Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Синът ми прави температура от година и половинанови  
Автор vanesa.1964 (непознат )
Публикувано26.01.08 15:04



Синът ми който е на 22 год. прави температура до39.5градуса правихме всевъзможни изследвания и скенери далака и черния дроб бяха леко увеличени имаше съмнение за Хочкин махнаха далака но заболяване не се доказа пихме няколко месеца преднизолон температурата падна и в момента вечер но не всяка вечер прави до 37.1.Левкоцитите са увеличени 15 желязото е 9 тролбоцитите са1000 няма апетит гади му се .Вече незнам какво да правим в хематологията в София казват че не е кръвно заболяване правихме и изследвания за автоимунно заболяване но и такова не е.Страшно съм притеснена и незнам къде да отидем .аз също съм с рак на гърдата с рецидив.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна





Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:11



Рядко давам подобни съвети, но защо не идете на кирайски лекар. Те имат опит в диагностиката и съответно лечението на "неясни" от гледна точка на западната медицина болести. В случай, че те интересува мога да ти дам координати. Искам само да поясня, че това което ние наричаме алтернативна или китайска народна медицина, в Кирай се изучава в университета като специалност от хуманните лекари т.е. не става дума за народна медицина в нашия смисъл на думата.



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: Dimana]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано26.01.08 19:27



Съветът е доста добър.
Ако имаш координати на изпитан китайски лекар, давай ги тук, няма проблем. Това не е реклама



Нема начин да нема начин

Тема д-р Пан -Re: Синът ми прави температуранови [re: vesela.bg]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:36



д-р Пан - той е и хуманен лекар. Занимава се с акупунктура, билколечение, прави пулсова диагностика. Наясно е с раковите заболявания. Говори поносим български.

Аз лично съм много доволна - имах проблеми със съня и той ми помогна; разбира се, говорихме си и за рака и т.н. и той ми даде доста компетентно (поне за моя случай) мнение. Не се втурва в неясни неща.

София, ул Христо Станчев номер 9; тел 953 2126; мобилен 0898 601 883
Улицата е точно срещу Медицинска академия; перпендикулярна на бул. Славейков, успоредна на Прага.

Желателно е първо да се запише час по телефона.



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:44



надявам се не внасям смут, но може това да някаква промяна в хормоните. Правили ли сте му подобни изследвания?



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
Автор vanesa.1964 (непознат )
Публикувано26.01.08 21:35



Благодаря ви за мненията няма изследвания които да не сме правили единствено кръвните изследвания има промени.Ако някой знае други методи с които може да се постави диагноза моля Ви помогнете ми.



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
Автор Buba67 ()
Публикувано26.01.08 22:11



Ирисов диагностик в с. Радуил Самоковско. Говорили сме тук в клуба за него.
Поставя диагноза и изписва/не продава/ билки. Има координати да си запишете час, ако решите да отидете.
Ето линк:



Вметвам, че изпратих моя близка при него с температура от 10 години. Това, което и каза се потвърди от модерната апаратура. Така и не разбрах как са я диагностицирали през всичките години. Срам.
Успех!



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано26.01.08 22:16



Мила, всички виждаме колко много си притеснена и очакваш отговорите веднага. Но моля те за малко търпение, ще получиш достатъчно отговори, просто не стоим непрекъснато пред компютрите. Също така не отговоаряме без да сме сигурни в това, което говорим.
Моля те, успокой се!

Нема начин да нема начин

Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: vanesa.1964]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 04:40



Ванеса - идете при д-р Пан, ако сте в София.



Тема Re: Синът ми прави температура от година и половинанови [re: Dimana]  
АвторPetq (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 09:29



Здравейте,
искам да споделя с вас нашия опит ,при баща ми и при дядо ми,кръвните изследвания бяха до последно в норма ,дори и туморен маркер,при положение ,че бяха с мета и двамата.
На баща ми месец преди да почине ,изследванията бяха като на съвсем здрав човек ,а беше с рак на бял дроб и мета в мозъка.
Това ме навежда на мисълта ,че не винаги може да се доверявам на кръвните изследвания.
Пример с дъщеря ми ,тя е на 11 м. Миналата седмица беше цяла седмица с темп. 39 гр,бяхме на какви ли не специалисти ,имаше завишени левкоцити-15 ,на края се оказа зъб.Предполагам ще кажете ,'няма нищо общо',но не е съвсем така.Ако има възпаление в устна кухина ,също може да подържа темп..Гранолом ,синуитили възпаление на сливици ,което да не е в остра форма.
То тази темп(37.1-2) ,за която пише жената и повишените левкоцити говорят за възпалителен процес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.