Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: vesela.bg]  
АвторMapиyc (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 10:03



Сега се възстановява. Чувства се добре, малко боли, малко опъва. Отстраниха разсейката - 12 см, извадиха жлъчката. Има малко течност в дробовете, но трябва време да се резорбира.
Поздравява всички и казва, че няма начин да няма начин!

Поздрави,

Мариус



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: Mapиyc]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.06.08 10:12



Браво Мариус, това е добра новина!
Разбира се, че винаги има начин, номера е в това, да го открием!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: Mapиyc]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано07.06.08 11:49



Поздрави за смелостта, кураж и успех от тук нататък!



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: мapиyc]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 20:31



Мapиyc, ще ти бъда много благодарна, ако ми кажеш номера на доктор Юлиянов. Също така бих искала да попитам дали някой от вас знае дали проф. Димитрова използва метода термоаблация



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: Kaти]  
Авторpetar11 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 23:12



знам че доктора използва и този метод.остави email да ти изпратя координати.успех



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: petar11]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 22:39



Благодаря, e-mail-а ми е kati_sweet@abv.bg



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: Kaти]  
Автор3eчoвa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.09 09:45



ЗДравейте , майка ми е с рак на гърдата , оперирана преди 5 г , направени са и 6 ХТ и 25 лъчетерапии .Вчера откриха 2 метастази с големина 1.63 и 1.45 см .Много моля за координатите на д.р Юлианов от Стара Загора искам да направим консултация докато още има време.Мисля че нещата са хванати в началото и имаме някъкав шанс за лечение.
ето ми мейла за да ми дадете координати
zechov@avb.bg



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: 3eчoвa]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано16.10.09 12:54



Пишете на лични на МД. Утре мога да ви дам адрес и телефон на кабинета. И аз съм от Стара Загора и ако искате да споделим опит, защото и ние се борим с това заболяване, скайпът ми е joia73.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: vesela.bg]  
Авторnora333 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.11 10:45



Здравейте!



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: vesela.bg]  
Авторnora333 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.11 19:11



Когато се сблъскахме с тежката диагноза и не знаехме ништо за никакви мерки и адекватни действия,една амбулаторна сестра ни каза:Опитвайте вси4ко което ви кажат.Така в ръцете ми попадна една книга подмятана в къшти от години без особен интерес.Издателство"ЗЕМИЗДАТ"от1973г.''БИЛКИТЕ В БЪЛГАРИЯ и използването им.''Наред с много други полезни инфорации и рецепти в тази книга открих първото нешто,което използвахме в борбата с коварната болест,а именно рецептата с алое ,мед и вино посо4ена като обшта рецепта и в сайта я има даже в няколко варианта.Има оште рецепта при рак на 4ерен дроб,при рак на гърлото и при рак на стомаха и 4ервата .6те ги напиша отделно като ште се постарая да вляза в съответната тема и дано и аз да бъда полезна с нешто на някого! При рак на 4ерен дроб:200г.сок от праз лук и300г.сок от кромид лук/настъргани на пластмасово ренде и след това изстискани/се смесват с 600мл.бяло вино/като се разклаща/и се оставя5 дни.След това към тази смес се прибавят200г.мед и тя се оставя за още 3дни/при 4есто разклащане/.Пие се по1супена лъжица 1/2 4ас преди ядене 4 пъти дневно.Знам,4е за всеки е индивидуално и аз винаги се консултирам с онколога за вси4ко колкото и безобидно и досадно да е!Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.