Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема МЕТАСТАЗИ В ЧЕРНИЯ ДРОБнови  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 19:08



Имам рак на гърдата с метастази в черния дроб и съм на 33 г. Ако някой знае нещо за Натанал и дали може да се пие по време на химиотерапия, да ми пише.

Редактирано от *jull** на 18.01.13 17:38.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 12:26



Драга, Галя не се предавай .аз бях с метастази на 4ерния дроб след рак на гьрдат.Откриха ми ги на профилакти4ен преглед през февруари 2005, на скенера на 31 10 2005 имам пьлна ремисия -никакви лезии, помогна ми комбинация от Таксотер+Кселлода 8 курса. Сега сьм само За Натанал и аз се интересувам тук про4етох за него..Теб с какво те лекуват?



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.11.05 15:10



Съпругът ми също имаше 2 метастази в черния дроб. След 3 курса /до сега/ с Кселода и непрекъснато приемане на Натанал от юли месец, на първата ехография отчетоха само една, а миналата седмица в ехоепикризата пише, че няма огнищни изменения в дроба.
Естествено не изключвам огромното значение на химиотерапията, но съм склонна да приема и че Натанала даде своето.
Успех и не се притеснявай толкова много.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: ket1234]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.11.05 15:13



Забравих да ти пиша, че по време и на трите курса химиотерапия не е прекъсвал приема на Натанал. Кръвната му картина не се промени въобще. Всичките показатели са в рамките на нормалните.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 17:53



Моля, някой да обясни как се пие Натанал..има ли индивидуална дозировка и кой я предписва...и какьв му е сьстава..страницата на Натанал не ми се отваря...Моля светнете ме...



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано26.11.05 16:20



Ще трябва да я отвориш, ако се интересуваш наистина...


Гери - 27.10.04

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 16:37



Страницата на Натанал е www.nvherbal.com и natanal@vip.bg ако искаш я копирай от тук, отваря се без проблеми.
Слънчице, Гери е голям сладур!!!!!!!!!!!!!! Да е жива, здрава и щастлива и вие с нея!!!!!!!!!!!! Много целувки!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: zdr1]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано28.11.05 08:55



За съжаление никой не го изписва Натанала. В общи линии това е спиртен извлек на чесън с доста билки вътре. В наставлението, което ти дават с флакончето пише как се препоръчва да се приема, но в повечето от случаите всеки сам преценява как и по колко да го пие.
Съпругът ми пиеше три пъти на ден по 2 супени лъжици на гладно, но след като тръгна на работа пие два пъти дневно. Доста мирише като го изпиеш, но след няколко минути дъха вече се нормализира.
Валентина от "Левкимия" пишеше, че стигнала до 5 лъжици.
Явно всеки преценява сам за себе си.



Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: Hинa.]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано29.11.05 13:47



Много ти благодаря, Нина! Живот, здраве и щастие на теб и любимите ти хора!


Гери - 27.10.04

Тема Re: ,метастази в черния дробнови [re: raля]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 12:47



Галя, къде си защо не се включваш....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.