Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема рак на пикочен мехур  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:10



ЗДРАВЕЙТЕ
Преди 2 год. оперираха майка ми от рак на маточната шийка,а сега има рецидив на пикучен мехур. Трябва да се направи цистектомия с екстерпация на уретрата.Уместно е да присъства и гинеколог, защота има рецидив и на остатъка от влагалището. ДО тук лошо, нооооооо можело да бъде и по-лошо.
От лъчетерапията тъканите и са много слаби и кървят. Нито един уролог във варна не се съгласи да я оперира. Отидохме в София. От Урологията там отново ни върнаха, отидохме в ТОКУДА.......и там ни отказаха. Има парещи болки.туморният и маркер е 30. Доста висок мисля, но от маркери не разбирам.
Прилагаме само алтернативни лечения,защото лекарите я отписаха. Ако някой има подобен проблем и знае нещо, което би и облекчило паренето.....моля да ми пише.
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ

Редактирано от vesela.bg на 10.02.08 16:00.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:26



Опитайте при доц.Попова от пета многопрофилна болница.Тя ме оперира,аз също бях с рецидив на пикучния канал.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: mari]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:30



Много се извинявам сбърках не канал а мехур.При мене първата диагноза е рак на яйчника.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: mari]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:55



Бих опитала, но всички са категорични,че няма да издържи операция от около 12 часа.Много настоявахме, но тъканите и се късат и кървят,което е недопустимо за такава тежка операция. С протекциите на близък се срещнахме с много добри специалисти, но не се наеха,защото ще умре на масата. Така казаха.
а в ТОКУДА ходихме за консулт и там ни посъветваха същото
Отново опитахме във Варна, но категорично отказха и операция и терапии.
Издадоха и само картон за успокоителни. Те нищо повече не можели.....
И сега се спасяваме както можем. Каквото чуем, правим.
Когато усетя, че се сривам, идвам тук и хора като вас ми вдъхват кураж.
Възхищавам се на духа и вярата им. Като чета,чета и си казвам "няма начин, да няма начин"
Желая ви здраве!



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.02.08 19:11



Мога да те посъветвам да се свържеш с д-р Богданов, който от години се занимава с последиците от лъчетерапията и да се консултираш с него за вашия проблем. Той предлага продукти, които са изобретение на неговия баща, но не е задължително да ги купуваш. Човекът е много отзивчив и любезен и би могъл да ви бъде полезен с компетентността си. Тук посочвам линк към сайта му с адрес и телефони:



Успех!





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 22:38



БЛАГОДАРЯ
ще го разгледам по-късно. А някой пробвал ли е тези добавки и какво е мнението му.
Майка ми засега се държи геройски. Решила е да победи това ракообразно и
дано успее....
ПОжелавам успех на всички и най-вече здраве.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.02.08 23:58



Ако говорим за добавките, които се предлагат на този сайт - да, ние сме ги ползвали няколко месеца точно по време на химио- и лъчетерапия. Резултатът беше отличен.
Но вашият случай се нуждае от специална консултация, затова мисля, че непременно трябва да говорите с д-р Богданов.
И тогава ще прецените дали са подходящи за решаване на конкретния ви проблем.
Чудесно е, че жената има висок дух!
Стискам палци!





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано09.02.08 08:14



Аз също пих три месеца от тези добавки.В момента правя изследвания и като станат всички готови ще пиша за резултата.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.02.08 08:22



Ако черният дроб е здрав, защо не започнете лечение с газ?





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 09:03



Джул, от къде купуваш газта, обработваш ли я допълнително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.