Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 19:54



ами добре, тя нямаше проблеми с приема. доцент попова й го изписа и тя го пи едно известно време до следващото, което й предписа доцентката.
според мен имаше полза. защото все пак имунната й система изтърпя всичко след това, значи все пак е добре.

авемарът е мощен имуностимулатор. проблемът с него е цвета и вкуса. и цената естествено.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: oндин]  
Автор mim.i ()
Публикувано24.04.08 20:20



На нас не са го изписали. Дали можем да си го назначим сами?



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 20:37



авемарът всъщност както споменах е имуностимулатор и то доста силен. не мисля , че може да ви навреди, защото в него няма нищо, което да навреди на организма. майка ми постоянно купуваше нещо за имунната си система след изписване от доц. попова. тя никога не ни пускаше без имуномодолатор.

мисля, че може и през интернет да се поръча авемар. а ако искате мога да проверя по-точна информация, но утре, защото днес обянснията и показанията не са до мен.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: oндин]  
Автор mim.i ()
Публикувано24.04.08 20:42



Няма проблем. Аз четох в сайта, но като чета тук все на някого са го изписали. Та затова помислих, че не може без предписние.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 20:49



Не, може да си го купиш, не мисля, че би имала проблем.
Други такива са : имунобор, ин му плюс, фит лайн - всички са ни били предписвани и майка ми ги е пила по 3 месеца , малко почивка и отново.
Определено от всичко това има полза. Минахме през какво ли не и имунната система слава Богу се държи повече от нормално и ни предпазва. Слава Богу пак казвам.

Имай предвид това с вкуса обаче, просто е отвратителен, опитвала съм го с цел да покажа, че не е толкова неприятно, но се излъгах :)
Кафяв прах е, доста големи са опаковките и са две с мерителна лъжица. Държи се в хладилник, за да е на хладно постоянно.
Успех!



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: oндин]  
Автор mim.i ()
Публикувано24.04.08 20:51



Дали има странични ефекти? Като чуя прах и веднага се сещам за очистителните. Майка е с колостома и ако има например разстройство не е добре. Страшно глупави вьпроси задавам, но малко се страхувам като сама и назначавам терапия.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:12



ами не, нищо такова не сме забелязали, защото попринцип имаме проблем с нормалното ходене до тоалетна и не съм забелязала да има проблем.
Ами да, авемарът е прах и се разтваря във вода или в някаква безалкохолна напитка от типа на натурален сок или друг сок някакъв.
Не въпросите ти не са глупави, споко :)



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: oндин]  
Автор mim.i ()
Публикувано24.04.08 21:43



Благодаря за разбирането! Какво да кажа - борим се с каквито орьжия можем. Пожелавам ви много здраве, а на теб специално лек пьт и много хубави моменти сьс сльнцето ти /преди няколко дна сьвсем случайно четох сагата ти и много ми хареса начина, по който се изразяваш и силния ти дух/.



Тема за мариус [re: oндин]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 22:03



Ако сте сигурни,че черния дроб не е здрав,не взимайте от натанала,който е със спирт.Дори и малкото количество ще натовари черния дроб.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: mim.i]  
АвторБиBи (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 11:22



Здравей Мим.и!
На мен ми беше препоръчан Авемар от онколог и го пих по време на химиотерапията ми. Изкарах 6 курса след операция на рак на гърдата.
Неприятен е наистина, но чак пък да не се пие.
Смятам, че той ми помогна да запазя имунната система стабилна по време на вливките. Единственото, което забелязах като страничен ефект, за което мога все пак само да предполагам че е от Авемара, е че качих някой и друг килограм докато го пиех.
Но това да са ни грижите!

Пожелавам ти Весели празници!!!!
БиВи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.