Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: пaм]  
Автор tesoro_bg (непознат )
Публикувано11.12.07 21:53



Аз също гледах предаването на Милен Цветков и действително, преди месец и повече,когато прочетох за ваксината в в-к Поглед,звънях в Правна дирекция на МЗ, където съм работила преди около година и една от колежките тогава ми каза, че няма никакваи документи внесени при министъра за това лекарство.Звъня и в агенцията по лекарствата да провери и там и те също казаха, че не са чули за такова нещо.Сами се досещаме как документите са били някъде там,но са били надлежно заключени в някой шкаф.И вината за това не е на някой от служителите там, не зависи от тях, безхаберието идва от по-високо ниво.Затова действайте, давайте гласност на цялата процедура и всички пречки, дето се казва и на арменския поп се оплачете, ако трябва, но да се стигне до разрешаването й.За моят баща е късно,той си замина от този свят,но вие се борете за вашите близки със зъби и нокти и не позволявайте банда височайши безхаберници да отнемата надеждата за живот на тежко болните.Стискам ви палци и следя развитието на въпроса!!!!Успех!!!



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: tesoro_bg]  
Автор Aндpeи (непознат)
Публикувано12.12.07 14:12



Току що и аз изгледах предаването на Милен Цветков и меко казано съм потресен от едностранния диалог който чух. Този там "доктор", който беше на телефона е един от хората които трябва да сложат на стената за разстрел. Никакво желание да изслуша, камо ли да вникне в проблема, никакво желание да даде и най-малката надежда на на хората, които имат нужда от нея. Моля ви редовно пишете как се развиват нещата около ваксината и как всички останали които влизаме тук можем да съдействаме. Ако трябва пред институция да идем и да настояваме, всички заедно, но да не оставяме нещата така. Не може шепа безверници и некадърници да решават кой и какво право на живот има.
За тези, които искат да видят този брой нека отворят този линк и да гледат предаването от 10.12.2007 г.

Редактирано от vesela.bg на 12.12.07 22:31.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Aндpeи]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано13.12.07 00:27



Изцяло ви подкрепям и може да допълните към исканията си узаконяването и на други алтернативни методи на лечение,като БЕК(биоелектроканцерна терапия),узаконена и в Русия. Лечение с "Апарат на Райф"или "Запер" .Тези методи са доказали своята ефективност в борбата с онкозаболяванията в международен мащаб...Би могло да се събират подписи пред МЗ за оставка на министъра и негови поименно посочени подчинени(д-р Христов?...)за отказ правото на "животоспасяващо лечение"...Искам да попитам "министъра",този "д-р" в колко Погребални агенции има дялово участие?Ако няма,какъв е процентът от печалбата за погребението на онкоболен??????????ДрУУУУгарЮЮЮЮЮ Гайдарски,ако не можете да се справите с "ММММММММафията"в бели престилки,подайте си ООООООООООООООстаФФФФката!!!!!!!!!...
Върл не АнтикУмУнист,а ХУМАНИСТ...като версията в онова стихотворение,"Балада за КУмУниста..."

Бог помага на слабите,но обича Силните!


Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: daoford]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 03:27







д-р Христо Дамянов, който има Клиника за интегративна медицина в София и работи със ваксината на Куоли, първи и единствен българин, лекар, получил диплома за лечение със инсулин-потенцирана терапия(ваксината на Куоли) В сайта има адрес за контакти, отзиви от болни хора и лекари, Който иска да се възползва от метода му, Дано съм била полезна със информацията или може би вие знаете повече, ако някой е бил там и се е лекувал нека сподели впечатлнията си

Редактирано от *jull** на 22.05.11 21:41.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 18:51



Здравейте,на всички от клуба,относно питането на Калояна за центъра на д-р Дамянов миналата седмица бяхме в този център и разговаряхме за състоянието на сестра ми ,която е с рак на гърдата 4-та степен с метастази в лимфните възли,а сега и по кожата.От разговора с него разбрах,че лекува с инсулин потенцирана терапия,озониране,витамини,квч и лазер,но не спомена ,че прилага ваксината на Коули.Там се запознах със Сиси Димитрова момичето участничка в предаването на Милен Цветков от нейното сем.разбрах,че не е удобрена тази ваксина отМЗ да се прилага в България не зависимо ,че от дълги години тя има приложение в 15 страни.Остава ни да се надяваме ,че след това предаване ще има положителен резултат.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: пaм]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 05:06



