Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Раздумка №9нови  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано15.03.08 19:53




Новичка Раздумка, старата пак стана тежичка!

И като начало нещо жизнерадстно дано ви хареса




Тема За пролено настроение, момичетанови [re: lumixx]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 08:50























лека нощ от мен



Тема Re: Раздумка №9нови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.03.08 08:59



Сефтосвам новата раздумка с голямо извинение към Пловдивската група!Момичета знаете,че по уважителна причина в последния момент не можах да дойда на срещата!Толкова много съжалявам,особенно за нашата канадка.Не всеки ден се идва в българия но какво да се прави-така ми било писано!Ураа така исках да те видя да си поговорим-но уви.С малки деца не знаеш в следващата минута какво ще ти се случи.Бъди щастлива,много се радвам,че сте си прекарали чудесно,за което не се и съмнявах.Дано да даде господ догодина ако си идваш да се видим,дано!С другите момичета те са си тука и винаги можем да се видим.Юлче виното си седи и колкото повече седи става по-хубаво.ще го изпием друг път.Още веднъж извинявайте,но си направих сметката без кръчмар.Знаете поговорката"С деца на баня ще ти изядат сапуна".та и моята работа беше такава!Нейсе всичко в момента е наред!Но очаквания хубав момент отлетя!!Се ла ви!!





Тема Re: Раздумка №9нови [re: flora bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано16.03.08 09:49



Няма проблем, Флорче, за това, че не можа да дойдеш. Само съжалявахме и ни липсваше, но се и надявахм, че бързичко да се оправи внучето ти.


Това е най-най-най- любимата ме песен на света!

Редактирано от lumixx на 16.03.08 15:48.



Тема Re: Раздумка №9нови [re: lumixx]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 10:04



Здравейте, пак от мен, сега преди да ида до баща ми , влезнах в комп. зала...и така -Флорче-виртуално , ще си контактуваме, само дано детенце да се оправи по-бързичко!

Аз, много съжалявам, че не се видяхме, но....ще се видим по-нататък...виж за Маврудчето много съжалявам, това ми е лубимото червено винце...изпий няколко глътки за наше здраве!Ей, софийската ГРУПИРОВКА как са нещата за евентуална среща?Целувки най-сърдечни изпращам на всички.



Тема Re: Раздумка №9нови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.03.08 10:38



О миличките ми,благодаря ви за разбирането!Ураа,вино ще се лее на всяка наша среща не се притеснявай!Гледай да се оправи татенцето.Загубих моето татенце преди 11 години но като,че ли беше вчера.Толкова го обичах и бях силно привързана към него.но и той също и ми помага отгоре.Незнам защо дъщерите са така силно привързани към бащите си и обратно!Някой може ли да го обясни защо е така.не че не съм обичала майка си но към татко изпитвах нещо особенно,от поглед се разбирахме и имахме еднакви интереси и разбирания.Може би сме били сродни души-така си го обяснявам.Та затова Ураа грижи се за милото ти татенце,знам,че го обичаш.Желая ти да си заминеш от тук спокойна,велела и щастлива от свършената ти мисия тук.





Тема Re: Раздумка №9нови [re: yraaa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.03.08 10:40



Официална софийска среща /с мое присъствие/ тия дни няма да има.
Следващата седмица влизам за операция.
Затова, ако искате да се виждате, не разчитайте на мен на тоя етап



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Раздумка №9нови [re: yraaa]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано16.03.08 16:06



yraaa,радвам се че,ти е харесала нашата среща

,и да сме живи,и здрави пак ще направим.
Флорче,няма нужда да се извиняваш,децата са на първо място,пък от тук на сетне,ще се събираме ,лято иде,дори искам,като се върнеш от странство да се видим през деня с децата.

А сега и от мен,поздрав за всички в клуба





Тема Re: Раздумка №9нови [re: Юлия 48]  
Авторflora bg (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 09:14



Да Юлче ще се видим след като се върна и то с децата.Ще идем на Мак доналд и ще си прекараме чудесно,естествено заедно с Луми.Приятен ден днес макар ,че пак е студеничко.Аз тази сутрин ходих да плащам тока и уж си направих сметката.тя пак излезна без кръчмар не съм сложила ДДС-то и платих още 50 лв. отгоре,които не ги бях предвидила.С една дума пенсията не ми стигна...ами водата,телефона,телевизията,интернета?Абе не е за разправяне нито за писане.Хайде да не си развалям настроението.Когато бях в Лондон при сина ми направи впечатление/това беше през зимата/че стана студено.видях че газовата камина изгасна.Казвам на сина:Ти май не си си платил газта и сега ти я спират? А той псе смее и ми обяснява,че газта е с карта.Отиде отвори една вратичка вкара някаква карта и газта дойде.Като картите на мобилния .Ако имаш карта да захраниш газта ще ти е топло ако не -няма.И така пси знаеш какво гориш и колко.А тук...мамо миа.И сега от 01.07 като дигнат цената още-абе май на дърти години и аз ще бягам в чужбина то тук не се издържа!





Тема Re: Раздумка №9нови [re: flora bg]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 09:48



Добро утро! Флорче,много ми хареса това с газта,трябва и тук да направят това с парното,вкарваш в картата за 50 лв и после пак.Така много хора сами ще си пресеняват до колко искат и могат.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.