Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънтъннови [re: kattt_1]  
Автор Buba67 ()
Публикувано04.12.07 18:54



Kат пращам ти 2 файла със субтитри. Виж кой ще по-добре. Приятно гледане.





Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: vihrogonche]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано05.12.07 01:56



Благодаря ти Валентина ,че помогна на Вихрогонче!Вихрогонче ,нещо такова имах предвид ти да предложиш като професионалист в онзи предишен постинг...

Бог помага на слабите,но обича Силните!

Редактирано от daoford на 05.12.07 02:00.



Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънтъннови [re: Юлия 48]  
Автор Didonata (непознат )
Публикувано05.12.07 10:09



Много си права. Покрай болестта на майка ми нервите ми се опънаха до крайност, започнах да се карам с мъжа ми за най-малкото, всичко ме дразни. Започнах да пия Седанакс - билкови таблетки. Помагат ми, но основния проблем е в главата. Вчера изпринтирах метода на Саймънтън и го дадох на майка ми да го прочете, но тя си сложи листа до леглото и не го и погледна. Как да я накарм да повярва на това? Малко хора от старото поколение имат вяра на тези неща.



Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: daoford]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано05.12.07 14:31



daoford, ще имам предвид, че имате желание да прочетете нещо по-научно, така ли е?
ще потърся информация и ще пиша отново, когато имам какво конкретно да предложа на вниманието ви!
съжалявам, но в момента съм неподготвена да ви дам друга информация по темата, освен предложените вече филми



Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънтъннови [re: Didonata]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано05.12.07 14:42



уви, мисля, че на света няма човек, който да успее да накара друг да повярва в нещо... вярата, доверието се спечелват, понякога постепенно, но никога не идват чрез натиск от друг човек... поне това е моето мнение...

най-бързият, подходящ и ефективен начин да подтикнеш някого към промяна (било в поведението, мисленето или емоциите му) е ти самият да започнеш да се държиш по начина, предлаган от теб... така партньорът ни бива запленен от това, което вижда, и малко по малко мотивиран и той да стане и бъде такъв...

личният пример, наблюденията - това също е важно...

конкретно в твоя случай - щом майка ти засега не иска да обърне внимание на информацията, която й предоставяш, ТИ бъди началото на процеса - нека вижда ТЕБ как се стремиш да изпълняваш стъпките... може да се помолиш за майка си... да работиш вместо нея засега... поведението ти току-виж я "заразило" и нея, и тя да опита новостите, дано стане така!!!

оставам с най-искрени приятелски чувства, пиши пак!
вихрогонче

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: vihrogonche]  
Автор *jull** (())
Публикувано05.12.07 16:00



Аз бих опитала сугестия на ниво алфа вълни. Самата аз се излекувах така преди години от упорито възпаление на слюнчна жлеза, на което антибиотици не помогнаха.





Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънтъннови [re: vihrogonche]  
Автор Didonata (мотивирана)
Публикувано05.12.07 20:46



Права си,трябва да я стимулирам чрез мен. А ако и другите членове на семейство се включат ще бъде още по-добре

Ако можеш да победиш другия - значи си силен, ако можеш да победиш себе си - значи си велик.


Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: Didonata]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 22:14



да ви кажа за Луиз Хей: изумителна е връзката болест-мисли във всичките й книги, за мен откровението беше "Излекуваю живота си".
на алфа ниво по Силва метод съм правила чудеса и за мен лично!!! нещо ми се изплъзва напоследък това...
затова правя опит - не съм никакъв "хакер" да изгледам Тайната.
знам, че позитивното във всичките му форми помага, знам, че негативното е основата и на физическото ни зло, затова да помним да превключваме на добрите си спомени и мисли Овреме!
колко е хубаво, че ви има





Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: изrpeв]  
Автор *jull** (())
Публикувано05.12.07 23:17



Въздействието на ниво алфа вълни може да се прави и от друг човек (ако болният не може или дори не иска). Няма нищо сложно. Между впрочем то беше в основата на метода на Кашпировски. По този начин работеше и д-р Лозанов в Института по сугестология и определено имаше големи успехи.





Тема Re: Психоневроимунология методът на лекарите Саймънови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано06.12.07 08:45



Аз съм го правила вместо друг,но за мен самата не нищо ми се изплъзва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.