Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: sisilvi]  
Авторchasat_na_m_cv (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 09:51



Здравейте, обръщам се към всички, които са решени да се борят за правото си да живеят. Казвам се Мария. Бях в предаването на Милен Цветков. Ако искате да се вkлючите в борбата за ваксината на Коули, моля изпращайте молби до мин. Гайдарски за незабавна среща и отговор защо една безплатна надежда ни се отнема по толкова абсурден начин. Молбите си можете да изпращате по факс 02/9873904. Ето и други телефони на Министерство на здравеопазването: 02/9301107-връзки с обществеността, 02/9301101-секретарка на министъра и 02/9301174-началник отдел. Бъдете достатъчно настоятелни и силни!
Ние имаме право да живеем!
Пишете и до Президента. Неговият факс е 02/9804484. Не се страхувайте да настоявате за незабавната намеса на г-н Първанов, който да потърси отговорност за гаврата на Гайдарски с нас!
Хора, става въпрос за ваксина, която се отпуска напълно безплатно.Ние не искаме и една стотинка от милярда излишък в държавата. Ние искаме правото да избираме сами.
Мога да отоговоря в събота. Пишете ми! Ще чакам! Ако ние не си помогнем и Бог няма да ни помогне!
Мария



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: chasat_na_m_cv]  
Авторanta (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 10:03



здравей Мария . Ще подкрепя призивът ви . Понеже споделяме вашата съдба бих искала ако е възможно да ми дадете телефон -да се чуем. Моят мейл е toni_ianeva77@abv.bg



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: anta]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 17:43



От това което проучих и прочетох разбрах, че самата ваксина се прави само в болнично място, изисква подготовка, лечение и след това известно време наблюдение, пак там , Нe e толкова елементарна работата, колкото изглежда на пръв поглед, При това не се прилага и при всеки, има подбор, Самият персонал който я прилага трябва да бъде много добре подготвен, лекарите също, за да не стане така, че после да се учат върху всеки , да екстериментират и отчитат резултатите, Дори и безплатна доставката, самата процедура и лечение си имат своите разноски и висококвалифицирани лекари, за да е безопасна за хората Мислите ли, че в България има такава готовност - екип, база, апаратура, специалисти, финансии, Един лекар неможе да се научи за месец, че дори и за 3, трябва дълго време практика, Следва и логичния въпрос - на кои разноски ще специализира,кой ще поеме специализацията им, обучението, м-р Гайдарски ли, кой, кой, кой, или частните клиники ще поемат лечението(с участието на наш човек разбира се), Замисляли ли сте се, или просто искате, Кой ще поеме отговорност за експеримента, на коя глава ще паднат отговорностите,Аз гледах предаването по Нова ТВ, че и повторението, подкрепям идеята, но за реализацията й трябва да се мисли комплексно, Според мен трябва да се изисква всичко на куп, за да има смисъл от лечението, някой да носи отговорност за прилагането й, (да не се съдите после, че някой е направил грешка в това, или онова, тук или там или да съжалявате, че сте се доверили така наивно) Трябва да се мисли Иначе ваксината ще пристигне в крайна сметка, може и под натиск, може и доброволно, може и по друг начин, но какво от това,,,Канадците ще я изпратят,(и ще поискат статистически отчет за прилагането й, за да си свършат работата по проучването) но няма да ви дадат специалисти, апаратура, болници и всичко необходимо, това е грижа на държавата, Дай боже да успеете да се преборите, но не е проста работата,,,така мисля аз, Успех!



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: anta]  
Автор sisilvi (непознат )
Публикувано04.01.08 22:13



Честита Нова Година на всички!Здраве и късмет!Нели съжалявам,че майка ти се е влошила за в момента,но вярвам ,че тя ще успее да се вдигне отново на крака,защото е силен и борбен човек!Не спирай да я подкрепяшНие също се лекуваме при д-р Дамянов и преди да вземем това решения бях чела едно твое много оптимистично писмо ,което допълнително ме зареди със сили!Кураж от мен!



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: Kaлoянa]  
Авторchasat_na_m_cv (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 19:24



Уважаема Калояна, виждам че задаваш много въпроси, които издават по-скоро незнание отколкото съмнение! За приложението на ваксината първо имаме клиника,която има изключителните права на Канадския институт, производител на ваксината на Коули;второ, протоколите за приложение на самата ваксина са изпратени на клиниката и съответно са проучени в детайли. За да получи някой изключителните права за приложение на ваксината, трябва да е поел ангажимента и отговорността да приложи нещо наистина ново за България и носи, разбира се, отговорността за това. Самата ваксина или по-скоро тази първа пратка са абсолютно безплатни. Естествено че за приложението й са необходими средства. На този етап имаме най-важното- надежда за спасение, каквато е ваксината, второ- клиниката, определена да прилага ваксината и не на последно място фондация Неогенезис, също определна от Канадския институт да получи и предостави ваксината от 48 до 72 часа след получаване на подпис от м-р Гайдарски. Пределно ясно е на всички, че "някой" не иска шансът за оцеляване на хора, отречени от традиционната медицина, да стане реалност. Нека всеки от нас прецени риска за себе си и носи отговорността за това, но никой няма правото да решава вместо нас.



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: chasat_na_m_cv]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 04:23



Благодаря, но не само аз не знам тази информация, така е и с хората с които кореспондирам Те също не знаят, хубаво е, че се даде гласност Остава да видим как ще се разреши проблема, Ако този метод наистина лекува рака това ще бъде и Нобеловата награда по медицина в някой от следващите години



Тема Re: Ваксина на Коули (уточнение)нови [re: Kaлoянa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 13:44



На вниманието на всички, интересуващи се от ваксината на Коули. Искам да направя едно много важно уточнение: че тази ваксина не се прилага в клиниката на доктор Дамянов. Там се прави инсулин-потенцирана терапия, което е нещо коренно различно. Не се бъркайте, защото потърпевши сме само ние онкоболните от всичките тези недоумения и неизяснени факти. Успех на всички, борещи се за живота си, както и на техните близки!!!



Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: chasat_na_m_cv]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано08.02.08 23:36



Хора, хайде да залеем факса на Президента с писма! Да се намеси.
Прочетох отговора на Министерството до една пациентка, писала с молба за разрешение на ваксината. Отказът започва с думите:
"Министерството на здравеопазването е загрижено за безопасността и здравето на гражданите."
КОЙ ЩЕ МИ КАЗВА С КАКВО ДА СЕ ЛЕКУВАМ? Питам аз. Аз сама избирам с какво да се лекувам, дали да се лекувам или да не се лекувам.
Като Министерството е толкова загрижено, защо не отиде да арестува Флора например, която е отказала химиотерапията си?


Та хора давайте, пишете и пращайте на факса на Президента или в сайта на Президенството, колкото повече, толкова по-добре.
Добър адрес е и Народното събрание, до "Здравната комисия".
Пари не искаме, искаме само да разрешат прилагането на ваксината.

Нема начин да нема начин

Тема Re: Ваксина на Коули (призив)нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано08.02.08 23:42



И да попитам за още инфо.
В информацията за ваксината на Коули пусната по-горе пише:
"Ваксината се използва и в редица страни като Германия, Швейцария, Ирландия, Мексико, Гватемала, Китай, Израел и Австралия".
Някой може ли да изрови по-точни координати къде се прилага тази ваксина?

Нема начин да нема начин

Тема Re: Ваксина на Коули (призив) [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 00:04



Веселуш, дай ми точеб спелинг на латиница на ваксината и ще ти я изрова, обещавам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.