Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: reni56]  
Автор avena ()
Публикувано26.11.09 11:04



И аз се интересувам от това. Бихте ли съобщили и на мен за срещата.



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: avena]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.11.09 13:40



Здравей,има публичен чат организиран от приятелка на д-р Моралес ,ако искаш включи се в него,там има доста полезна информация,скаип името е svetlanavsg,в него всеки който има въпроси към д-р Моралес може да ги зададе,тя отговаря на всички,не веднага защото е доста ангажирана,но отговаря.

когато съобщят за срещата аз ще имам грижата да пиша и тук във форума.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: sunseeker]  
Авторmim_tom (Нерегистриран)
Публикувано26.11.09 14:12



Здравей Sunseeker,
Благодаря! Този адрес май сработи, поне писмото не се върна веднага, както предишните пъти! АЗ също не се надявам много на отговор по имейла, но все пак да опитам... Не, докато пишех тук, отново се върна

! Остава телефона...



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: sunseeker]  
Авторmim_tom (Нерегистриран)
Публикувано26.11.09 14:22



Sunseeker,
A на етикетчето на шишенцето не пише ли срок на годност на препарата?



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: reni56]  
Автор $burov (начинаещ)
Публикувано08.12.09 09:19



Дали д-р Моалес дойде вече в България? Късно ли е за среща. Ще пробвам и скайпа. Интересува ме дали може да се приложи отрова от син скорпион при тумор на дебелото черво с множество разсейки в корема и черния дроб. Не е правена химиотерапия, а операцията е просто един байпас около тумора за да не се запушва дебелото черво, но тумора не е изваден.



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: $burov]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано08.12.09 15:38



Не е пристигнала още,последно в публичния чат пишеше ,че прословутия сертификат по всяка вероятност ще го получи на 16.12 и тогава ще дойде.Когато имаме информация ще уведомим във форума за датата и мястото на срещата.



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: sunseeker]  
Автор merian67 (непознат )
Публикувано09.12.09 10:24



здравейте
може ли някой да помогне да се вземе отровата от син скорпион



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: merian67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.12.09 11:18



Ако някой ходи, обикновено питат тук има ли желаещи. Така, че поглеждай. А след 16 декември може да дойде в България и д-р Моралес от Колумбия. Момичетата ще сложат актуална информация.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: Buba67]  
Авторmerian67 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:50



благодаря на buba ако някой ходи нека да пише



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: merian67]  
Автор $burov (начинаещ)
Публикувано09.12.09 22:54



Иска ми се да се консултирам с тази д-р Моралес дали е подходящо за баща ми и ако има надежда - мога да тръгна още в началото на януари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.