Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: leonidas22]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.12.11 11:42



Българин отглежда уникални китайски гъби, които лекуват страшната болест рак

Атанас Попов отглежда безценни китайски гъби
Българинът Атанас Попов от няколко години насам се занимава с отглеждането на китайски гъби, които са с доказани лечебни свойства. Господинът, който е от село Леденик, Велико Търново, има малка лаборатория в дома си и произвежда майтаке, шийтаке и черна китайска гъба. Търновчанинът обяснява, че още преди 5 хиляди години в Азия хората се лекували от страшни болести, а японските императори консумирали гъбите, за да не се разболеят.

Атанас Попов проучва технологията за отглеждането на гъбите вече 20 години, но едва преди няколко години решава да пробва производството на мицел при наши условия. Той споделя, че преди време професор от Япония дошъл специално в дома му, за да му подари специална технология за отглеждане на безценните лечебни майтаке, шийтаке и черна китайска гъба. Само шийтакето се консумира от хората, болни от рак, докато останалите се използват като цяр при различни здравословни проблеми.


Китайските гъби лекуват рак
„Тези гъби са много богати на полизахариди, аминокиселини, белтъчини, витамини , ензими и важни елементи като фосфор, желязо, силиций и др. Нормализират кръвното налягане, повишават клетъчния имунитет и спират развитието на тумори“, обяснява Атанас Попов.

Гъбите се продават за 2,50 лв за литър, като дневната доза е около 6-7 грама. Но преди болният да ги приеме, задължително трябва да се консултира с лекар, за да се избегнат евентуални алергични реакции на организма му.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: flora bg]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано11.05.13 19:42



Здравейте!

Някой има ли мнение дали може да се вярва на гъбите на вестник Лечител, съответно от магазаните им?
В смисъл че цената им е сравнително ниска 15-18 лева за 60 капсули.
На друго място 60 капсули се продават за 60 лева, на трето място по фирмите чрез мрежов маркетинг 90 капсули за около 90 лева



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Иванина]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано12.05.13 10:57



Много е относително и зависи от това какъв човек си.
Някои фирми, които предлагат препарати от гъби произвеждат в същото време и малки лечебни пирамиди от материал от семейството на графита.
Ако се езотеричен тип личносто се насочваш навътре в себеси. Ако си екзотеричен тип личност търсиш информация и решения като се оглеждаш навън, извън тебе.
Ако ми кажеш какво ядеш, тегло, доходи, мечти, цели, ще ти кажа какъв тип личност си и съответно дали това е за тебе. Езотериката не е за хора с материалистично мислене. Ако си такава и очакваш вече съществуващ тумор чудодейно да изчезне без да правиш нищо друго, няма да стане.
Ако пък възприемеш рака за информация, нещо като болката, тогава това ще те насочи какво в мисленето си да промениш и да се оправиш. Тоест важно е за болест ли го имаш или за симптом за нещо по-голямо, в което грешиш.

Ако се оправиш, но не си смениш мисленето може после веднага след това да получиш инсулт. Зависи какъв човек си и какво ти е мисленето. Каквото и да ти е мисленито, с такива хоро ще общуваш, на такива хора ще вярваш и накрая ще правиш като тях.
Ако не си готова да използваш пирамида и ефира, направо не си губи времето и парите изобщо да тръгваш в тази посока. Дай ги да още една последна операция, нещо като последен опит.
Освен това гъбите имат сила предимно при превенция или като добавки.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Crasiva]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано12.05.13 14:41



Crasiva, това всичкото на мен ли ми го пишеш.

Защо смяташ че всички болни хора от нещо са идиоти и не знаят какво е здравословно хранене и са психически изостанали, и нямат интернет и сега ти ги информираш запърви път че като се оправело духовното тяло и физическото автоматично щяло да цъфне и да върже.

Всеки се е ровил в интернет и е чел до болка познатите шаблони за мисленето и розово-бонбонения-наивно-инфантилен позитивизъм.

За каква езотерика ми говориш, след като въпроса ми е друг. Ти колко раци победи с мислене, БЕЗ НИЩО ДРУГО, или само книжки се чел/а...

