Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: БиBи]  
Авторmim.i (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 12:23



Благодаря БиBи! Наистина това да е проблема. Тя така или иначе майка наддаде някое килце след хистеректомията /така ли се пише незнам/. Пък и ми харесва пълничка. Има по - здрав вид. Просто ми е много мъчно, че имахме консултация с трима лекари и никой не ни предписа нещо за имунната система. Знам казвам го тук за стотен път и може би съм банална. Но толкова ли пък здрав вид има, че да не ни обърнат такова внимание.
Весели празници и на теб!!!



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Автор ila (непримирим)
Публикувано25.04.08 13:35



как ще и препишат лекарите скъпа. нали трябва да и го дадат безплатно !? По време на химиотерапиите и аз ги питах. само да ми кажат какво да взема -не съм искала рецепта- но не ми казаха а левкоцитите ми бяха ниски за всяко вливане Преди последните две взимах и аз саменто.бир.мая и други бабини илачи но левкоцитите пак не мръдваха докато не ми направят някоя инжекция
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: ila]  
Авторmim.i (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 13:44



О не, аз нищо безплатно не искам. Просто да знам, че лекаря знае какво вземаме по време на лечението. Както и да е, няма да се тюхкам повече. Искам да съм спокойна, защото си отивам при майчето. Вълнувам се сега, че ще се видим.



Тема Re: за мариуснови [re: виoлeтa]  
Автор мapиyc ()
Публикувано25.04.08 15:18



А знаете ли колко време трябва да мине след оперативната намеса, за да може да се приема Натанал?



Тема Re: за мариуснови [re: мapиyc]  
Авторmim.i (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 15:20



Нещата не опират до време. Просто му вземете безалкохолен. Той е на същия принцип, но няма вътре алкохол. Няма да пречи на черния дроб.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: ila]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.04.08 23:05



Ила, нещо не си в час май

Става въпрос за Авемар, което е хранителна добавка. Откъде накъде ще ти я изписват безплатно?
Те не ни осигуряват лекарства, вие искате и безплатни хранителни добавки.

Само някои лекари препоръчват хранителни добавки, и то тези, които са дистрибутори на тези хранителни добавки. Затова не се учудвайте, че не ги препоръчват /не предписват/ всички лекари. Правете разлика

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: vesela.bg]  
Автор ila (непримирим)
Публикувано28.04.08 23:55



Е не съм чак толкова боса!! Но трябва да четеш м/у редовете Написах "предпишат" защото МИМ.И се беше изразила така .и това не е че мислим че трябва да ни предписват нещо безплатно Въпроса е че тях точно от това ги е страх и не ни дават дори и съвети Аз исках да ми кажат какви инжекции или ако има хапчета да взема заради ниски левкоцити"защото винаги бяха ниски"-но не ми казаха а не исках да ми ги написват дори на тяхно листче. просто щях да си ги запиша в мое тефтерче А от саменто и др. бабини илачи не успявах да ги вдигна Та затова идеше реч. не че чакаме добавки без пари А щом като има лекари-дистрибутори ясно защо не ни ги препоръчват"завиждат се помежду си"
Или пък просто за да си измият ръцете. за да могат после да кажат че не е трябвало да взима това!!!!

Редактирано от ila на 28.04.08 23:59.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: mim.i]  
Автормapиyc (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 11:53



Хомеопата, след разговор в рамките на час и половина за дневен режим, начин на хранене, описание на оплакванията и т.н. ни предписа arsenicum album - разтвор които се приема на капки под езика, вечер преди лягане и като цяло служещ за укрепване на организма, но подчерта че за всеки човек е различно. Ние не присъствахме, защото приема и говори с пациента насаме, т. е. не обещава нищо. Това е - отиваме на операция.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: мapиyc]  
Автор mim.i ()
Публикувано01.05.08 12:15



Стискам палци за операцията. Дано всичко да мине успешно. Незнам какво да посьветвам освен кураж и сила.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: mim.i]  
Автормapиyc (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 21:13



Параклинични изследвания: хб-127; ер-4,92; хт-0,403; лев-12,2; пр.време - 106%; кр.захар -
6,44; урея- 6,59; креат-67,3; кр.бил-11,5;дир-3,6; АСТ - 27; АЛТ - 24; Туморен маркер -
СА 19-0,05 /реф гр до 37/.
Ехо на коремни органи: ХЕПАР - леко уголемен, гладък контур. Хомогенна
структура, огнищни промени м/у двата лоба с Д- 4см. Свободна течност в корема
няма. Жл.мехур - норм.разположен. Леко задебелена стена, пристенна
калкулоза. Жл.пътища - недилатирани. Панкреас - норм. р-ри. Хомогенен. Лиен
неуголемен. Хомогенна структура. ТОВА Е СПОРЕД ЕПИКРИЗАТА.

Четирите см се оказаха всъщност - 7,5 / 8 см . Първоначалния тумор е на дебело черво. Д-р Юлианов / Стара Загора / ни препоръча операция за премахване на разсейката при шансове 50/50. В момента нямаме оплаквания. Затова и въпросът/молбата ми е: Може ли да ме насочите къде и с кого можем да се консултираме за необходимоста и наложителноста на операцията.

Предварително благодаря на всички

Мариус




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.