Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови  
Автор misticna-toni (самотна)
Публикувано12.11.07 13:46



За мен дойде най-лошото.Агонията на мама ,а и на татко(и той си заминава и той беше много болен)И двамата не са яли от 10 дни.Всичко ги боли.Мама вече е неадекватна.Единия в едната стая ,другия в другата и се доближават с всяка минута натам...към края на земния път...и началото (надявам се и вярвам)на новия духовен живот.Душата ми е празна,та там дори сърцето ми не бие.И същевремено тупти бясно и обича безумно.То(сърчицето ми)макар и ранено трябва да продължи да бие и да обича защото все още има за кой.За съпруга ми,брат ми и най-вече за моето СЛЪНЧИЦЕ-МОЕТО ДЕТЕНЦЕ,МОЕТО МОМЧЕНЦЕ.Мили МАМО и ТАТКО как неискам да си отивате и да ме оставяте.Толкова нужда имам от вас.Но неискам и да се мъчите.ДУШАТА МИ КАЗВА ОСТАНЕТЕ,НО РАЗУМА КРЕЩИ -ВЪРВЕТЕ НЕ СЕ МЪЧЕТЕ........Трябва да съм силна...ще опитам...Споделям всичко това с вас,не за да ви натоварвам, а за да излея част от болката си..Защото няма с кой да споделя...защото хората до мен са малко...А и само вие може да ме разберете

Моля ви помолете се с мен за мама и тате всичко да е наред,а ако си тръгнат(защото така е било писано)всичко да е леко и .......ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И РАДОСТИ В ЖИВОТА.Целувки:Тони



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: misticna-toni]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.11.07 13:55



Миличка, ще се моля за душите им... и за твоята сила!
Да бъде волята Божия и дано бъдат спокойни в пътя си напред...
Прегръщам те!



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: *jull**]  
Автор iliyana_O6 (непознат )
Публикувано12.11.07 14:02



Мила Тони, прегръщам те силно.
Аз също ще се моля за душите им, както се моля и за душицата на моята майчица. ...и тя е в подобно положение и знам как се чувстваш.

Както ти пишеш трябва да сме силни - заради тях, заради хората които очакват това от нас, и заради себе си.
Ти не си сама!
Прегръщам те,
Илияна



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: iliyana_O6]  
Автор Юлия 48 (минаващ)
Публикувано12.11.07 16:28



Мила Тони,каквото и да ти кажа,няма да се почувстваш по добре,напълно разбирам какво преживяваш в момента

,.........загубих дъщеря си преди 3месеца, а беше само на 28год.Боли, много боли,знам ,да гледаш как пред очите ти гасне живот, и неможеш с нищо да помогнеш,знам болката, страха ,безсилието,познавам отчаянието.......... нещо много, много страшно
ТРЯБВА ДА БЪДЕШ СИЛНА МНОГО СИЛНА,ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ НАЧИН...... СВОЙ СИ НАЧИН ЗА ДА СЕ СПРАВИШ. ИНАЧЕ НИКОЙ НЯМА ДА МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ.
НАМЕРИ СИЛИ,МОЛЯТЕ МОЛЯТЕ,ДА СЕ ИЗПРАВИШСРЕЩУ..............,ИНАЧЕ ТЯ ЩЕ ПОГЪЛНЕ И ТЕБЕ
ПРОСТИМИ,ПРОСТИМИ ПРОСТИМИ ЗА ОТКРОВЕНОСТА
ПРЕГРЪЩАМТЕ СИЛНО



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: misticna-toni]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 17:50



Тони прегръщам те силно! Бъди силна мила!!!



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: блara]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано12.11.07 19:49



Мила Тони, знам какво преживяваш, на мен ми се случи същото с мама, знам колко ти е трудно, но трябва да бъдеш силна, не показвай пред тях , че си в такова състояние, макар и неадекватна майка ти разбира всичко по свой начин, нека душите им напуснат спокойни този свят. Прегръщам те



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: misticna-toni]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано12.11.07 20:45



Тони, много съжалявам за това, което ти се случва. Бъди силна!



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: little_rabbit]  
Автор misticna-toni (самотна)
Публикувано12.11.07 21:10



Много ви благодаря приятели.Добре че ви има.Давате ми сили да продалжа.И аз ви прегръщам.Искам от цялото си сърце да сте добре и най-сетне да се намери лек за тази болест....за да няма мъка...

Сега очакването ме съсипва....



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: misticna-toni]  
Автор dunkel (непознат )
Публикувано13.11.07 00:31



Бедна Тони, познавам кошмарната ти болка. Не допускай грешката ми да се бориш сама с океана от мъка, облегни се на близките си. Те искат да са до теб.



Тема Re: ПОСЛЕДНИТЕ НИ ДНИ...ОХ КАК БОЛИ..нови [re: dunkel]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано13.11.07 07:57



Мила Тони,
Моля се за теб и родителите ти... Бъди силна - от все сърце ти го желая! С теб сме всички от клуба...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.