Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мариянови [re: Kaли]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 23:07



Пиши какво става при теб направиха ли биопсията.



Тема Re: Мариянови [re: lili]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 14:23



Здравей,аз пак пиша.Ходих при Райнов във ВМА.Още като ми опипа лимфните възли отсече,че е инфекция.Особено след като му казах,че имам малки джобчета зад мъдреците и ми видя леко зачервеното гърло.Категорично отказа да се прави биопсия без лечение и ми изписа да пия 10 дни триемзол,след което пак да отида.Възможно ли е толкова категорично да отпише сериозни заболявания,при положение че единия ми лимфен възел е от преди почти 2 месеца?



Тема Re: Мариянови [re: lili]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 14:25



Последния въпрос беше към Кали.А Лили при теб как протекоха нещата?



Тема Re: Мариянови [re: maria]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.02.08 15:24



Само да вметна, че лимфни възли спадат много бавно... възможно е да го влачиш и повече от 2 месеца.





Тема Re: Мариянови [re: *jull**]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 15:33



И аз така съм чувала,но ми е за сефте и от много четене по форумите съм за психиятрия вече

И д-р Райнов ми се накара за нета.



Тема Re: Мариянови [re: maria]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.02.08 17:16



А ти пък защо си казваш всичко!


Та той е лекар, не изповедник!





Тема Re: Мариянови [re: *jull**]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 16:35



Jull,имала си лимфни възли за повече време ли?



Тема Re: Мариянови [re: maria]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 17:40



Мария,
Сигурно има начин специалистите да разберат веднага за какво заболяване става въпрос. При мене веднага отсякоха лимфом. Радвай се, че твоят случай е друг и си се разминала с инфекция. Лекувай се и престани да се притесняваш!



Тема Re: Мариянови [re: Kaли]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 17:53



Работата е там,че от една седмица пия хапчета,а шийният лимфен възел не е спаднал изобщо,да не говорим,че се появи още един от другата страна.Почти изчезна само този в основата на косата,но той може изобщо да няма връзка с другите.Все пак се надявам да е инфекция.Всеки случай се оказа,че нямат връзка със зъбите,както предполагахме.



Тема Re: Мариянови [re: мapия]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 18:32



Мария здравей.И аз ходих на друг хематолог но всички са категорични че нищо ми няма.Хематоложката ми каза че нараствали ако има нещо притеснително а моя единия е от 2 години и тъй си стои.Пуснаха ми кръвни изследвания с диференциално броене и ме изпратиха да си ходя.Питаха ме дали имам обилно нощно изпотяване,отслабване и такива работи.Това е ако имам нещо ново пак ще пиша,пиши и ти какво става с тебе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.