Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: нageжga]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано29.08.11 18:18



Надежда, при 42-43 градуса раковите клетки умират. Сигурно белтъците им се пресичат. Но за вътрешни тумори не става, а при детето ти сигурно заради малката телесна маса и голямата площ се е получило. Това като вместо да вариш яйце, да го пържиш на 100 градуса, става по-бързо заради площта.

Но, след като е ясно, че раковите клетки са по-слаби ВИНАГИ от здравите и могат да се изявят само при слаб организъм, тогава толкова ли е трудно да се избере един аспект, при който да не се пречи на здравите и там да се "вари" 1 2 месеца човек и да му се вкарат 1000 кила от нещо и това да не го мъчи, защото мъчи ли го веднага се прекратява с "лечението" и най-много ремисия. Аз съм си избрал един такъв аспект. Освен това, при такива тактики, по силата на естествения отбор, ако има рецидив, той ще е от вече по-издръжливи ракови клетки

El Chofer


Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: besraboten]  
Авторнageжga (Нерегистриран)
Публикувано29.08.11 20:54



Ние не сме с тумор,а с левкемия.Затова е по-лесно при нас.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: нageжga]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано30.08.11 14:02



Здравейте,
Прочетете това за да разберете каква борба се води за тази ваксина.




Аз от името на майка ми заедно със Д-р Дамянов и още 5 човека сме единствените за сега които се борим за тази ваксина.
Центъра Неогенезис-лично г-жа Банова, отдавна се отказа от тази борба и води кампания против нея.

Редактирано от Buba67 на 30.08.11 14:16.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: danidd]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано30.08.11 23:12



Стига сте натрапвали д-р Дамянов, той е търговец на здраве и нищо повече, бизнесмен на здраве казано ясно и точно, безкруполен във всяко отношение щом става въпрос за здраве, хваща хората в пълно отчаяние и безнадежност като в капан съсипани от проблеми , взима им и последните пари и след това - до тук, отпращани със - оправяйте се сами, аз бях до тук и сега ,,, в къщи Не му правете бизнеса, в нова клопка сте, наивна и оплетена в нова мрежа с цел - да използва болестта на майка ви, за да прокара собствените си цели Седнете и помислете, мислете разумно - лесна мишена сте в тази ситуация От форума много хора минаха през него и загубиха битката, ама им даваше надежди, въпреки, че е наясно, че подобрението ще е само временно, другото каквото е решил Бог На друго място е истината и правилното лечение - в истинска болница и подготвен медицински персонал, добро отношение, хигиена, битови условия на високо ниво, грижовност и постоянно наблюдение, тестове ежедневно, апаратура, ето нещо интересно

Знам, че и той чете и пише във форума под различни имена (д-р Дамянов) Моя съвет е - вложете всички сили и средства в лечение на майка си в Германия и не се занимавайте с търсене на права - такова чудо няма - има само задължения и отговорности, губене на ценно време и енергия, което не работи в полза на болния, успех

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано31.08.11 03:32



Здравейте Калояна,
Всеки има право на мнение.Уважавам и вашето мнение.
Не мисля че сте запозната със лечението което се извършва във Интегративна Медицина.Не се познавам лично със Д-р Дамянов и неговия екип.Живея Във САЩ.До тази клиника стигнах благодарение на информацията във интернет.Този вид лечение се прилага във САЩ също ,във скъпо струващи частни клиники.
За разлика от България-тук във Сащ клиниките са включени във здравните застраховки.
За съжаление колкото и да е развита медицината днес-при някои ракови заболявания тя е все още безсилна.Стандартната химиотерапия е много убийствена и при специфични белодробни ракови клетки-направо безсилна.
Колкото до Д-р Дамянов-считам че това което прави не отстъпва по нищо на клиниката във Чикаго и затова майка ми се лекува при него.
Съжалявам че трябва да го кажа ,но глупаво е да се мисли че при тежки стадий на раково заболяване,може да се постигне пълно излекуване на този етап на медицината.Инсулин-Потенцираната Химиотерапия е един шанс които стандартната химиотерапия не може да даде.Говора главно за белодробните ракови метастази.Не съм лекар и не давам рецепти и съвети-професията ми е Рентгенов лаборант.Всеки може сам да проучи възможностите за лечение-както и последиците.
Относно статията която сте прикачили за Запрян-мога да кажа че лично съм разговаряла със негова приятелка-и относно лечението му във момента във Германия.Прочетете повече тук ако наистина се интересувате какво правят във Германия със вакскината Коули.За съжаление мошенници има и във Германия.
Протокола за прилагането на ваксината Коули е във блога които съм публикувала по долу.Има и адреса на производителя и телехова на притежателя на компанията на които отговаря лично той.