Пам, отвори уебсайда на д-р Христо Дамянов и прочети където пише лечебни методи, там с очите си виждам лечение с ваксината на Коули



значи в кабинета му се прилага, след като я пише в неговата лечебна дейност, освен ако не лъже
В щатите се прилага, но само чрез лекари които прилагат алтернативно лечение и то не навсякъде, а само определени щати и много, много малко лекари Стандартната медицина не одобрява такива методи и не ги прилага, това трябва да го знаете,При това тя не се прилага масово, Дори и да имаш здравен иншуранс той не признава този метод на лечие и не дава пари, Всеки сам си плаща, И тук е борба, не си мислете, че тук някой ще остави да се прилага нещо което помага на хората, тук медицината е голям бизнес, фармацията голяма индустрия, Бог да ни е на помощ Аз също гледах и слушах предаването, дори два пъти и на запис (повторението), права е Сиси, много силна и смела жена, аз и се възхищавах, много искам да успее, но тук е абсурд да се изправи някой по ТВ и да говори така, да иска обяснение, да иска ваксината да е безплатна, знам, че нуждата и болката правят хората агресивни и емоционални, но пак казвам, тук всеки сам си плаща за нея, който има възможности разбира се Тук няма безплатен обяд Много хора нямат възможност, въпреки, че искат да се лекуват, страшна работа е, но тук е див капитализъм - или си жив или си умрял Щатите не са социална държава и такова нещо е дори невъзможно да си помислиш

Редактирано от *jull** на 22.05.11 21:42.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор Neli_S ()
Публикувано14.12.07 12:40



Калояна, посещаваме центъра на Д-р Дамянов от 9 месеца, аз лично му отнесох материал за тази ваксина още през м. юни с идеята да се снабдя по някакъв начин с нея и да разбера дали той ще се наеме да я прилага на майка. Той се заинтригува и направи контакт с канадците, в резултат на което стана ясно, че те могат да ни я предоставят безплатно с благотворителна цел. И д-р Дамянов почна да търси възможности за нейната регистрация в Бг, но тъй като и до момента няма разрешение, явно се налага да направим един широк обществен дебат, че дано онези "от горе" склонят.
Нямам представа защо е качил на сайта си и този лечебен метод, но с абсолютна сигурност заявявам, че не го прилага по простата причина, че НЯМА ВАКСИНА.



Тема Neli_Sнови [re: Neli_S]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:00



Нели,какви методи прилагате при д-р Дамянов за лечението на майка ти.Доколкото си спомням тя беше в напреднала форма на болестта.Сподели моля те как върви лечението.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Neli_S]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 17:31



Нели, канадците ли имат патент върху лекарството, защо от Канада могат да ви я доставят безплатно Защо има пречки, какъв е проблема, има толкова много хранителни добавки в България внесени ( и от Канада и от цял свят) без да се иска разрешение Аз не съм запозната със канадския здравен иншуранс специално за това лекарство, но мисля, че официалната медицина не го използва, а само алтернативната Там също всичко минава през лекарите натуропати и също се плаща, тъй като във иншуранса не влиза безплатното ползване на алтернативни методи Ако някой може да отговори от Канада, би било добра информация Аз просто немога да повярвам, че в Канада ще е платено, а ще направят безплатна доставка за България, звучи ми абсурдно



Тема Re: Neli_S [re: lili]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 22:08



Нели,аз също бих желала да споделиш как се чувства майчето ти и искрено се надявам тя да е в добро състояние.Сега ние тръгваме по вашите стъпки днес разговарях с д-р Дамянов кога можем да започнем лечението ,но той настоява да направим първо кръвопреливане ,защото хемоглобина на сестра ми е 82 и след това може да пристъпи към неговото лечение ,което за нас е последен шанс.Успех в лечението на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.