Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 6нови [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 20:22



Хора, здравейте и от мен!Днес тук е -40C, с вятърът стига до -50C.Kанада си показа зъбките днес.....Николай(мъжът ми)не можа да запали, сутринта колата и не отиде на работа, колежите и училищата също са затворени....Коко(синът ми)и той си е в нас!Целият Калгари днес е off.Затворен град!Но навън е ад, просто може да умреш ,ако поседиш3 -5мин неподвижно навън!Дано утре температурите поспаднат, защото ....абе тая страна е м.......ала.....от страна на климат!

Целувам ви!



Тема До каминатанови [re: yraaa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.01.08 20:57



Стой си до каминката на топличко и гледай как гори /ако имате камина/. Ровичкай си в нета и си пиши с приятели. За утре избрах меню от кухнята на флорка. Не съм влизала в мойта кухня - стачка. А сега отивам да почивам, че от два дни такава хрема ме е налегнала и глава не мога да наведа направо тече. При тоя студ при теб сигурно всички вируси са измрели.



Редактирано от Buba67 на 28.01.08 20:58.



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: yraaa]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано29.01.08 00:33



ех как искам такава зима ,поне няколко дни да има виелици и голям студ да се повъргаляме из къщи





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 01:16



Бубка, ще се вслушам в съветът ти!Нямам камина, но тук къщите са така строени, че вътре и -100 да е вън са все топли, па макар и някои сънародници да ги наричат бараки-тук се строи само от дърво за изолация на студът и за това една къща може да се построи за има няма2-3 месеца!Гамба, прав си , че понякога студеното време създава някакъв уют, но това тук е ЧУДОВИЩНО!Тук всяка кола си има плъг-контакт и си я включваш за през ноща да се подгрява за да няма изненади на другата сутрин...но явно през тази нощ е било-поне -60, защото -почти никоя кола от гаража не запали...Чак от сряда го дават лека полека да се осъфирясва...Бубка, права си сега поне Слава Богу няма гадни вирусчета!А за хремата, аз много страдах от хрема в България, най-помагаше два яки тампона напоени с чист спирт в носа-седят докато можеш да търпиш...после почиваш, слагаш пак и така...звучи малко садистично, но многоооооооо помага!!!!

Ледени целувки от мен!!!



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: yraaa]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 07:07



Добро утро! Като ви чета колко е студено направо не ми се излиза на вън,а кучето ме чака....,но един чай тази сутрин ...мноого топъл ще помогне. То тук не са такива студове,ама се пренесох при вашите......



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: yraaa]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано29.01.08 09:51



Егати кефа.... А ние тук имаме една зима, да не ти е работа. Отврат, болно време. Спадне ли до нулата и настава катастрофа и паника.


Но за сметка пък лятото е ....

Ох искам сняг и студ....



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано29.01.08 10:01



Добро утро и от мен!





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Юлия 48]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано29.01.08 10:13



Да, привети и от мен... Все още си пия кафето и се опитвам да се събудя. Снощи четох до късно и днес съм леко зашеметена... А и имам доста работа

.
Но пък снощи наготвих, така че поне довечера това отпада...



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: AйeзCeдaй]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 10:16



Ти ставаш, аз ще лягам, лека нощ



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано29.01.08 10:20



ОХ....в главата ми бели петна

,незная какво да готвя,нещо днес немие ден,но сега като се събуди Райчето излизаме,въпреки ,че е студено,решила съм да обядваме навън,след това ще я заведа в един детски център.Пък като се пиберем все ще ми хрумне нещо




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.