https://danidd68.wordpress.com

За съжаление във България всеки които прави пари значи е мошенник.
Лично Аз и това е само мое мнение-приветствам работата на този медицински център и се радвам че ги има,защото моята майка може би вече нямаше да я има.
Зад всичко това което правят там се крият ,предполагам много безсънни нощи над учебниците.Д-р Дамянов е PhD-тази титла не се постига със семки пред телевизора.
Лечението наистина е скъпо но те виновнили са че здравната каса отказва да ги включи.За това нещо кои е виновен?Дали са те или корумпираната ни държава?
Не смятам че съм във клопка при положение че съм съгласна със неговото становище.
За болницата която пишете звучи добре ,но къде ли се намира тя?
И ще кажа още веднъж-не съм си и помисляла че майка ми ще се излекува напълно във интегративна медицина или където и да е,временна ремисия е повече от което и за което мога да мечтая.Рак във четвърти стадий-вие как мислите.
Боря се за Ваксината коули.Ще го правя докато спечеля.Това за нея е единственото спасение за съжаление.Но е надежда от която не бих се отказала.
Всеки има право на мнение и да отстоява това във което вярва.

С уважение
Йорданка Димитрова



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: danidd]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано31.08.11 05:53



danidd, пуснах ти съобщение на лични

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано31.08.11 14:18



Здравей Калояна,
Съжалявам че си останала с впечатлението че ваксината Коули е разрешена в САЩ.Инсулин-Потенцирана Химиотерапия се прилага в САЩ.
Канада въпреки че е производител не е разрешила употребата на коули.Законодателството им забранява експериментални лекарства.
Във Америка не е разрешена също ,но е допускана няколко пъти по лично запитване до FDA.Във блога които ти изпратих има писмо което е до Янков -ИАЛ ,във което има и приложение на три разрешителни от САЩ,Англия и Швейцария.Не съм прикачила тези разрешителни по технически причини но съвсем скоро ще го направя.
Във Щата Wisconsin има клиника която казва че прилага ваксината Коули.След запитване което направих до президента на MBVax в Канада ,се разбра че те не са упълномощени от тях за използването на тази ваксина и това което правят е тяхна разработка която не носи патента на Коули.
Също така За твоя съвет относно Германия-лично предупредих приятелката на Запрян че,ваксината не се прилага по протокол.Тя няма стойност ако се прилага веднъж седмично.Сигнала за това нарушение е подаден и към Канада.За това нарушение се разбра, когато преди две седмици майка ми се запознава със жена която се е върнара във интегративна медицина и започва наново терапиите ,защото след два месеца лечение във Германия състоянието и е по-тежко отколкото преди да замине.Майка ми беше много разочарована и беше взела телефона и за да и се обадя .
Ваксината Коули не е лекарство за лекуване,тя е за милосърдно приложение при метастатични тумори в напреднал стадий.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: danidd]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано31.08.11 16:17



Danidd, ваксината на Коули се прилага за лечение. Доказателство за това има на сайта на канадската фирма. Пълна ремисия не е "милосърдно приложение". В кои клиники в Англия и Швейцария се прилага ваксината на Коули по стандарт?

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: megolina75]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано01.09.11 02:45



Здравей,
Ето какво пише във сайта на MBVax;

MBVax Coley Fluid is an experimental drug that has not been approved by health regulators in any country. In Canada and some other countries, the use of Coley Fluid is prohibited, even on a compassionate use basis. However, Coley Fluid may be available in countries that allow late-stage cancer patients no longer responsive to existing therapies access to experimental drugs, in countries with “Therapy Freedom” laws where physicians have the right to prescribe experimental drugs, in countries that authorize certain clinics to treat cancer patients with experimental drugs, and health regulators in some countries have granted physicians permission to import and administer MBVax Coley Fluid.

MBVax Bioscience administers a compassionate use program under which Coley Fluid is supplied to physicians who have read and understand the clinical protocol and are legally able to import and administer Coley Fluid under the laws and regulations of their country.

това което пишете ми се иска да е вярно,повече отколкото на вас.
Ваксината е експериментална, но със явни показатели за ремисия или пълно разграждане на раковите клетки.
Напишете писмо до компанията във Канада за да разберете къде наистина се използва ваксината и на кого са дали правомощия.
Ако тя можеще да се използва във Щатите-майка ми отдавна щеше да е при мен и ваксината да е приложена.
Тя не е гражданка на тази страна и аз не мога да я изискам за нея.
Президента на компанията MBVax е много любезен човек които би ви отговорил на всички въпроси които ви интересуват.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: danidd]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано01.09.11 15:14



Г-жо Калояна ,
с голяво уважение към Вас искам да ви помоля да продължим дискусията си тук във форума открито а не на лични бележки.
Все пак всички сме тук с една единствена цел-да споделим това което знаем и да чуем мнението на другите.
Не се страхувам да кажа това което мисля и зная-приемам спокойно и с уважение мнението на другите.Не се крия от никого .
Приемам също че моите решения и мисли понякога може да са грешни,но нали загова си пишем тук -за да се поправяме когато има нужда-не да се нападаме.
Всеки трябва да уважава мнението на другите.
На личните си бележки пишете много уклончиво-има болница,има екип ,зная го, но никой не говори за това и т.н....
Много ви моля след като знаете всичко това ,защо не го напишете?
Тук сме за да си казваме истината.

с уважение
Йорданка Димитрова




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.