Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема РАК НА БЕЛИЯ ДРОБнови  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 11:48



Zdravejte!

Prez septemvri otkriha na ba6ta mi drebnokletu4en rak na belija drob. Napraviha mu 6 kursa himioterapija i 4 kursa za problemite s kostite. Ima razsejka v limfen vuzel. Ot drugata sedmica iskat da produljat s o6te 3 kursa na himioterapija. No naposleduk toj se 4uvstva mnogo zle, pravi plevralni izlivi v belija drob (purvija izliv be6e izsledvan i njama6e razsejki vuv vodata). Ima problemi s di6aneto, njama nikakuv apetit i ne mojem da go nakarame da jade. Davame mu Samento, Noni, Dinaforce, Varumin, Ubigold, Epamar Omega-3. Poru4ahme le4ebni gubi. 4udim se dali da probvame i vaksinata na Spartak Hadjiev. Ракът е в разпространен стадий, но лекарите във Варна ни казват, че проблемите, които има, са най-вероятно от насъбраната вода, която непрекъснато се източва. Кажете ми какво да направя? Не мога да продължа да го гледам да се мъчи така. А и е много млад. Помогнете ми! Ще бъда благодарен за всеки съвет!

Редактирано от Buba67 на 11.03.09 16:16.



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: Rosen]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано18.03.07 18:17



Състоянието на баща ви е тежко,защато ракът е много напреднал.не взимайте толкова много добавки,защото повечето не помагат а точно обратното.Само за Варумин има доказателства,че помага.За повече инф-я се обади на тел:**************


Моля, без телефонни номера!И-мейл, адрес, линкове към сайтове са разрешените!

Редактирано от vesela.bg на 18.03.07 19:58.



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: dr_mih]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.03.07 18:41



Преди няколко дни поместих адреса на един руски сайт, в който има описани доста алтернативни начини за лечение на рак. Всъщност това са писма на вече излекувани хора, който споделят опита си. Може да намерите нещо полезно. Желая ви го от сърце!

А ето и самият сайт:



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: dr_mih]  
Автор keri_78 (непознат )
Публикувано29.10.07 21:45



Влязох в сайта и разбрах за баща ти и аз съм в същото положение,но само че със сестра ми.Какво е състоянието на баща ти сега ?



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: Rosen]  
Автор keri_78 (непознат )
Публикувано29.10.07 21:53



Влязох в сайта и прочетох за баща ти и аз съм в същото положение,но само че със сестра ми. Как е баща ти сега ???



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: Rosen]  
Автор keri_78 (непознат )
Публикувано29.10.07 22:14



Zdrveite !
lqtoto otkriha na sestra mi Karcinom na beliq drob 13/15mm
Sled 2 kurs na himeoterapiq i naprviha skener ,rakat be6e namalql s po 1mm
4yvstva6ese dobre ,sled 3 kurs se 4uvstvaa otpadnala ima bolki v kolenete a sled 3 dni e otnovo na skener. Ne se znae dali 6te ima podobrenie,a tq e samo na 34god. Ako nqkoi mi dade pove4e informaciq ili savet 6te sam blagodarna!!!



Тема Re: Rak na beliq drob [re: Rosen]  
Автор misticna-toni (непознат )
Публикувано29.10.07 22:18



При нас мама етака.Събираше непрекъснато вода.Има 11 пункции.Лошото е ,че пълненето на вода не спира.Направиха и операция ВАТС в Пловдив-източиха водата и залепиха плеврата.Не искам да ви отчаивам ,но прогнозата е лоша.Не може да диша от водата-има задух.Може да има и температура от нея.Каде източвате водата(правите пункции)и колко често.Има ли болки?От всичките тези добавчици маи няма файда грам.Аз мисля да опитаме нещо по сериозно-да пием билката копитник-тя е отровна но си има рецепта за прием.А ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ ОТ КАДЕ ДА НАМЕРЯ КОПИТНИК?Успех в трудната битка.



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: misticna-toni]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано30.10.07 06:55



В аптеката на ул. Поп Богомил 38 търси ли? Телефона й е 02 / 983-60-03.



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: Rosen]  
АвторEЛИTO (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 16:31



МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ ПО ТОЧНИТЕ СИМПТОМИ ЗА РАКА НА БЕЛИЯ ДРОБ ИСКАМ АКО МОЖЕТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ КАКВО ТОЧНО СТАВА НА ЧОВЕКА... ПИТАМ ВИ ЗАЩОТО СЕ ПРЕТЕСНЯВАМ ЗА БАЩА МИ ТОЙ ПОСТОЯНО СЕ ЗАДАВЯ САС ВОДА КАШЛЯ КАТО ЛУД ЧАК ВШЗДОХ НЕ МОЖЕ ДА СИ ПОЕМЕ ПОСИНЯВА ЦЕЛИЯ НЯМА АПЕТИТ НЕ СЕ ХРАНИ ПОДУВА МУ СЕ КОРЕМА И ДВАТА КРАЙНИКА.... НИЕ ИМАМЕ МЕТАСТАЗИ НА ЧЕРЕН ДРОБ И РАК НА ЖЛШЧНИТЕ КАНАЛИ ОПЕРИРАНЕ СМЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ И ВАВ МОМЕНТА СМЕ САС ДРЕНАЖИ.... ИСКАМ АКО МОЖЕ ДА МИ ОБЯСНИТЕ СИМПТОМИТЕ ЗА БЯЛ ДРОБ СТРАХУВАМ СЕ ЧЕ Е ДОСТИГНАЛО И ДО БЕЛИЯ ДРОБ... бЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО



Тема Re: Rak na beliq drobнови [re: EЛИTO]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано30.10.07 21:57



Симптомите са различни при всеки отделен пациент. Направете рентген или скенер и ще сте наясно дали има нещо в белия дроб.

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.