Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: това е добронови [re: just flower]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано23.12.09 18:56



Сега да ви обесня, че кленовия сироп който му казвам изуствен е направен от захар, кори и листа от клен, вари се, сгъстява се и му се слагат стабилизатори, казано това също е кленов сироп, става за ядене, за кулинарни работи, но не е задравословен. По гъстота и цвят прилича на мед(тъмен). Това е продукт който може да се ползва безопасно, но не е здравословен, не става за лечение. По този начин се приготвя в Б и сироп от борови клонки и борови връхчета и му казват боров мед,ама той е боров сироп. Който не разбира проиводството ще се заблуди. Канадския оригинален кленов сироп се вади от самото кленово дърво, прави се разрез на дървото и се слага съд, приличащ на кофа, и така се събира натуралния кл. с. капка по капка, сълзи от самото дърво и се събира. После не се преработва, а направо се слага в керамичните съдове, непрозрачни, и след като се отвори се държи в хладилник за да не прокисне. Дано си ме разбрала каква е разликата. Сега за закупуване незнам от къде може да се купи, незнам дали има по принцип внос на оригиналния в Б. най-добре е по интернет от гарантиран сайт. На снимката ясно се вижда оригиналния в какви опаковки се продава и изкуствения (стъклени и пластмасови)

Редактирано от Kaлoянa_ на 23.12.09 18:59.



Тема Re: това е добронови [re: Kaлoянa_]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано14.02.11 20:39



Малко да съживя темата за кленовият сироп+сода


Вчера Алекса в темата за МЕЛАНОМ 2, сложи линк към статия за италиански доктор, който лекува рак с кленов сироп+сода

Прочетох я, и много се въодушевих. Защото рецептата е лесно изпълнима и без странични действия.
Моля, някой ако има повече информация за този метод да пише. В БГ сайтовете не намерих никаква информация, утре ще потърся в гръцките.
Английски за съжаление не знам.

п.с.Сутринта се сетих, че лятото едни чужденци ми подариха едно шише(някакъв сироп) , не бях го гледала какъв е.
Е, оказа се кленов на фирмата TERRA SANA, пише че е 100% натурален продукт, но е клас Г.
В хубаво стъклено шише е, и пише, че след отваряне се съхранява в хладилник.
Май, не е 100% сироп....

Редактирано от Buba67 на 14.02.11 22:02.



Тема Re: това е добронови [re: elen78]  
Автор Kaлoянa_ (пристрастен)
Публикувано14.02.11 23:59



Елен, във темата ПОлЕЗЕН САЙТ има на няколко места писано за содата за хлюб и кленовия сироп Сложи си на електронната преводачка текста от английски и ще разбереш за какво става въпрос Освен това има и много филми в ю туб за методите му и подробности, успех



Тема Re: това е добронови [re: Kaлoянa_]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано15.02.11 01:09



Благодаря Калояна!
Ама мила, чичко Гугъл не вярвам да се справи с медицински термини съчетани с контекста



Аз разбрах основните неща. Т.е кленовият сироп се явява като доставчик/проводник на содата до туморните клетки(които се хранят с глюкоза, а содата ги убива).
До тук разбрах...., ама защо и как содата бикарбонат се явява убиец на туморните клетки....Е, това не разбрах.
Утре ще видя и в ю туб. Дано да има превод.



Тема Re: това е добронови [re: elen78]  
Автор Kaлoянa_ (пристрастен)
Публикувано15.02.11 05:52







Тема Re: това е добронови [re: Kaлoянa_]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано15.02.11 08:32



Натриев бикарбонат - естествен начин за лечение на рак

Д-р. Тулио Симончини, "основната причина и стимулите, които предполагат терапия с натриев бикарбонат срещу туморите Тоест, въпреки че със съгласието на безброй променливи фактори едновременно, да допринесе за - развитието и разпространението на локални и отдалечени е Тумори Тези причини Това е изключително гъбични.
Д-р Тулио Симончини

Гъба
Д-р Т. Симончини, онколог в Рим, Италия е пионер на натриев бикарбонат (NaHCO3) терапия като средство за лечение рака. В основните теории за това лечение се състои в това, че Despi множество променливи фактори, формирането и разпространението на тумори е просто резултат от наличието на гъбички.

Натриев бикарбонат
Натриев бикарбонат, За разлика от други противогъбични средства за защита на гъбички които могат да станат имунната, е diffusible и особено ИТС запазва способността да се проникне в тумора, от два до скоростта, с която на натриев бикарбонат разпада на тумора. Тази скорост Прави гъби? е Адаптивност невъзможно, което ги прави беззащитни. В разтвор на натриев бикарбонат се прилага директно в тумора, ако е възможно. В противен случай това може да се прилага чрез избирателно артериография, което по същество Което означава, избора на специфични артерии през разтвор се прилага, което впоследствие се разтваря на тумора.

