Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: EFO75]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 09:13



EFO75 ,смениха ли ти ДД?
Как мина?



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: Hoвa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.02.08 17:08



Здравей те.Не неги смениха,това ще е този петък.Първо ме гледаха на нов апарат,който гледа от вътре в уретри и бъбреци.Беше неприятно,но...Днес бях на преглед и за резултат.А иначе,нямаха 2бр.и '26'размер,затова аз си ги поръчвам сама от фирма.Надявам се в петак всичко да е наред. Честно да ви кажа тайничко се надявах да ми кажат че вече край,без д.д. но уви продалжавам така,само ще се удължи периода на смяната-от3месеца на 1година. Успех на всички.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: EFO75]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:01



Пожелавам ти успех в петък!Все пак и това е нещо-смяната на 1 година.Пожелавам ти това да е последната смяна и догодина вече без ДД.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: zara]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:52



И аз ти пожелавам успех!Наистина е напредък от 3 м на 1 година.
Искам да те попитам каде е този апарат ,където са ти гледали уретерите и бъбреците?
Майка ми идва в понеделник в София на преглед.Нейните ДД ще ги сменят другия месец,ако всичко е наред.
Успех!



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: Hoвa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.02.08 07:48



Благодаря ви момичета.В окръжна болница-св.''Ана'',София.Много му е трудно името-ректо........скопия,иначе ги сменят в б.'Доверие'. Най -искрено ви пожелавам,всичко да е наред.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: zara]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.02.08 08:30



Здравейте момичета.Zara добре ли си?как си.Нова как е майкати? От одавна не съм писала,само проблеми-ядове.Като ми махнаха ДД.,получих инфекция,и като се почна едно ходене/не че съм спирала/ на изследвания,снимки и тн.В момента пак чакам резултати,и съм на инжекции,лекарства и билки-до 4.3.08.

всичко ме боли но....се справям.Е малко ви се оплаках,извинете ме ако съм прекалила,исках да споделя.Но борбата продължава.Много късмет на всички.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: EFO75]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:38



Хей,момиче днес си мислих за теб.Аз съм добре като изключим болката в кръста от 3-4 дни.Този месец ще правя контролни изследвания.Много се надявам всичко да е наред.Що се отнася до теб,радвам се ,че споделяш и съм сигурна,че всеки нов ден е крачка към така желаното здраве.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: zara]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.03.08 07:02



Благодаря,на теб и всички останали в клуба.От както влезнах тук,съм много щастлива че има с кой да споделя и хубаво и лошо.

А за''крачката към здравето''не съм никога спирала да крача/станаха13години/и няма да спра.Борбата продължава!Още вееднъж БЛАГОДАРЯ на всички от цялото си сърце и душа.Късмет.



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: EFO75]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 11:54



Здравейте!
И аз не съм писала от много време......При нас нещата някакси са се закрепили.Миналия месец бяхме на изследвания,резултатите бяха много добри.Стои си хидронефрозата,но поне не се беше влошило състоянието на майка ми.Другата седмица ще и сменят ДД.Страхувам се винаги от този момент,защото винаги е тежко-упойки,болки......абе..
EFO75 искам да те попитам ти имаш ли проблеми със задържането на урината?Защото майка ми незадържа изобщо, и е с памперси.Свикнала е някакси.Лекарите и предложиха да пробват с пластика на пикочен мехур,ама тя нещо се дърпа.
Незнам,нека едно по едно да минават нещата.
А ти как си?Получи ли резултатите си?Какво показват?
Дано да са добри!
Пожелавам приятен ден,до скоро!



Тема Re: Хидронефроза след лъчетерапиянови [re: Hoвa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.03.08 08:14



Здравей те.Излезнаха 1/2резултати от изследванията.Най-хубавото е че нямам бактерии в урината,явно инжекциите са помогнали.Но,болките продължават.Изчакват малко да се съберат бъбреците и др.резултати за да ми сложат нови дд.Хидронефрозата,хематурията,температурата си седят и това сие.При мен е обратното-задържам урина и е болезнено.Щом са ви казали за пластика на пикочен мехур,значи и там има проблем,консултирай те се и с др.лекари да ли ще е добре да се направи.Успех и само напред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.