Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: anta]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано06.03.12 00:16



Нека да чуем от самите тях какво става - предаването е Вън от рая на Лили Маринкова.

Оказва се, че хора, които са отписани като безнадеждни случаи от други болници и се лекуват там, остават без лечение, заради нелепо решение на бюрократи:





"Защо в София се закрива единственото лечебно заведение за интегративна медицина?"

Редактирано от ivan4o17 на 06.03.12 00:31.



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: ivan4o17]  
АвторPenKiller (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 00:26



TТова е протоколът, но след като клиниката е ищец по това дело - няма как да не знаят за какво става въпрос:





Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: PenKiller]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано06.03.12 00:34



Благодаря!

Да, те със сигурност знаят


Всъщност тежкия удар е срещу болните, които са се лекували там и са оставени без възможност за лечение. става дума за хора, които другите болници водят за "нелечими" случаи.

Ударът не е толкова срещу д-р Дамянов, защото той е много кадърен и способен лекар, опитен онколог с дългогодишен стаж и практика - той винаги ще намери начин да практикува, това няма как да му забранят.

Редактирано от ivan4o17 на 06.03.12 00:35.



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: ivan4o17]  
АвторPenKiller (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 00:41



Г-н ivan4o17, може би сте млад човек, но хора като мен, които помнят по-отдавна, не сме забравили репортажите на г-жа Михнева от Капитанандреево по време на „голямата екскурзия” през 1989г.! Именно по тази причина предаванията на госпожата не ме впечатляват много-много!

Аз не съм ходила в клиниката на д-р Дамянов и ще използвам случая да Ви попитам – отговаря ли на истината, че тази сграда, с мащабите на многопрофилна болница (камерата до-о-оста обстойно ни запозна колко етажа има тя) е клиниката на д-р Дамянов? Защото от описанието на Risto, а и от страницата на клиниката останах с впечатлението, че тя едва ли има повече от десетина стаи. Една бърза проверка в търговския регистър показва, че в нея се осигуряват 10 души персонал.

В такъв случай излиза, че или г-жа Михнева(както обикновен) създава грешно впечатление у зрителя за мащабите на клиниката, или че останалите помещения в сградата са хотелския комплекс, за престоя в който Risto е заплатил от скъпо прескъпо.



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: PenKiller]  
АвторPenKiller (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 00:58



Аз пък имам предвид по-прясно предаване:





Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: ivan4o17]  
АвторVRL (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 01:48



А дали ще е удобно да отговорите на въпросите на risto? Мисля, че са важни за всички в темата.

risto:
">>че там ми спасиха живота в критичен момент

Това не звучи много конкретно - каква беше диагнозата, в кой стадий беше рака и колко разсейки имаше. Също и колко време е минало от края на лечението. Извинявай за недоверието.

И още един въпрос - колко излезе лечението като цена. Знам че живота няма цена но парите са нещо което има значение особено когато не са в повече."



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: VRL]  
АвторPenKiller (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 02:00



VRL, Ivan4o17 e стар клубар и историята на неговото заболяване, лечение и излекуване можете да прочетете тук:





Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамянов [re: PenKiller]  
АвторVRL (Нерегистриран)
Публикувано06.03.12 02:54



Благодаря, PenKiller!

Разбирам, че няма как да разберем за стадий или разсейки, след като Ivan4o17 не се е сетил да пита... Да разбирам ли, че лечението е приключило съвсем скоро?

Ако може и последния въпрос на risto: "И още един въпрос - колко излезе лечението като цена. Знам че живота няма цена но парите са нещо което има значение особено когато не са в повече."



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамянов [re: VRL]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано06.03.12 03:13



Не ми е и намерение да убеждавам някого в нещо, в каквото и да било



Повтарям - ако някой настоява да си кача епикризите в мрежата - да го каже. И то не като аномен, а да се представи, за да знам с кого си комуникирам - какъв е, що е, какъв му е интереса. Аз съм писал с името и координатите си в другата тема. Очаквам същото насреща. Не по-малко.

Мога да ида и да питам всичко, което съм пропуснал, когато не ми е било до това. Не виждам защо да се занимавам и пак да занимавам лекарите заради въпроси на анонимни с неясна цел.
Поздрави!



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамянов [re: ivan4o17]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано06.03.12 04:54



Здравейте всички!
Имам въпрос към PenKiller :
-Какво предлагате да направят пациентите които се лекуват във момента във клиниката?
След като тази клиника вие трън във очите,и така Ви се иска тя да бъде затворена:
-Къде ще изпратите лекуващите се там във момента да продължат лечението си?
Или и Вие смятате че те няма смисъл да продължават да се лекуват,както счита министерството на здравеопазването!
Неотдавна Вие се опитвахте да ме убедите /писахте във моя блог/че, отказите които министреството на здравеопазването и Иал дадаха относно искането за лечение със неразрешен продукт,са правомерни.

PenKiller,сгрешихте!
Съда във Страсбург счита че, това което се извършва е грубо нарушение срещу онкологично болните и законите във България.
Окончателното решение ще бъде взето много скоро.

Също така Вие и другите участници-пак анонимни,Моля ви имайте уважение към пациентите които си плащат за да живеят.
Клиниката е важна за тях.

Имайте уважение и към тези които биха продължили живота си там .
Мисля че това е форум и всеки споделя за добро или лошо.
Но чак такива дискусий относно тази клиника и точно тук е ГРОЗНО.
Все пак нека всеки прецени къде да се лекува.
Когато споделих че резултатите на майка ми от лечението в тази клиника са фантастични,не си спомням да съм писала че всеки трябва задължително да отиде там.
Някои хора упорито и отчайващо се стремят да оплюят клиниката и прекалено много време отделят да убеждават другите защо не трябва да се лекуват там.
Тази клиника отдавна щеше да бъде затворена ако имаше нещо нередно.

Ще бъде хубаво да се споделят лични впечатления.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.