Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: nadka_7932]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано14.07.11 23:03



Виж предаването което съм пуснала на видео от 14 юли, тема Полезен сайт, там става въпрос също и за рак на белия дроб

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Kaлoянa]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано26.07.11 16:46



някой знае ли ако се пият няколко вида гъби на веднъж дали няма да има някакви проблеми,или е по добре от колкото от един вид



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: nadka_7932]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано29.07.11 19:50



знам само,че добавките се пият с шепи,както е по-лесно за баща ти,така му прави.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: ogi]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано25.08.11 17:22



Търся от гъбите, които отглеждате. julimb@abv.bg



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: j]  
Автор tanya_raykova (непознат)
Публикувано26.08.11 21:34



Здравейте на всички, не съм чела всички коментари в тази тема, но искам да ви кажа, че тези гъби са една от причините да изгубим борбата с рака в моето семейство. Майка ми много вярваше, че когато пие гъби на хапчета ще бъде в ремисия и всичко, ще е ок. Не съм против хапчетата, да не ме разберете погрешно, просто искам да кажа да не приемате само тях и да вярвате, че те ще ви пазят от коварната болест. Според моето некомпетентно мнение, те само засилват имунната система, но в никакъв случай не са против тумори.

Редактирано от tanya_raykova на 26.08.11 21:34.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: tanya_raykova]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано27.08.11 06:40



Има много по-силни имуностимулатори и противоракови средства. Как може да се надявате само на някакви гъби? Това е просто добавка и нищо сериозно.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: joy_11]  
Автор Ру ()
Публикувано27.08.11 11:08



Медицинските гъби са мощно средство, в Япония са признати от държавата за част от лечението на болестта. Знам, че когато човек е разочарован му трябва "виновник". Но недейте да отказвате хората от тях - гъбите помагат. Не при всички случаи и не винаги самостоятелно, но същото може да се каже за всяко едно противораково средство - включително и химиотерапията.

Happiness is a state of mind.


Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Ру]  
Авторtanyaraykova (Нерегистриран)
Публикувано27.08.11 20:03



Много се извинявам, но искам да разбера, защо си мислите, че търся виновник, познавате ли ме? И в предния си коментар съм написала изрично, че не искам да бъда разбрана погрешно, не казвам че мнението ми е компетентно, но защо да нямам право да споделя на хората моя опит с тази коварна болест и в частност с гъбите? Та нали това е идеята на сайта?
Пожелавам на всички ви здраве.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: tanyaraykova]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.11 20:47



разбира се всеки може да изкаже мнението си.Аз например смятам,че абсолютно всичко,което е възможно да се пие от добавките трябва да се пие,нищо не се знае,на кого какво ще помогне.Естественно не всичко наведнъж,но може по няколко различни заедно и да се сменят на 3-4 месеца.В тази болест няма конкретни резултати,добавки само помагат на организма да се бори,не лекуват,за съжаление.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Ру]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано01.12.11 21:13



може ли някой да ми каже,как да се пият гъбите,имам шийтаке,майтаке и рейши поотделно по 600 мг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.