Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Sadness]  
Автор animari (непознат )
Публикувано09.04.08 00:44



здравейте !
аз искам да питам дали някой е вземал шийтаки от ф-ма Royai Sales и несамо от гъбите но и от другите им продукти .На мен ми ги препоръчаха но немога да се реша.Искаше ми се и други мнения да разбера, ако има. А всъщност не са за мен а за баща ми който има рак на белия дроб и в момента е в етап между химиотерапиите. Дали е добре да се вземат в този период? Даите ми съвет . Благодаря ви !



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: animari]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 10:50



:)...Пак отново аз.....да аз съм ги пил...дефакто с тях започнах...докато лежах в онкото една от сестрите бе дистрибутор на Роял Сейлс...и ме подкукороса да си купя от шитакето...моето мнение е че това за което писах вчера на ТНТ21 по нищо не отстъпва на това на RS..разликата е само в цената т.е. че на Роял-а е към 60 лв...а дефакто вътре е същото...аз изпих около 2 опаковки от тяхното шитаке като го комбинирах с витамин С -то им на прах...но после като открих гъбите на по-ниска цена на ТНТ-то се отказах от тези на Роял-а...Единственото което ползвам от РС и не го имо вдругите фирми това са капсулите от комбуча-чаената гъба....



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Sadness]  
АвторAз Bяpвaм (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 12:23



Благодаря, ти.Ще си ги взема.А ти колко време ги пиеш?При теб има ли доказан ефект или просто се чувстваш по тонизиран и жизнен?



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Aз Bяpвaм]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 17:05



От Януари тази година досега-ги пия нон стоп...по принцип ги вземам 3 пъти на ден преди храна по една капсула от трите гъби-шитаке, майтаке и рейши...
за сега не мога да преценя ползата каква е...чувствам се добре...Четейки обаче из чуждите сайтове...виждам че шитакито и агариката ги дават като най-действащи и има направени най-много проучвания и опити..особено за агариката едва ли не че е панацея....докато рейшито и майтакето като че ли ги дават за подсилване и не толкова за лечение...а да не говорим за това пък че никъде не видях ползата от кордицепса...не знам защо...затова сега реших да приключа за известно време с троицата от гъби и да заложа само на агариката....



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Sadness]  
Авторstrah (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 22:18



явно няма някой който да е пил всички гъби на веднъж и да вижда ефект......



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: strah]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.04.08 22:26



Повечето от нас са пили от гъбите, но не всички заедно. Може би затова никой не споделя. Аз пих Майтаке 5-6 месеца и след това открихме метите в черния дроб.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Sadness]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 10:34



Май никой не чете внимателно писанота от предният ми постинг /отговор/...Нали точно това писах, че 3 месеца пих трите гъби Шитаке, Майтаке и Рейши заедно -три пъти на ден по една капсула от всяка една тоест 9 капсули на ден 3 шитаке, 3 майтаке и 3 рейши....За съжаление и аз не можах да установя някаква видима разлика в здравословното си състояние...а след като прочетох и една от книгите - "Енциклопедия на заблудите. Моето здраве" - http://animarbg.hit.bg/Science.htm , че е грешно да се мисли, че гъбите помагат при рак....се раздвоих като мнение...не знам ...виждам из чуждестранните сайтове, че в повечето случаи става дума за извлек или екстракт от гъбите който се инжектира...а не стрити гъби на прах както са в капсулите ...и явно е много по силен и концентриран



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: Sadness]  
Авторлaмпo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:20



Не мога да твърдя категорично за всички продукти на tnt-21.com но 2-3 вида съм пробвал и потвърждавам за високо качество на ниски цени. Организатор на фирмата е жена доктор със силни морални принципи .



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарикнови [re: zara]  
АвторHAHИ (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 13:22



ЗАЩО НЕ ПИЕШ КАФЕ ВРЕДНО ЛИ ЕКАФЕ НА ДЕН?



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: strah]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 22:15



мисля, че и друг път съм писала, че активното вещество, което съдържат тези гъби са бета-глюкани. бета глюканите се продават в концентрат вече на нашия пазар. продуктът е испански. казва се инму-плюс. дозата в едно прахче е 500 мг бета-глюкани. 1,3-D-бета глюкани. ако има интерес, бих написала повече за тяхното действие по принцип.
по отношение на инму плюс - едно прахче се разтваря в чаша вода, има вкус на ябълков сок. изпива се и това е. културно и вкусно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.