Учудващо сносен превод.
Благодаря, Калояна!

Редактирано от elen78 на 15.02.11 08:33.



Тема Re: това е добронови [re: elen78]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано15.02.11 09:48



В гръцките сайтове намерих тези имейли пращани на Д-р. Тулио Симончини.


Превод от гръцки на български
Някои от имейли, изпратени на д-р. Симончини

Аз съм диетолог и са изследвали това в продължение на много години и винаги си мислела, че ракът е гъба! Аз написах една статия, озаглавена "Ракът може да бъде победен", базирано на 50 години изследвания на полските Доктор Rybczynski и за лабораторни изследвания от лекаря, Уебър, който се обърна на рак е гъбички. Бях толкова развълнуван, за да видите вашия сайт! Целите ми са същите като вашите, но аз лечение на рак с натурална формула, богата на силициев диоксид и озон. Но аз съм много развълнувана да се добавя натриев бикарбонат за моята практика. Бих искал да се срещнем един ден и обсъди допълнително този въпрос.

М. G. - CA

Уважаеми д-р Симончини;

Бих искал да Ви поздравя за усилията, които са направили всички тези години за изследване на раковите заболявания и резултатите с натриев бикарбонат. Аз живея в Пуерто Рико и би искал да знам дали има някои онколози да приложи това лечение. Благодаря ви и на добър час!

Y. G. - Пуерто Рико

Искам да ви благодаря за невероятната си смелост и чест да се изправи срещу силите, които са въведени в медицинската промишленост. В САЩ не разполагат с лесен избор при лечение на рак. Имам проучени алтернативни лечения за около 6 години, но е трудно да се намерят лекари, които ги правят. Благодаря ви много за всичките си дела и усилия те да направят работата ви е известно, че ни в САЩ. Нека Бог да благослови и да просперира вашата работа.

L. С. З. - САЩ

Аз просто искам да кажа, мисля, на десния track.Having разследвани натриев бикарбонат вижда прав! Бог да благослови вашата работа е моята молитва за вас, д-р

Д-р З. Г. - САЩ

Д-р Симончини - Пиша да ви благодаря отново за лечение ми дадоха в Рим (седем 2007 г.). След това с магнитен резонанс (с и без контраст) един месец след КТ, съставен в Рим, и потвърди, че туморът е напълно изчезна. Моят лекар тук във Флорида не иска да повярва. Много съм благодарен за всичко, което направи за мен и това, което правиш и други да научат за това лечение. Нека Бог да благослови Вас и вашата работа. (...) Благодаря ви отново за мен връщане живота ми!

In. Д. - САЩ

БЛАГОДАРЯ ВИ, БЛАГОДАРЯ ВИ, благодаря ви. Бях това, което аз мислех за нос инфекция в продължение на няколко години и са се опитали всички видове неща за доуточняване, само за да се влоши. За последните няколко месеца съм бил с помощта на солен разтвор се смесва с ксилитол (1 чаена. И. Морска сол xyiltol), която свърши добра работа за почистване на носните пасаж и да го незабавно очевидно имах тумор на около 1 "наляво носа преминаване, като се започне предизвика световъртеж. След изслушване на вашата работа ще се добавя към натриев бикарбонат във физиологичен разтвор / ксилитол разтвор и се пръска най-малко 10 пъти на ден. Веднага почувствах s. бикарбонат контакт за развитие, за 5 дни на разтвор утежни развитието и на следващия ден след развитието на срив, сега на 10-ия ден и до пълно възстановяване на отхвърляне, а не да диша свободно. Невероятно. Надявам се, че Господ продължава да ви поощряване да дава плодове, преди медицинските estalishment.

М. С. - Холандия

Беше средата на януари, че се натъкнах на информация за вас, че ракът е гъбички сода и сода ще унищожи гъбичките. Съпругът ми страдали от различни форми на рак на кожата. А левия бек беше малко по-малко от една четвърт (около 2м) и около 1 / 4 инча дебелина. Опитахме се използва сода за хляб и вода, но беше много трудно. (На сода също tooks вътрешно.) В края на първата седмица той постави сода в глицерол и са много по-гъвкави по-дълго. Тази смес е била в група помощ и поставени върху раната. След 6 седмици, че е невероятно как той е оздравял. Вземам редовно снимки на това как е оздравял. Искам да ви благодаря за вашата работа, защото тя със сигурност има значение. Благодаря. Благодаря. БЛАГОДАРЯ ВИ.