Аман от хора които си нямат работа, и прочели нещо в интернет и мислещи че останалите хора патки пасат.

За какви операции ми говориш, къде съм казала че ще лекувам рак. Поста ти е доста неадекватен и извън темата.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Иванина]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано13.05.13 16:45



Ами ти от края на миналата година си започнала едни експерименти. От ирисова диагностика и билколечение, през джинджифил и мед, Тодикамп, газ и тодикамп, Имунофан, клеева тинктура, китайски гъби и сега в момента си на Саменто.
Ако аз съм неадекватен с поуста си направи си сметката честно ти колко си адекватна с действията си.
Освен това избухваш все едно имаш и високо кръвно.
Като пишеш
Не знае че официалната медицина отдавна е наясно че повечето болести се дължат на бактерии, вируси, гъчбички и т.н, и това НЕ е уникално откритие на алтернативната/паралелната медицина.
значи си от типа хора, които са си харесали някоя идея, която им изглежда умна и съответно напредничава и правилна и никой не може да те разубеди или да добави нещо, защото ти най-добре знаеш.
Според мен и ти самата не си вярваш, но трябва да стъпиш на нещо.
Поне, като имаш интернет и като четеш книжки прочети не една умна идея или противоположната също толкова умна и логична идея, а хиляда идеи и чак тогава действай.
Има дори и идеи, като на Грабовой, които казват, че самото знание и осъзнаване на нещо вече е контрол на същото.
Има книги, стават и за рак, като на Ян ван Хелсинг, Не пипай тази книга, от които ще разбереш, че нищо не знаеш, а си божествено същество.
Ако вярваш в някоя религия, например в Христос и си чела библията, там той казва "И вие го можете това, даже повече".
Ако пък си материалистка, както смятам аз, тогава си представи, че твоето ДНК се състои от частици, които се въртят в една посока, в която се върти и Земята и Слънцето и Луната. Болестта и нейните причини и нейните продукти се въртят в противоположната посока. Затова се блъскат, причиняват хаос, мутации и рак.
Ако искаш твоята, съответно божията, посока да победи, просто трябва да завъртиш нещата, тоест частиците и те ще спрат и победят движещите се в обратна посока частици.
Как да го направиш съм го описал в Да напишем книга и да се спасим.
Виж колко спокойно и добронамерено ти говоря и го сравни с твоето избухване.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Crasiva]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано13.05.13 17:30



Ти изобщо заглавието на темата сещаш ли се какво е -Гъби. Ако няма какво да кажеш защо пълниш темата с глупости.

Имаше тук а май и в бг мама един с никнейм "безработен" дето досаждаше на хората, да не си ти. И да не си ти, си нещо подобно явно.

Изобщо не ми се занимава с теб и свободното ти време да се запознаваш с архива на хората тук и да го анализираш. Помисли как да си оползотворяваш времето и решиш първо твоите проблеми.


цитата:Ами ти от края на миналата година си започнала едни експерименти. От ирисова диагностика и билколечение, през джинджифил и мед, Тодикамп, газ и тодикамп, Имунофан, клеева тинктура, китайски гъби и сега в момента си на Саменто.

Явно съвсем не си в час. Не съм аз всички хора тук си правят експерименти, не от края на миналата година, ами години наред.

Отивай си в ефира и не се занимавай с неща от които не разбираш. Ако ще пишеш нещо, напиши каква сериозна болест си преодолял и как. Другото не е важно, сектантските ти дрънкланици не помагат на никой.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Иванина]  
Автор бате Бино (непознат)
Публикувано08.06.13 10:05



Не по темата.

Редактирано от Buba67 на 11.06.13 13:04.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: бате Бино]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано10.06.13 07:53



Не по темата!

Редактирано от Buba67 на 11.06.13 13:05.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Иванина]  
Автор бате Бино (непознат)
Публикувано10.06.13 15:58



Редактирано от Buba67 на 11.06.13 13:05.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: бате Бино]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.06.13 16:14



Моля да прекратите този спор и от двете страни.

"Совите не са това, което са..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.