Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "ЖИВА ВОДА № 1"...нови  
Авторdaoford (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 15:14



"Живата вода"всъщност е алкално-йонизирана вода.Тя се получава чрез електролиза от обикновенна чешмяна вода,но с ВИСОКО "Ph"9.5-10.0.Лечебният ефект е именно в това високо "Рh"и в активния хидроксилен анйон(-ОН).Каква е локиката?При тези и при някой други заболявания,ако се премери Ph на прясната урина на пациента ,ще се види ,че е доста под нормалното 6.8-7.2.Обикноженно е около 5.0,което значи ,че в организма има повишена киселинност т.е.АЦЕДОЗА(под Ph 6.2).Ако започнем да лекуваме ацедазата(повишената киселинност)и Ph на урината достигне около 6.5 ,при проверка ще се установи, че кистите,туморите и метастазите са се свили. С продалжаване на пиенето на "жива вода",(средно около 20 дни)те ще изчезнат съвсем...Лечението с "жива вода"трябва да бъде подпомогнато и от определена диета.Основната причина за повишената киселиност е невазможността на организма да преработи по-голямото количество ПИКОЧНА КИСЕЛИНА ,която е отпаден продукт при използването на белтъчини от организма.Затова храната която отделя голямо количество пик.кис.трябва да бъде най-добре спряна.Захар ,месо всякакво,сирене,кашкавал,яйца,газирани напитки.По време на лечението ,а препоръчително и след това,се минава на вегетариянска такава.По възможност сурови плодове и зеленчуци богати на целулоза.И следващото условие е да се избягват тежък физически труд,стресови ситуаций и отрицателни емоций,те увеличават нивото на пик.кис...Ph на прясна урина се мери в домашни условия с Ph индикаторна хартия от около 4.0-7.0,по възможност да е през 0.2 интервал... (продължението утре ,сега трябва да излизам)

Редактирано от Buba67 на 15.06.09 17:21.



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: daoford]  
Авторaia1981 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 16:59



Можели да ми кажеш как се приготвя?



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: aia1981]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 04:08



Аз също се интерисувам от приготвянето на водата.



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: kaloiana]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано11.09.07 07:49



Пратих вчера на "Jull",на личния и имейл цветна скица ,за да я качи(аз незная как).Ако искаш на лични мога да пратя тел. на д-р Нешев, който лекува с "жива вода"и прави тези апаратчета?Ще помоля Jull да го включат в списъка с адреси на лечители.С "живата вода"най-лесно се избягва "ножа"...



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: daoford]  
Авторflora bg. (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 15:23



Чувала съм за лекуване със жива вода/е не тази от приказките,ех ако имаше наистина такава.../Не е зле да опитаме нали от всичко все опитваме...та Джул хайде покажи ни това апаратче.Макар1че пиенето на два литра вода с една кафяна лъжичка сол е по лесно и също толкова ефикасно пкакто това пс живата вода.От близо година пия тази солена вода1намалих кръвното,ослабнах и тонуса ми е за завиждане.В темата за книги за рака я има тази книга.



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: flora bg.]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано11.09.07 17:27



Флора,полей си цветята с такава "вода"и виж дали ще има някаква промяна???



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: daoford]  
Автор all*you*need ( a friend)
Публикувано11.09.07 17:47



За Flora.бг и който се интересува от схемата за електролиза на водата - можете да си я свалите (със save image) от този сайт:



Много е голяма за качване тук.
Благодаря ти, Daoford
`

* * *

Редактирано от all*you*need на 11.09.07 22:39.



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: all*you*need]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.09.07 18:29



Благодаря, че помести линк към схемата, защото аз направих безуспешни опити да изпратя тук самото изображение. Не зная защо не се получи...Моля, ако има някой, който може да ми обясни как се изпращат такива изображения, нека го направи. Предполагам, че и занапред ще трябва (и не само на мен)...





Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: *jull**]  
Авторaia1981 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 18:44



Само че аз немога да я приготвя най много да ме изгърми тока ,тая вода е за ел техници



Тема Re: "ЖИВА ВОДА"...нови [re: *jull**]  
Автор all*you*need ( a friend)
Публикувано11.09.07 18:51



*jull**,
Струва ми се, че за да качиш image, той трябва първо да е качен някъде, не можеш както аватара да си го Load-неш от твоя харддиск. Затова я качих на моя страница и с линк натам.
За сега не мога да я постна тук

. Като се науча как става, ще ти кажа.

* * *



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.