Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗГУБЕН ГЛАСнови [re: flora bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 11:14



Благодаря ви много , момичета, безценни сте.
Почвам с рецептите, за които имам материал и ще пиша за ефекта.



Тема Бронхот и бронхопневмония!нови [re: iner]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.01.09 20:53



1.1 пакетче канела,1 пакетче смлян или счукан карамфил,35 дребни зелени орехчета и 500 гр мед се слагат в шише и се заливат с 1 л.домашна ракия.шишето се заравя в земята.След 2 месеца се изважда,ракията се прецежда и се пие по 1 с.л. 4 пъти дневно преди ядене.
2.1 пакетче канела,1 пакетче препечен и смлян карамфил,3 смляни месести лимона 250 гр.мед и 250 гр.краве масло-се разбиват много добре.Приема се по 1 с.л. 4 пъти дневно след хранене.

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема При болки в гърлото и за лек сън!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.01.09 12:02



В 400 гр.врящо вино се запарва 1 чаена лъжичка плод от анасон.кисне 1 час и се прецежда.Пие се по 1 кафяна чашка 4 пъти дневно 20 мин.преди хранене!тази рецепта има успех и при хълцане!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: ИЗГУБЕН ГЛАСнови [re: flora bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 13:49



Пробвах за гласа тези двете рецепти. Има много добър резултат ,вече говоря нормално.

2) 1 лимон се изцежда в 1 ч. чаша гореща вода и с течността се прави гаргара.
3) възваряват се 300 гр. старо вино и 100 гр.мед. Течността се изпива на 3-4 пъти през деня. Процедурата се прави, докато се оправи гласа.

Благодаря много, да сте живи и здрави и да помагате :)



Тема Re: ИЗГУБЕН ГЛАСнови [re: iner]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.01.09 08:42



Моля ви рецептите ми за възпаление на венци ми са малко.Джабуркам се със смрадлика но нищо.А да сте чували за нещо друго от народната?



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: ИЗГУБЕН ГЛАСнови [re: flora bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 09:00



Опитай, сутрин на гладно да се жабуркаш с олио....Но най-важното е да откриеш защо ти кървят венците....понякога това показва (кървенето), проблем в зелият организъм, вътрешна болест, срив на имунитета, а може и да е просто локален проблем, неудобна протеза, лошо поставена пломба или коронка....

Успехове!!!



Тема Re: ИЗГУБЕН ГЛАСнови [re: yraaa]  
Автор jane_to (онази...същата )
Публикувано23.01.09 12:19



Обтривай ги със сода (бикарбонат) и мед. Ужасно болезнено е, но има ефект.



Не винаги ще е така...

Тема Възпалени венци!нови [re: jane_to]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.01.09 16:04



Благодаря момичета така и ще направя!И с олио и със сода и мед и с тетра...трябва да спадне отока.Зъболекарката ми препоръча една английска паста и някаква вода.взех ги и сега венците се поуспокоиха малко.но важното е че излезна от какво е.Една пломба малка -зъба си работел под прикритие и сега ще ми вадят нерва.От там било всичкото възпаление.Вършел си мръсната работа тоя ми ти зъб а отгоре нито болка нищо.Подмолна работа.Когато го отвориха зъба,чак тогава почуствах болка.Не ми се беше случвало досега!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Възпалени венци!нови [re: flora bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано24.01.09 10:07



Сандрин от аптеката помага много бързо за венците- прави се жабуркате 3 пъти дневно с 15 капки в 100 мл вода. Ако е за конкретно място като джоб по венеца-може да се направи памучно тампонче и да се мушне в джоба, след 2 часа болката минава. Успех.



Тема Re: Възпалени венци!нови [re: iner]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.01.09 09:36



Да вече съм добре,успокоиха се тези пусти венци.Но продължавам с джабуркането и мазането така като сте ми писали.А сега да ви кажа ,че днес ще си правя мехлем за мазане на всички видове рани.вие го знаете този с мас и невен.но аз го правя по-малко по различен начин.Стопявам 200 гр.мас и в нея запържвам невен,лайка и смрадлика.Като се запържи и леко поизстине слагам две лъжици мед/ама чист хубав/Оставам 24 часа да престои.После нагрявам маста,прецеждам я няколко пъти.Ароматизирам я с някакъв парфюм,пълня си бурканчето и го слагам в хладилника.като свърши пак си правя!



Живота е сцена, а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.