Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 13:25



Мила Весе,
Добре дошла отново!
Сега малко релакс и събирай сили за следващия етап.

Зная, че ти е тежка терапията, но все си мисля, че ще бъде по-добре както казват лекарите - Кселода и Навалбин, а ако трябва, яж тонове подсилваща храна.

Прегръщам те!



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
АвторBaлe (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 17:05



Скъпа Весела!
От сърце ти желая бързо възстановяване и лека терапия!
Рядко влизам тук, но се възхищавам на теб и на всички, които се борят с тази коварна болест! Вие давате кураж на всички болни и така важната информация, която лекарите нямат време да ни кажат.Продължавай да се бориш, ще се радвам много на всяка твоя победа / УСПЕХ!!!!!!!!!!!



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: Baлe]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано09.04.08 17:33



Весенце,въпреки,че не пиша ,съм тук и чета всичко ,събирам сили ............... ,

постоянно си в мислите ми,преди време беше писала писмо на
детенце(когато бяхме в болницата)Лумикс го донесе,сега го препрочитам,дори вече съм го научила наизуст.
Да,много вяра,и сила трябва а ти ги имаш!
ПРЕГРЪЩАМ ТЕ И ТЕ ЦЕЛУВАМ !



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: ceceto]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.04.08 23:06



Слънце, ако ми припомниш за кой билкар става въпрос и докъде ще ме водиш, цена няма да имаш

Защото тая центрофуга, дето ме е завъртяла ми отнесе всички мозъчни клетки и не мога да зацепя /да си спомня/ за какво ми говориш. Ще ме извиниш нали?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.04.08 23:13



Знам мила, че е така. Но в момента съм в такова състояние, че просто не мога да понеса двойна химиотерапия. Отстрани не знам как ме виждаш, но аз си знам физическото състояние в момента какво е. След време, ако понасям Кселодата, ще мислим. Но на тоя етап категорично не мога. Та аз само преди 2 месеца свърших 8 курса химиотерапия. И операция направих, още не мога да си стоя стабилно на краката. То хубаво химиотерапия, ама нали трябва да има и тяло дето да я издържи. Не забравяй, че и бифосфонати слагам. И всичко това на моите 55 кг. Дай да караме полека, а? Поне аз така съм решила пък каквото дойде



Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 09.04.08 23:14.



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано09.04.08 23:33



ето тук


така и не съм отворила тема за този лечител все още. Наистина обаче смятам, че много помага на мъжа ми. Голям особняк е, но това не мисля, че е проблем.
Казва се Васил Канисков, с. Железница, близо до София е. Не знам, но ако бяхме отишли при него преди операцията, може би изобщо нямаше да се стигне до нея. Преди време е имал кабинет в София, но се е отказал и сега лекува само в дома си. Той е ирисолог,освен това мери пулса, а бе сума ти работи. Страхотен наплив е било, кокато е имал кабинет в София, но никога не сме го питали защо се е махнал. Не че сега е по-малък наплива... Много искам да те заведем при него, ако решиш, разбира се.


Гледай напред, не се обръщай назад !

Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
Авторeднo мoмичe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 17:37



Кураж, мила!

Възнамерявай го това раче да се омита вече. ТИ МОЖЕШ!



Тема Re: Ето ме!нови [re: vesela.bg]  
Автор suni1 (непознат )
Публикувано11.04.08 23:18



Весе, много се радвам за теб,възстановявай се бързо,прочетох за операцията ти с малко закъснение. Искрено ти желая много здраве и успехи!



Тема Re: Ето ме!нови [re: suni1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.04.08 23:34



Още веднаж ви благодаря хора за подкрепата!


Лека полека се стабилизирам. Днес като че ли ми беше първия по-лек ден. Има светлинка в тунела Не знам за колко време ще е светлинката. Кселодата стои на масата и чака да започна да я пия, ама нещо й се ослушвам. Май утре ще трябва да се прежалвам

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Ето ме!нови [re: vesela.bg]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 19:21



Стига се ослушва, а гълтай хапчето, а пък аз ще компенсирам с нещо сладичко като се видим






Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.