Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Стопяване на тумори с жива и мъртва воданови  
Автор mislitelia (непознат )
Публикувано01.02.08 11:05



Попаднаха ми две от брошутите на д-р Нешев, "Стопяване на тумори" и " Живата вода как се прави и какво лекува". Изчетох и книгите "Лечение с жива и мъртва вода" на Баринов, и "Активирана и сребърна вода" от д-р Шибилскис. На база тяхната информация създадох Активатора "ДА-3" за жива и мъртва вода, и имам наблюдения за положителното действие върху, много други заболявания, но намам такива за лечение на тумори. Иска ми се ако някой е правил такъв курс на лечени да сподели резултатите . Благодаря предварително.



Тема Re: Стопяване на тумори с жива и мъртва воданови [re: mislitelia]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано01.02.08 11:30



Аз в момента пия такава вода,но само профилатично ..защо не му се обадиш по телефона,отзивчив е .



Тема Re: Стопяване на тумори с жива и мъртва вода [re: Гaмбa]  
Автор mislitelia (непознат )
Публикувано01.02.08 13:09



Сигурен съм че ще ми даде доста инфо, моето желание да го чуя от хора минали през лечението и да споделят постигнатите резултати. Лично опитах лечебните свойства на водата и съм убеден в тях.



Тема Re: Стопяване на тумори с жива и мъртва воданови [re: mislitelia]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 21:50



ЗДРАВЕЙТЕ,пишете нещо повече за какво ви е помогнала тази вода моля.АЗ ВАРВАМ!!!



Тема Опасен уред за вода ДА-3!!!нови [re: mislitelia]  
Автор rrr2OO9 (непознат )
Публикувано11.03.09 19:53



Искам да предпазя всички, които искат да си купят активатор за вода ДА-3! Споделям мнението си след закупуване на уреда от сайта jivavoda.free.bg.

Закупих си активатор. Предварително прочетох доста материали и съм убеден в свойствата на активираната вода.
Моят уред не работи!! Опитах с минерална и чешмяна вода и нищо не се получава. Водата е еднаква на вкус и в двата съда, лакмуса също не се променя. Направих си труда да измеря електрическите параметри при работа: напрежение 208 В. и ток 0.4mA (няма грешка - 0.4mA - нищожен ток). Силно ме съмнява дали такъв ток може да свърши необходимата работа. И може би водата не минава през глиненият съд?. Използвали сте най-елементарната схема за любители, която сте намерили в интернет. Абсолютно правилна е забележката на единият от потребителите, че не привеждате никакви електрически параметри за уреда (едва ли съображението му е било цената, както извъртяхте нещата). Потребителите са болни, но достатъчно грамотни и интелигентни за да им продавате такова нещо. По груба преценка цената на частите е не повече от 10 лева заедно с труда за направата, останалото е към 300% печалба.

Освен, че уредът не работи, имам следните изключително съществени забележки:
1.Толкова ли е трудно да се предвиди една лампа в схемата ? 1) за да се наблюдава дали уредът работи (иначе трябва да гадаеме, екстрасенсите не пият такава вода); 2) когато водата е готова яркостта на лампата би трябвало да намалява и това е сигнал за прекратяване на процеса.

2. Господин производител!!! Тези директиви които цитирате в документа за съответствие не сте ги чели въобще и уредът не отговаря на тях. Уредът е опасен!! и не съответства на никаква техника за безопасност. Едва ли има изпитвателна лаборатория в България която би го узаконила. Няма електроуред в света при който потребителя да има директен достъп до електроди с високо напрежение, и то във водна среда, чудно е как все още няма убити от ток. Аз лично при включването стоях далеч от него. А какво да правят възрастните болни хора които не съобразяват, недовиждат и т.н???? Съветът да изключим от електромрежата преди да отваряме уреда не можем да помним винаги, няма битов електроуред, който да се изключва от мрежата преди да се ползва. За зануляване да сте чували????? При попадане на вода върху корпуса или в горния капак, който въобще не е уплътнен срещу попадане на вода в електродите и диода, токовият удар е гарантиран. Навярно сте направили проучване за подобни произвеждани уреди по света, например в Русия модел АП-1

Случайно да забелязвате, че има захранващ блок с ниско БЕЗОПАСНО напрежение???? Не напразно върху "уреда" - или по-скоро самоделката- няма никакви данни за производителя и на кои нормативи на държавата съответства. Ако някой пострада- проблемът си е негов - това ще е заключението на съда.

