Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ИМУНОФАН - ново лекарство?  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано29.03.08 23:26



Вижте това:


Не зная как се прави активен линка, моля помогнете.

Редактирано от Buba67 на 11.12.13 12:36.



Тема Re: ново лекарство?нови [re: feniks_m]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано30.03.08 09:32



Отнася се за имуномодулатор от най-ново поколение "Имунофан".

Накратко за ефекта от прилагане на Имунофан при лечение на онкоболните:

- Помага на онкоболните да преминат и през най-тежките терапии (химио и лъче) с възможно най-добра защитеност, като увеличава и многократно силите на тялото и му помага да надделее над борбата с раковите клетки.
- Подкрепя онези клетъчни процеси вътре в нас, чрез които се постига възможно най-голям ефект от антираковите лекарства (химиотерапевтици).
- Дава възможност за удължаване на живота (удължаване на преживяемостта с 3...4 години).

Мой коментар:
Интересното е, че Имунофан е поредния медикамент, затвърждаващ още веднъж единствената необходимост от прилагането на химиотерапевтици, съответно химио и лъчетерапия при лечение на онкоболните.
Защо ли е така?




Никога не казвай никога!



Тема Re: ново лекарство?нови [re: paparosko]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 11:57



ЗДРАВЕЙТЕ,всичко това е добре,но от къде да го закупим?
АЗ ВЯРВАМ!!!!!!!



Тема Re: ново лекарство?нови [re: вяpa]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано30.03.08 14:53



За подробности прочети тук:






Никога не казвай никога!



Тема Re: ново лекарство?нови [re: paparosko]  
Автор animari (непознат )
Публикувано31.03.08 01:13



наистина вапросът е откаде ? тук не е Русия и няма да ни го предложат в болниците нали ? и все пак благодаря за инфо !



Тема Re: ново лекарство?нови [re: animari]  
Авторsnejito78 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 00:22



Искам да споделя с вас че ние закупихме въпросния Имунофан чрез наша позната която живее в Москва.Направихме първия курс но засега няма кой знае какъв ефект.От друга моя позната която го поръча за майка си разбрах че при тях от първия курс вече има добри резултати.Нейната майка е с рак на гърдата от близо 10 год и досега винаги е имала проблем с изследванията а след прилагането на Имунофана всички изследвания са в норма.Мисля че си заслужава тъй като не става въпрос за скупоструващ препарат.Една опаковка за един курс е от 5 ампули прилага се през ден първата ампула се бие венозно а другите 4 мускулно после се почива 20 дни и се прилага отново.Цената за една опаковка в наши пари излиза около 17лв. Ние сме поръчали за 3 месеца.Също го има и под формата на свещички но ние предпочетохме ампулите.Може да се поръча и по интернет но се оскъпява много доставката.



Тема Имунофаннови [re: snejito78]  
Автор Neli_S ()
Публикувано04.08.08 10:45



И аз поръчвах за майка имунофан, прилага го от м.април т.г., в момента приключи втория курс. Много добре и подейства, има сила, апетит. Прилагаме го успоредно с кселода, резултатите от изследванията са добри. Цената е в диапазон 17-18 лв до 25 лв, явно зависи от аптеката, защото има маркировка 295 до 450 рубли, но все пак не скъпо. Голям проблем е транспортирането, не трябва да излиза извън температурните граници 2-8 градуса, в противен случай започва разпад. Не бих казала, че като монотерапия би оказало голямо въздействие, по-скоро в съчетание с химиото ще се усети подобрение.



Тема Re: Имунофаннови [re: Neli_S]  
Автор animari (непознат )
Публикувано24.10.08 19:32



Нели как се чуства майка ти сега ? Продължавате ли с Имунофан ? Били ми казала как мога и аз да го поръчам ? Благодаря ти предварително !



Тема Re: Имунофаннови [re: animari]  
Автор Neli_S ()
Публикувано27.10.08 14:20



Да, майка продължава да прилага имунофан. Как се чувства - ами за нейната тежка диагноза бих казала, че показателите и са добри, почти всичко е в норма с изключение на туморния маркер, който леко спада после леко се вдига. Иначе майка продължава да си живее на вилата, да си гледа козичките и градината, изобщо обичайният и начин на живот - самостоятелен. За имунофана най-добре е да потърсиш познати, които да ти го внесат от Русия, поне аз не намерих друг начин. Както бях писала, лекарството е термо неустойчиво и трябва максимално да се минимизира времето на доставка, транспортирането да е в термочанта, за да се запази ефективността му. Аз го поръчвам през 10-ти човек и не съм сигурна доколко са спазени тези изисквания, но все пак факт е, че при майка действа.



Тема Re: Имунофаннови [re: Neli_S]  
Авторsofi74 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.10 07:41



Моля,помогнете ни да си доставим Имунофан от Русия спешно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.