Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: КИШНИШ (КОРИАНДЪР)нови [re: Юлия 48]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 15:24



Napishete mi receptata za iazva!Molq!



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: flora bg]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 15:29



Мила Флора,напишете ми рецептата за язва,не съм се регистрирала,сега бързам да лекувам сина ми-на 12-пръстника е...,не знам дали тива писмо ще отиде до вас,но се надявам.Бъдете здрава! e-mail: shuart@abv.bg



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: mari]  
Авторflora bg (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 16:47



След час ще ти я напиша на имейла мила няма проблем.действайте ще се излекува вярвай!



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: flora bg]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 16:51



Флорче, напиши я тук, че и при нас има хора със този проблем, моля те, нека всички да четат и да си записват



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: mari]  
Авторфлopa бr (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 08:27



Мари получи ли рецептата по емейла?Ако е да то моля те постни я тука ,че нямам време .Ето майсторите дойдоха и пак "Дай вар"дай тухли"...знаете как е като си пуснеш майстори в къщи!Кали ако Мари не я пусне аз все ще гледам да ти я пратя на емайла.





Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: flora bg]  
Авторттт (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 15:28



Скъпа Flora,дали в твоя "халваджийски тефтер "няма да се намери нештичко и за остеопороза(на 36 съм и вече се сдобих с т.нар."тих крадец) и за бързо пречистване на организма.Моля те пиши ми ако знаеш нещо:)



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: ттт]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.03.08 09:35



Ето миличка рецепти бол за прочистване на организма:

1.За прочистване на организма и обогатяването му с йод се прави салата от листа на глухарче,червено цвекло и магданоз.
2.Парче тиква се сварява на малки парчета с млящко.Подслажда се с мед,наръсва се с овесени ядки и се закусва с нея.Един месец през ден.Защото разхлабва.Ако не се получи леко разстройство може и всеки ден.
3.В 800 мл.вода врат 1.с.л.зелени листа здравец,2 с.л. кора от бук,1 с.л. кора от бреза,1 с.л.корени магданоз и 1 гъба пачи крак.пие се 200 мл. 3 пъти на ден в продължение на три дни.
4.В 1 л.вода се слага 1 шепа натрошени шипки/без семките8Врат 20 мин,после се прецеждат.Отварата се прибавя към водата за баня,обливане на тялото.Подобрява кислородната обмяна на организма.
5.1 кг.тахан халва се смесва с 3 с.л. мас несолена.Маже се сутрин на хляб.Особенно полезна за деца.Ако искат да си отворят устата,защото моите внуци трябва да им разчекнеш устата за да хапнат такова нещо.А аз и моите деца сме почти закърмени с тази вкусотийка.
6.В продължение на 7 дни всяка сутрин с 200 мл.вряща вода се запалва 1 с.л. цвят от черен бъз.Изпива се за един ден.Това е прекрасно средство за прочистване на организма.


За остеопорозата:

1.Хубаво би било първата година да се прави всеки три месеца.Пет гр.дафинови листа се варят пет минути в 300 мл.вода.Настойката престоява четири часа и на малки глътки се пие цял ден.Поглъщането й на един път може да доведе до кръвоизлив.Затова по-малко.една две глътки ,след час пак и така...Три дни повтаряме процедуратаи след една седмица отново.Скърцащите ви стави,лакти,кости ще са като нови,ще забравите за болките.Правих го пхреди пет години защото имам артрит,остео,коксо и т.п.Пих го и вече пет години не съм се оплакала от болки в костите.Тази зима паднах и си натъртих много сериозно опашката,мислих,че ще възбудя старите болежки.Но не нищо не ме заболя освен болката от натъртеното.
2.Смесват се равни количества корени от коприва и глухарче.Две с.л.- от така приготвената псмес се варят 15 мин. в 500 мл.вода.След престой от 20 мин.се прецежда,отварата се разделя на три равни части и се изпиват сутрин,обед и вечер преди хранене.

За мазане ако има някъде болка по костите,ставите:

1.Свеж лист от репей се поръсва с морска сол и със сода бикарбонат и се налага на болното място.Прави се всеки ден в продължение на 10 дена.
2.Настъргват се ситно нарязане картофи и с тази каша се налага местото.Много добре действат и каша от сварени картофи която да налагате а водата в която са вряли картофите я изпивате на малки глътки през деня.

Това е!Дано да съм ви помогнала!





Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: flora bg]  
АвторTTT (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 16:10



Много ти Благодаря Флорче!!!!!!!!!!!:)



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: TTT]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано14.03.08 16:58



днес установиха на мама синусова тахикардия.Ако имате някаква подходяща рецепта



Тема Re: Разни рецепти - за мерак, за далак...нови [re: kattt_1]  
Авторflora bg (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 09:02



Катинка виж първия постинг на тази тема там е рецептата за синузит!Много е ефикасна!Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.