Призовавам хората да НЕ КУПУВАТ този уред, изключително опасен е!!!! Лично аз смятам да сигнализирам контролните органи да обърнат внимание.
Публикувам мнението си в няколко форума, където става въпрос за жива и мъртва вода, в случай, че мнението ми бъде изтрито.



Тема Re: Опасен уред за вода ДА-3!!!нови [re: rrr2OO9]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано11.03.09 20:21



Значи никой няма да ти трие мнението ,напротив --добре дошло е .
Стана вече дума за този уред ,от месец някъде аз имам нови наблюдения чрез братовчедка си,но не съм ги споделял именно защото се страхувам да не заприличам на поддръжниците и агит-прапоршиците за някои "лекарства".
Казвал съм вече за братовчедка ми,та тя отиде до Троян и се видя лично с д-р Нешев .Обезпокоителното от срещата е,че той и забранил да се оперира шийката на матката и я посъветвал само да прави промивки с жива и мъртва вода и да пие жива вода,с което тя се съгласила пред него ,но все пак се осланя на традиционната медицина и ще продължи всичко което лекарите и правят.
Но интересното е друго: започнала да прави промивки всяка вечер и след 6 дни течението и е изчезнало,а тя го е имала отдавна и чак неловко ми стана по телефона как изразяваше радостта си.
И другия факт: майка и беше дошла да помага за децата и жената е от село ,с екземи по ръцете основно от употребата на топла/студена вода знаете как се напукват ръцете и тя за два дни миене с тази вода всичко е изчезнало.
Само казвам тези факти,аз имам уреда, в момента не го ползвам,ползвах го и си спомням ,че има ефект при работата на електродите ,мислел съм си ,че може да е опасен,но първо изключвам от ел,мрежата и след това правя там каквото правя.Не влагам кортист ,а темата се повдигна и си викам така или иначе да споделя.Още тая вечер ще разговарям с нея мога да я попитам каквото и да е за апарата ако желаете и ефекта ,защото за разлика от мен тя не е мърляч,а си хвана и намери изправни лакмусови хартийки ,а аз метнах апарата на тавана



Тема Re: Стопяване на тумори с жива и мъртва воданови [re: Гaмбa]  
Автор sun_sis (непознат)
Публикувано16.03.09 11:27



Без да коментирам ще кажа ползите лично за мен, когато си закупих, ДА-3, разбира се има и други модели такива устройства, просто мен ме удволетвори цената:
1.Екземите ми са минало.
2.При начален стадий на грип и главоболие - активираната вода го стопира много бързо.
3.Дадох го на заем на моя близка, защото никой не мога да задължа да си го купи за да пробва - тя имаше с доброкачествен тумор, на който предстоеше операция след 10-тина дни. Успя да ползва водата 6 или 7 дни, и се оперира. Лекарите са констатирали намаляване на тумора - 2,5-3пъти, като размер. И много лесното му отделяне от живата тъкан - все едно е изсъхнал....
4.Забравихме уреда включен 1 час. Водата беше затоплена, но като измериха ел.параметрите му - работеше. Не беше гръмнал нито той, нито ел.инсталацията ни. След това си закупих ПРОГРАМИРУЕМО РЕЛЕ ЗА ВРЕМЕ и сега продължавам да се радвам, че спрях да ползвам лекарства за хрема и главоболие.
Форумите са хубаво нещо... успех на всички!



Тема Re: Опасен уред за вода ДА-3!!!нови [re: rrr2OO9]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано17.03.09 16:20



...И може би водата не минава през ГЛИНЕНИЯ СЪД?...Този уред с "глинения съд" най- вероятно наистина може и да не работи???...На д-р Нешев е с "Брезентов" вътрешен съд...

По -скоро му трябва много повече "време"...Най-лесно е да го върнете...
Лек ден!!!


Човек отнася със себе си на онзи свят само онова,което е раздал на този!!!

Редактирано от daoford на 17.03.09 16:22.



Тема Re: Опасен уред за вода ДА-3!!!нови [re: daoford]  
Автор rrr2OO9 (непознат )
Публикувано17.03.09 18:31



Четете за развитието на дискусията за активатора ДА-3 тук






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.