Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: stella]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано24.05.10 08:36



Здравей Стела,няма никакъв проблем ако занесеш само епикриза,първият път когато взехме препарата изпратихме само епикриза и резултат от ЯМР,следващите пъти изпращахме само резултатите от ЯМР,но трябва да са преведени на испански.Успех!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: reni56]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано24.05.10 10:12



Благодаря ти Рени!
Още утре ще потърся ягенция за преводи да преведе документите на испански. После обаче остава да се свържа с някой, който да ми помогне за доставката, което ще бъде трудната част. Потърсих и Неогенезис. надявам се да успея. На вас също желая успех!



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: stella]  
Автор vedda ()
Публикувано24.05.10 10:33



Здравей stella! Аз също се опитвам да взема лекарството за сина си. Чакам да ми преведат епикризата. Има жена, която често пътува до Куба. Говорих с нея, очертава и се пътуване около 15 юни, но не е сигурно. Каза ми, че ако се провали пътуването, може да отиде специално за лекарството, ако се комбинираме няколко човека и платим разходите по пътуването и. Ако нямаш нищо против, остави ми емейл, за да се свържа с теб. Желая много късмет.



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: vedda]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано24.05.10 10:40



Здравей! Разбира се, много ти благодаря за предложението. shiakova@gmail.com Ще чакам имейла ти. Аз говорих с жена от фондация Неогенезис. Казаха ми, че в момента работят за получаване на лекарството регулярно. Но това може да стане едва след няколко месеца. Така че да се опитаме да получим доза поне за един месец, пък после ще търсим и други варианти.



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: stella]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано24.05.10 13:27



Кубинците дава лекарството за три месеца.Така,че ако се снабдите ще имате достатъчно време за да уредите следващата доза.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: reni56]  
Авторcтoян (Нерегистриран)
Публикувано24.05.10 17:17



здравейте
взимам отровата вече за 4 път от клиниката в хавана
мои познат има бизнес там и по неговите куриери изпращам епикризата и след одобрение ми връщат лекарството може и на английски език да е не е задължително да е на изпански ако някой иска мога да му съдеиствам за изпращането на документите почти всяка седмица има пратки за европа единствено трябва да се знае че пекарството трябва да се съхранява на температура под 8 градуса ако някой го интересува нещо повече ще се радвам да помогна с каквото мога lorda2@abv.bg



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: BENl]  
АвторStella (Нерегистриран)
Публикувано25.05.10 14:14



Има ли още някой, който търси лекарството? Аз ще го поръчам чрез една дама, която ще пътува до Куба за него, но тъй като ще поема разноските й, търся повече хора, с които да си ги разделим.



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: Stella]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано29.05.10 21:17



здравеите
от 4 години живея в германия сестра ми с рак на гърдата и заради нея сме тук
ужким по клиники по доктори а проблемът си го има
благодарение на хазаиката ни научихме за отровата от син скорпион
сестрами отиде до куба но там не и напражиха никакви иследвания защото небило болница за лечение на раково болни пациенти а изследователски център за разработване на лекарсто за борба с рака
накараха я да се прибере да си направи ямр и да им изпрати преведена епикриза
назначиха и лечение дадоха ни лекарството и незнам дали заради лекарството или заради вътрешна нагласа за излекуване сега се чувства по добре
метастазите също намаляха а в някой от лимфите вече ги няма вобще
предстои и трети курс и после пак сме на туморни маркери и ямр
пожелавам успех на всички нуждаещи се



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: Stella]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.10 00:03



fd



Тема Re: знаете ли за ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОНнови [re: Stella]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.10 00:05



Моля дайте личе E-mail за връзка и повече подробноси.
Моят е: milan.chalakov@kcm.bg
Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.