Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови  
АвторBENl (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:16



Здравейте! Случайно чух разговор м/у 2-МА мъже за лекарство за рак - отрова от син скорпион. Той ходел в Куба - вършел услуга на негов приятел .Много било известно, само у нас не се говорило за това лекарство, а било мн. добро. Имало го само там! Дано вие да знаете повече!!!!

Редактирано от *jull** на 16.05.09 08:45.



Тема Re: знаете ли?нови [re: BENl]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:08



Вени, дай моля те повече информация за това лекарство, изпиши го на латински или пък скенирай накой сайт, чувала съм, че в Куба ходят много американци да се лекуват, колкото и бедна да е тази държава има силна медицина



Тема Re: знаете ли?нови [re: Kaлoянa]  
АвторBENl (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:39



Аз писах в google/blue scorpion/-там има мн.подробна информация,но само на английски.Не пише цената,но подробности-много!



Тема Re: знаете ли?нови [re: BENl]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 09:18



escozul-така се казва лекарството,нека се включи някой който знае английски!!!!!!!



Тема Re: знаете ли?нови [re: ani]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 09:21



до Весела-мила, поне ти не си ли чувала за това нещо?Толкова мн.знаеш!!!ПОМОГНИ!!!!



Тема Re: знаете ли?нови [re: ani]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.03.08 10:20



Не съм чувала за това "лекарство" мила, иначе щях да си призная без бой



Нема начин да нема начин!


Тема може да се купи само от Кубанови [re: vesela.bg]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 20:46



Това е форум на списание Хавана. Във форума могат да се задават въпроси и модератора отговаря дали тази отрова е подходяща за съответния вид рак. Нямам представа кой е той, но форума е актуален.

Редактирано от vesela.bg на 16.03.08 20:47.



Тема Re: знаете ли?нови [re: vesela.bg]  
Авторjojo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 22:06



аз знам,че тук го продават по 50000 лв!!но сигурно е спекула



Тема Re: знаете ли?нови [re: jojo]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 13:56



Ето какво знам аз от моя позната, която пи това лекарство- трябва да се отиде в Хавана в клиниката,където се прави лекарството. Там правителството на Куба дава лекарството безплатно,за да няма спекулация с цените. Но трябва да се отиде в Хавана като пътуването и престоя са за сметка на пациента.



Тема Re: знаете ли?нови [re: BENl]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:09




Редактирано от vesela.bg на 17.03.08 17:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.