания, мамограма, тум. маркер и пр. Когато му казах, че може би имам проблеми с щитовидната жлеза, представете си той ми даде визитка за частния си кабинет. Ехография на гърда не можах да направя, защото д-р Измирлева, която е популярна с яростния си характер, се накара хубаво на цялата опашка и каза да си ходим. Нали разбирате, че повече няма да стъпя там! Както и досега , ще правя контролите си по частен път, но въпросът е: докога организацията и отношението към пациентите в онкодиспансера в Пловдив ще бъде на това отвратително ниво. Мога да напиша книга за неволите си и за тези на чакащите за право на лечение!!





Тема Re: възмутена съм!нови [re: verona]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.04.08 22:35



Не си първата, която се оплаква от Пловдивския диспансер. Ама този Пловдивски диспансер няма ли си шеф? Като се оплачете всички, но не заедно, а поединично, всеки ден по един, може и да се променят нещата. Вие си траете и се оплаквате на приятелки и в интернет. И какво от това?



Между другото ние също изливаме възмущението си от различни неща тук, но в "Плювалнята", намира се в "Справочника".
И отново да напомня на по-новите, пишещи тук, да прегледат Справочника на първа страница и тогава да задават въпросите си. Ще е малко по-подредено и въпросите ви няма да са разхвърляни. Благодаря ви!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: възмутена съм!нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.04.08 22:53



Преди време, по повод оплакване на пациенти от възмутителното поведение на лекарка от Онкодиспансер, една телевизия беше направила предаване за случая и в крайна сметка лекарката беше уволнена.
Искам да кажа, че начини има и потърпевшите не бива да си мълчат. А медиите, както всички знаем, за голяма сила! Неслучайно ги наричат "четвъртата власт"...





Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: verona]  
Автор verona (непознат)
Публикувано10.04.08 12:26



Не виждам с какво толкова наруших реда във форума, та ме препращате в плювалнята. Самото име даже не ми харесва"плювалня"...Исках да споделя нещо и евентуално да намеря човек, с когото да предприема някаква стъпка. Прави ми впечатление също за 3-те години, в които следя форума ЕЖЕДНЕВНО, че понякога излишно се хокат хората, които тук искат да намерят съпричастност, съвет или просто да кажат нещо. И какво, ако нарушат създадения педантичен ред на теми?! Весела, ти си страхотен човек и имаме нужда от теб като модератор, желая ти бързо възстановяване и успешно излекуване! Но давай и по-кротко!



Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: verona]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.04.08 16:18



И аз не виждам къде видя, че те "хокам"

Не виждам и да съм се "разбесняла", че да карам по-кротко.... Щото ако се бях разбесняла, досега темата ти или щеше да бъде изтрита, или преместена, ама не е, стои си на мястото. Даже те посъветвах какво да направиш, а напомнянето е за следващите след теб.
Мила, в един форум, дето пишат и четат стотици хора не може без правила и що годе някакъв ред. Писала съм за това много пъти. Навсякъде има правила, но някои правила спазваме без да се замисляме, за други правила се сърдим.
Като влезеш в един магазин, от щанда за месо купуваш месо, а не брашно, нали? Що не им се скараш, че не продават брашно на щанда за месо? Отиваш в енергото и си плащаш тока там, не си плащаш сметките за телефон, нали? Ето това са едни правила, които си спазваме без да се замисляме. Интересно защо други правила ни дразнят толкова?! Хайде сега и ти успокой топката

Нема начин да нема начин!


Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано12.04.08 13:14



Нищо, че не пиша, аз следя какво се случва тук. А сега и на мен най-после ми дойде до гуша от твоето самоуправство тук и искам да те попитам : Весела.БГ (запазена марка), ти все така ли я караш тук - да подреждаш форума по свой вкус?! Не ти ли омръзна да се изживяваш като един мъничък Сталин, който, като няма другаде власт, си обсебва властчицата в този форум на болни и страдащи хора?! Абе, Весела , ти да не си случайно учителка? Почвам да си мисля, че това изкривяване на психиката в теб е професионално. Единственото, което уважавам в теб е геройската ти борба с болестта. Но това не ти дава право да се заканваш наляво и надясно с изтриване на теми, подреждане на съществуващи само и единствено по твой вкус, да правиш забележки на куцо и сакато, щото не разсъждавали по твой образ и подобие! Ей, как не им дойде на хората до гуша от теб, не разбирам. И като си помисля само, че и аз бях една от тези, които те подкрепиха да станеш модератор и да почнеш да се вихриш тук!... Ако и в реалния живот се държиш с хората около теб по същия начин, чудя се колко ли народ не се е удържал и ти е теглил сектира, макар и да ти съчувства заради болестта. Ами права е жената, давай го най-сетне по-кротко, никой не е длъжен да се съобразява само и единствено с измислените и налагани от теб правила! Това тук да не ти е държавицата на Уго Чавес, на Фидел Кастро или на другара Тодор Живков? Ти случайно да си чувала, че живеем в демократичен и свободен свят?!



Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: ivaceda]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.04.08 13:59



Не съм учителка, не позна



Нема начин да нема начин!


Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: vesela.bg]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 14:51



Толкова по-зле за теб.





Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: vesela.bg]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 14:52



Не мисля,че на Весела й е до командване.Тя по-скоро иска всичко да е възможно по-подредено и систематизирано в полза на всички нас.В случая просто напомни за 'плювалнята'.Не й се сърдете,сигурна съм ,че е добронамерена!



Тема Re: хайде по-кротко...нови [re: ivaceda]  
Автор estoyanov (съпричастен)
Публикувано12.04.08 15:58



Не знам колко редовно си във форума, не ме и интересува особено. По това което пишеш обаче, бих казал, че идваш тук от дъжд на вятър. Не знам дали имаш идея в какво би се превърнал този клуб без Весела. Достатъчно е да погледнеш някой от останалите клубове в ДИР-а...

Ако има някакъв ред и организираност тук, което от своя страна увеличава изключително полезността на клуба ни, дължим ги изключително на Весела.
Не знам какво точно те е подразнило, но Весела е модератор, тя е в правото си да определя правилата тук а всички гледаме да се съобразяваме. Това важи и за теб самата.

Призовавам те да разгледаш внимателно всички постинги от последния месец, както и да проявиш необходимите такт, възпитание и уважение към труда на Весела и да и се извиниш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.