Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Раздумка № 6нови  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.01.08 01:13



А честита ви нова раздумка!



Нема начин да нема начин

Редактирано от vesela.bg на 12.01.08 01:18.



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано12.01.08 06:11



Добро утро на всички вас - умни, красиви, топли, сърдечни, весели, жизнерадостни, смели и т. н. и т.н. .......клубарки и клубари!
Честит имен ден на всички Татяни!





Редактирано от lumixx на 12.01.08 09:20.



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: lumixx]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.01.08 09:21



Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Св Татяна е една от най-силните и отдадени на християнството светици, чиято вяра е правела чудеса! Но за да не изземвам функциите на Флорчето,

прочетете сами:

Пожелавам на всички здраве, силна вяра и чудеса, които да получават и сътворяват!





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: lumixx]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.01.08 11:09



Честит имен ден и от мен! Жива, здрава и лъчезарна!



Нема начин да нема начин

Тема чид!нови [re: vesela.bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.01.08 11:41



хА ТАКА,НЯКОЯ СЕСТРИЧКА ИМАЛА ИМЕН ДЕН?хУБАВА НОВИНА!Ами да й пожелаем здраве,дълъг живот с мъжлето,радост,любоэв и изобилие в пкъщата й!Изобилие от късмети през целия й живот!И много,много целувки от мен!





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: vesela.bg]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано12.01.08 11:44



Честит Имин Ден и от мен на всички празнуващи!
Джули,щом като става дума за мъже,чета много внимателно

.Маги пише,че нейното "мило" яде торти /домашно приготвени/,пък после бяга на пътеката.Понеже Сф ми е по-близо,за това се "закачих" за Магиният мъж,но ако се запъне и не го дава,не ми пречи да скокна и до Пловдив.Луми казва,че е щедра,но "Око да види,ръка да пипне".
Боже мили,ако мъжа ми прочете какви ги върша в клуба ще има бой,бой,бой,работа и пак отначало



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: iliana.k]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 12:21



абе не знам какъв им е проблема на хазяите непушачи с квартирантите, които някога НЕРЕДОВНО палят цигара. . . че и влизат некакени в стаите!!!
съжалявам , че пълня със спам, но се изнервям на подобни хора. знам, че не е хубаво да се пуши и пуша ужасно рядко, има месеци, в които цигара не пипвам, но мразя да м се нарушават правата :(



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: iliana.k]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.01.08 13:17



"...бой, бой, бой, работа и пак отначало" ?!!
Мила Илианче, това понамирисва малко на садо-мазо, а? Щото не уточняваш за каква "работа" става дума...
Може пък и да е хубаво!


А колкото до бягащите мъже, то май всички бягат - кой на пътечка в къщи, кой на пътека в парка, кой без пътека...
Абе, с една дума - кой накъде му видят очите!



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано12.01.08 13:24






То сега е лесно с виртуала!
Наздраве!



Тема Re: чид!нови [re: flora bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано12.01.08 13:30




Брей, ама всичко виждате!
Ама аз от почерпки не бягам и обичам да черпя и да ме черпят!
Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.