В. М. САЩ

Уважаеми д-р Симончини, Купих си книгата и влезе чрез вашия сайт и съм заинтригуван! Каквото и да кажа / пиша е невероятно и окуражаващи. Аз съм физиотерапевт, акупунктура и работа хомеопатия, естествена храна и т.н. Аз също имам собствено списание, радио-и телевизионни програми. Бих искал да публикува статия за вас и говоря за книгата си в моя вестник, радио и телевизия. Това ще бъде огромно влияние на острова и хората ще могат да поръчват книга си като луди. Можете ли да ми даде разрешение за използване на част от информацията на интернет страницата си, но в книгата си; Ако искате повече информация за работата ми, списание или програма, аз ще се радвам да ви дам. Продължавай в същия дух да се информират хората и да им помогне да живеете здравословен живот.

R. Г. In.

Уважаеми д-р Sinoncini, аз съм д-р от живи Аржентина в САЩ. Искам да ви благодаря за куража и работата си. Надявам се хората скоро ще започнат да се чуват. Пазете се.

В. П. - САЩ

Уважаеми господине, Наскоро един приятел, г-н. L. V. от щата Охайо, където през лечението и са прекрасни резултати. Чудех се дали бихте могли да помогнем на нашите ситуация. Баща ми е бил диагностициран с рак на хранопровода, които се простират на черния дроб. PLrSese твърди 25 седмици на химиотерапия и е поставена диагноза "с три мозъчни тумори. След това той направи 10-дневен срок от radition, че е оставил толкова слаб и уморен. От това, което чухме, г-н L. V. Мислех, че може да сте в състояние да ни даде някаква надежда. Живея в САЩ, щата Охайо. Благодаря ви много за отделеното време и моят Господ Бог да ви благослови за всичко, което правите.

А. Л. Е. - САЩ

Здравейте и благодаря ви за смелостта Мистър! Възможно е да се получи френския превод фантастично вашия сайт; Благодаря ви много за отделеното време да ми отговори ... Бог да ви благослови!

Б. Б. - Франция

Dr.Simoncini, преди няколко години, 5 сестри почина от рак с изключение на една. Къща тип лекар ме попита дали храната е различна от четири sisters.She си казал "не", но той имаше навика на питейна кленов сироп и сода за хляб "в продължение на много години! Е решил, че тъй като той дойде при пациенти, които са крайно плоча за да умра, че ще им даде 3 части кленов сироп и 1 част сода за хляб след загряване на ниски в продължение на 5 минути, тъй като в рак оцелял сестра! Около 250 души са се запазили в продължение на 15 години! има впечатляващи резултати с формулата в у дома.

Д-р З. Г.

Уважаеми д-р Симончини, Пиша Ви това писмо, за да поискате помощ за спасяването на живота ми. Основно са били диагностицирани с меланом на щитовидната първият ми, който вече се е разпространил на части от дробовете ми. В момента се чувствам добре, но аз знам добре, че спешната намеса е необходима. Вашият проект звучи невероятно и аз напълно вярвам в случая и лечението си.

В. М. - Австралия

Ние сме трима TCM учениците от Финландия и чухме днес за вашите проучвания за лечение на рак с натриев бикарбонат от нашия професор. Отидохме в началната страница и бяха учудени, тъй като това лечение не е достъпна за всички. Би било хубаво да се види по света и разумно използване на всички хора, засегнати от рак имат достъп до вашия сайт. Успех с натриев бикарбонат лечение и са били фантастично да осъзнаят, че има алтернатива и безопасен начин за лечение на рак "у дома". Каква страхотна новина! Всичко най-хубаво и добро продължение на работата си в бъдеще!

П. П. и г - Финландия

Не мога да изразя своята благодарност за работата си. За съжаление, баща ми почина миналата година поради рак на черния дроб и аз нямаше как да помогне на him.I Надявам се скоро ще се превърне в рак лечимо заболяване ... Аз не съм лекар, така че, моля носят с мен, но открих нещо, което може бъде интересно за вашите изследвания. Има нещо, наречено Бек протокол, който е електрически, лекувани кръвта и лимфата. Този метод се смята за изключително ефективно за threating рак (други болести също). Мисля, че това не позволява на гъбичките да се възпроизвежда чрез спори inactive.Thus метастази prohibited.Further предложен метод за създаване на модели в рамките на засегнатата тъкан може да бъде отговорно за обезвреждането на дрожди директно в тумора. Само преди няколко мисли ...

