Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: nelgina]  
Автор orii (любима)
Публикувано06.04.08 18:59



Добре дошло слънчице с ярки лъчи, радвам се ,че вече си в къщи.Целувчици за теб!



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: orii]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 14:54



Веси, радвам се, че пак си на линия!


Сега си хапвай, отмаряй - дори и с кафенце и цигарка
И като натрупаш силички - пак на ринга - борбата продължава, нали!!!
Целувки и прегръдки - Галя



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: gali4]  
Автор silsil (аз мога )
Публикувано08.04.08 12:39



Само три дни ме няма и отваряйки форума виждам, че си се върнала, Весе!!!!!!

Каква прекрасна изненада. Добре дошла пак при нас! Липсваше на всички ни и чакахме с нетърпение да видим отново постинг от теб!

Много се радвам да разбера, че си добре и че продължаваш борбата!!!! Още по - добре щеше да е това да беше благополучния край на борбата, но вярвам силно, че ти ще успееш, мила Весе.

ДОБРЕ ДОШЛА!!!!!!!!!!!





Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: orii]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 16:51



Здравей,Весе,
Пожелавам ти да оставиш зад гърба си всички болести и да вървиш напред като съвсем здрав човек. Поздрави и бързо възстановяване.



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: iner]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 16:52



Веси, добре дошла!!!



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 19:22



Веселушка, целувки и от мен!

Ти си пич и знам , че пак ще одържиш фронта!Аз дълго време нямах комп., проблеми с баща ми....жалко, че не се видяхме в Бг.Нищо другият път!Да е живот и здраве само!Още един път целувам те!



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: iner]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано08.04.08 22:23



Сърдечно ви благодаря хора.
Но колкото и да искам да продължа като здрав човек, ми не се получава засега. Започвам химиотерапия с Кселода. Докторът настояваше за комбинация Кселода плюс вливания Навалбин. Отказах категорично на този етап вливанията. Ще започна Кселодата пък ще видим. Всичко зависи от поносимостта и страничните ефекти.
Не знам, не се чувствам възстановена от последната химиотерапия. Сега и операцията. Днес, ново двайсе

Сутринта станах със схванато ляво рамо. Боли, та се не трае, боли даже като дишам. Представете си балетната ми стъпка на забавен каданс появила се след операцията, та сега и това рамо Цирк отвсякъде....
Странни неща забелязвам напоследък. Косми ми растат и там, дето не съм имала досега. Но на главата още имам голям участък с по-рядък косъм. И сякаш това дето расте на главата ми не е моята коса. След червената химиотерапия ги нямаше тези изненади. Още имам леки изтръпвания по ръцете и краката.
А предстои още химиотерапия....ама нема начин. Борбата продължава!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 08.04.08 22:26.



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: yraaa]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 23:46



Веси, много се радвам че отново си у дома. Възстановявай се мила и продължавай смело напред. Победите са трудни, но не и невъзможни. Силният ти дух ще победи! Прегръщам те.





Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано09.04.08 09:54



Весенце, големи, големи прегръдки и от мен. И много целувки.
Хубаво е, че вече си в къщи.



Тема Re: Добре дошла и от мен!нови [re: vesela.bg]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано09.04.08 11:12



Всичко ще се оправи и ти ще се възстановиш! Сега събирай сили за Кселодата. Да видим ти нея или тя тебе


Прегръщам те и ти давам цялата си сила - пък аз съм мнооооого силна!
А когато решиш за другото, само кажи. Ще дойда да те взема от вас, ако трябва. Ще те закараме, ще те върнем..

Гледай напред, не се обръщай назад !


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.