Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: *jull**]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано23.05.11 00:27



д-р Дамянов, лекарят от центърът по Интегративна медицина ли е?Знаете ли при какви заболявания се прилага тази ваксина, локализация на туморите имам предвид?Някой има ли координатите на доктора?



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано23.05.11 01:10





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.05.11 10:50



Това е центъра на д-р Дамянов.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.05.11 04:17



Незнам Бубе, не споря, но много ми прилича лечението на ваксината с този метод,

и в тази болница. Някой знае ли повече за този вид лечение, нещо да сподели с нас

Къде се намира тази клиника Свети Георги, частна ли е, държавна ли е, в кой град е



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 24.05.11 04:19.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано24.05.11 11:00



Калояна, лечениета с хипертермия няма нищо общо с ваксината на Коули. Ваксината на Коули е иницииране на собствените сили на тялото посредством заразяване на организма. В случая не достигаме до 41.6 градуса температура. Ваксината на Коули е началото на имунотерапията. В много държави се прилага имунотерапия заедно с химиотерапия. В момента в Белгия са започнали експериментално /ще проверя по-подробно за какво става въпрос/ да прилагат персонална имунотерапия. Т.е. взимат кръвна проба и след това правят някакви семпли от нея и т.н. Научих го скоро и не съм имала време да отида до болницата, която го прави.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Редактирано от megolina75 на 24.05.11 11:01.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.05.11 11:06



Предполагам, че става въпрос за клиниката в Пловдив.
Ако някой знае нещо повече, моля да пише.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.05.11 18:20





















[url]http://en.wikipedia.org/wiki/Coley's_Toxins[/url]

[url]http://www.orthopaedia.com/display/Meetings/Coley's+toxins+and+its+creator+-++William+Bradley+Coley[/url]











Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано25.05.11 06:02



На последния сайт от дългия списък който съм изпратила, има 12 малки филмчета на хора пострадали от тумор и рак, с метастази, всички са ползвали тази ваксина и показват документи, че са се излекували

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: Kaлoянa]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано29.08.11 13:06



Изпратиха ми писмо за някаква кампания за разрешаване на този метод. Според мен, това надали е по-лошо от така наречената хипертермия, където човек го "варят" жив. Тука може би високата температура от треската върши същата работа. Който е фен да гласува. Аз съм за такова чудо, което да е и против коките, и против раците





И освен това, незнам какъв е механизма, но при възпаление може би се активират и стволови клетки и поемат щафетата от раковите, тук някой друг трябва да обясни , ако иска

500 евро !!!




Дамянов ремисия да излекуване не засега без Коули



El Chofer <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от besraboten на 29.08.11 13:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от besraboten на 29.08.11 13:23.



Тема Re: Ваксина на Коулинови [re: besraboten]  
Авторнageжga (Нерегистриран)
Публикувано29.08.11 17:22



Не знам защо ,но все си мисля ,че хипертермията до която достигна детето ми е част от спасението и дългата ремисия след като прогнозите никак не бяха оптимистични.Да поясня-в хода на лечението развихме много тежка септична инфекция серация марценцес и вдигнахме температура над 40,3.Доколкото знам в състава на ваксината на Коули е именно този вид бактерия.Затова подписвам с две ръце петицията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.