Б. Б. - САЩ

Благодарим на д-р Симончини за тяхната отдаденост на смел избор на науката, медицината и здравето от политиката.

М. L.

Получих отговора си с предходния пощата ми и откриете, че моята диета е необходимо радикално преразглеждане. Очаквам до края на следващата година, за да видите къде съм с моето същество. Промените в начина живота ми ще бъде посрещнат на добра воля да се коригират храни с течение на времето.

Т. Л.

Като медицинска писател, бих искал да се включи в следващата ми книга, повече информация за лечение на рак включва NaHCO3 (Специално третиране Описание, странични ефекти, ако има такива, резултатите и др. Ще бъде много оценявам. ... Поздравявам д-р. Симончини независимо мислене . Прекланям главата ми към лекарите като него.

J. М.

Уважаеми д-р Симончини, аз ви казвам, не е често, че аз чувствам, че за един човек, но аз съм 100% (повече ...) уверете се, че наистина Бог го е изпратил. Аз съм изненадан от откриването на своя ум и гений, който продължи да работи за всички хора на конференцията. Видях клипа на външния си вид на 36-то годишно заседание на рака в Лос Анджелис 2008. Уау, това е невероятно! По целия свят трябва да се изправи, да спре на ваша страна и ще ви дадем овации. Ясно е, че всеки има нужда. Мисля, че това не е наистина справедливо, които са управлявани от италиански медицински ред и напада италианските медии. По мое мнение, трябва да се страхува много от вас и вашето откритие го е направил! В момента има много за губене! Ами, аз мисля, че е престъпление срещу човечеството, че те искат да се спре. Иска ми се всеки лекар в света, ще се събуди и да следвате инструкциите, олово да спаси света от рак (гъбички). Моля, продължи да говори, говори шумно, да се яви на пресконференции и интервюта, както е възможно и се надявам, че поне още няколко лекари по целия свят (надявам се много на брой), които все още има любов в сърцата им ще ги последват Вие ще си тръгне, ще си говорим приказки. Големи фармацевтични компании и научни работници и групи, които са в областта на раковите заболявания трябва да си намери нещо друго да правят пари ... Няма нищо лошо да искат да правят пари, всичко, което трябва, че начина му на работа в този живот, но аз , което е не по-благородни начин да се правят пари! Благодарение на един милион години, и тези малки думи, които не са напълно достатъчни, заслужава Нобелова награда.

In. R. - Монреал, Канада

Пиша Ви информирам, че имах проверка цистоскопия през нощта в петък 28-ми ноември и ми мехур е съвсем ясно. В уролог е необходимо да се взема биопсия. Това е чудо от Бог, че ме доведе до теб. Аз съм много щастлив да бъде интервюиран? Искам да кажа на света.

L. З. Г.

Благодаря за вашия отговор. Просто защото това лечение е патент и не струва нищо, какво ще аптеката индустрия в отговор на това оповестяване; Това може да бъде дискриминационна преграда; Това е толкова смешно, за да видите reacion хората, когато те откриват, че лечението на рак е нещо толкова просто ... Никой не може да вярвам в първото. В smille и да каже: "Кажи ми още една шега!" Поздравления отново! Аз уча да отида в университета за един урок за развитието на биотехнологиите и медицината. Аз съм вълнуващо откритие с вас!

Съжалявам, превода е ужасен! Самият превод на гръцки е много-лош.



Има още много имейли, който иска може да си ги преведе с Гугъл!

Редактирано от elen78 на 15.02.11 09:50.



Тема Re: това е добронови [re: elen78]  
Автор jokolinka-203965 (непознат)
Публикувано24.05.11 09:32



Здравейте!
Този става ли?



Баща ми е с рак на белия дроб, от бронхоскопията се оказа, че е дребноклетъчен тип овесени ядки /само това ми казаха като информация, подробностите - като го приемат/. Ще влезем в болницата на 6 юни. Като тепърва ще правят допълнителни изследвания и ще започнат лечение. От месец и половина е на легло и само храчи. Не го боли нищо засега. Давам му бебешки каши, защото не може да преглъща друга храна. Давам му Зелена Енергия и Антиоксидант, не знам дали се дължи на тях, но вчера и они ден поиска да ходи сам до другата стая. С голямо усилие го направи, а аз само го придържах да имам готовност, ако залитне да го хвана.

Редактирано от *jull** на 24.05.11 10:29.



Тема Re: това е добронови [re: jokolinka-203965]  
Автор whitelilly ()
Публикувано24.05.11 17:43



Аз съм ползвала това

, но не знам, кое е по-добро. Пробвай, дано да помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.