Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.01.08 12:10



Юлче,че е болен няма нищо но,че е капризен-тук няма да се разберем!Имам си ги в къщи сега две капризни създания които ми дигат и свалят кръвното плюс едно коте,което бяга като побъркано по креватите и ми дърпа до последно тоалетната хартия...тъй,че по-добре да не го вземам изобщо.Отказвам се!Но държа да се запозная с него и с мъжлето на луми когато му дойде времето!Как сте оздравяхте ли?Моята внучка ще тръгва в понеделник на училище ако не обяват грипна дотогава.Аз вървя още сато нас.....скоро няма да мине.но до срещата ни през пролетта мисля,че ще мине.Плашат ме че опашката ми щяла да ме боли три месеца.Е чак пък толкоз...макар че синините ми започват да избледняват а болката на костта като че ли се засилва дявол да го вземе.Абе малкия дявол!Ето нещо за душата и отивам да готвя в кухнята на клуба,че каквито сте мързелани ще умрете от глад!





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: vesela.bg]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 09:34



http://www.youtube.com/user/OfeliaConcerts Приятен ден на всички!!



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Taня]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.01.08 09:58



Може ли такова нещо бе момичета,къде изчезнахте?Да няма пресуркане към селата в събота и неделя за пълнене на торбата?сигурно е така защото тук в събота и неделя е пълно с коли по улиците сякаш сватба ще има...Тази причина я извинявам за дето не пишете и не си пиете кафето в клуба.Е тогава аз ще ви развеселявам:





Тема Re: Раздумка № 6нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано27.01.08 11:38



Добър ден Флорче,напълно те разбирам,и съчувствам,у нас не само съпругът ми ,но и зетя,и дъщерята,и внучката са капризи ,на всичкото отгоре имам и аз котка която гледам от 2000г.,тя е на Ралито,просто луда работа


но какво да се прави,това е моето семейство,и аз много,много ги обичам въпреки капризите им относно храната.
Рая е още на антибиотик,но вече е по добре,и кашлицата и намаля.
Опашката ще те боли доста време, наистина.



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Юлия 48]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 12:05



Добър Ви дееен :)
Аз пак цяла нощ не мигнах. Изкарах една ужасна нощ. То бяха едни стомашни киселини, едни болки в яйниците сякаш всеки момент ще ми дойде цикъл. Цяла нощ на крак, ни на едната страна, ни на другата.
накрая се загънах и се разревах като малко бебе. Та досега откарах.
В такива моменти е най-добре човек да е сам. Но в същото време толкова ми липсва приятелят ми, няма как дори с думи да го опиша.
Юлия, Флора, и хазяите ми си имат една котка вече 3 години. Няма такъв мързел, често казано! Но от няколко месеца са луднали по нея, нещо й се пукна тъпанчето и само затова се грижат. Миналата година я гледах сама и като изчезна навън се бях шашнала.
Аз оттогава осъзнах, че не мога да се грижа специално за котки. Твърде са ми мързеливи, хах


Айде сега да видим на стомаха ми ще му понесе ли едно силно кафенце..тази сутрин без цигара, че обещах тук ритуално да спра :)



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: oндин]  
Автор Юлия 48 (ентусиаст)
Публикувано27.01.08 14:33



Ондин,мила

обещанията са за това ,да се нарушават,за мен
цигарката си върви с кафенцето.
Ами то котето си става член семейство,и затова са луднали,нашето коте се казва Жужа,кръстена е на актрисата Жоржета Чакърова,но и аз незная защо,никога не е правила бели много е кротка,но много капризна на храна,аде само Уискас,Китикат,Проплан,и в тези храни да няма дроб, а бе котка да си в нашата къща.Никога не е излизала навън,само на терасата,когато я водим на преглед,и имунизации трепери като лист.
Дано с реването да си се разтоварила,и болките ти да са минали



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Юлия 48]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 15:03



два нурофена, после аулин - и кон да си ще ти мине :)
Итази котка тук е много капризна с яденето. Само някакви гранули яде. Беше й се пукнало тъпанчето, елате да видите какви грижи за нея, то бяха антибиотици, среднощни спешни помощи, чудо беше станало. сега уж е по-добре. тази лятото е навън на вилата с хазяите ми, а зимата е тук. миналата зима нещо изчезна, някак през вратата се е промушила, умряхме от притесненеи как ще им кажем, че сме я изгубили. после сама се прибра, беше черна като катран.
Току-що изпуших и аз цигарата за днес. Кафе още не съм пила. Като дрогирана се чувствам, а само филми зяпам. Днешният ден е много мрачен..ужасно



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: oндин]  
Автор Юлия 48 (ентусиаст)
Публикувано27.01.08 16:58



От филмите още повече се дрогираш,и зомбираш,затова ако имаш възможност облечи се и излез,дори без цел,можеш да отидеш само до спирката и това е нещо,ако ли не спри филмите,отвори широко прозореца и дишай дълбоко,можеш да изпушиш и цигарка

,това при мен помага опитай и ти



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: Юлия 48]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 17:36



Юле, излизам излизам навън

ей сега ходих до аптеката за витамини против кръвоизливи и няколко пакетчета Нимезил.
Този месец съм изгледала общо 85 филма. Това не е постижение естествено, някои от тях ми дадоха много сили, въпреки че е само филм, нали знаете човек как си дава сили по този начин.
Попаднах и на филм за съвсем случайна среща между мъж и жена, които са болни от рак. Ама наистина случайна среща. Филмът се казва "Грифин и Феникс".. много странен, много интересен и показва как не всичко е такова, каквото си го представяме в най-тъмните си мисли.
Мислех си да отворя една тема "Дворът". Там респективно да споделяте такива филми, музика, които са ви обогатили с нещо или научили. Книги също не е лоша идея.

Така...аптекарката каза, момиче бледа си, нещо не ти е наред. Викам..нормално за днешния ден и безсънната нощ с тоя кръвоизлив, бъдете спокойна :)
Абе как бе, аз никога не се давам и не падам на колене.
Имах сили да стигна до магазина за цигари!!! и сега ще правя ГРИССС :)



Тема Re: Раздумка № 6нови [re: oндин]  
Автор Юлия 48 (ентусиаст)
Публикувано27.01.08 17:48



Браво браво,само така






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.