Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Перукинови  
АвторЖижи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 08:48



Моля, момичета, помогнете!
На червена химиотерапия съм по повод рак на гърдата и започна да ми пада косата. Дотук съм минала един курс на лечение, който започна преди 15 дни, а резултатът е вече налице. Започна преди три нощи със силна болка по кожата на главата и след това просто започна да капе. Предстоят ми още две химиотерапии, а след това и операция. Имам дуктален рак на гърдата, без метастази в бял и черен дроб, но един съседен лимфен възел над гърдата е увеличен. Това ми е историята.
Ето защо, моля за помощ - къде има магазини за качествени перуки и на какви цени са? Няма значение в кой град е. Ако може някакъв адрес.

Редактирано от Buba67 на 22.08.14 15:30.



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Жижи]  
Автор kristagirl (непознат )
Публикувано03.10.06 10:12



София 1606, ул. Димитър Трайкович 1
Телефони: 029543329; 028527014
Факс: 029543329
Отрасъл: Други разнообразни производства
Дейност: Ателие за перуки
За нас
CATALOG.BG > БИССИ


Фирма БИССИ притежава ателие за перуки. Фирмата изработва, продава, по поръчка, по каталог. Изработва опашки кичури, редове за удължаване на коса (от естествена коса). Частични перуки - тупе, подръжка на перуки. Ателието изработва и продава в различни цветове, от различна дължина. Изкупуват коса.

Работно време: Понеделник - Петък - 9:30 - 17:30 часа

Здравей,това е адреса и телефоните.Майка ми е със същото заболяване, там си поръча перука и си купи,само че са малко скъпички(350лв.),но поне са от естествен косъм и изглеждат добре.Успех в борбата с рака!



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: kristagirl]  
АвторЖижи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 11:29



Благодаря за съдействието!
Ще ги посетя бързо, тъй като явно нямам много време.



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Жижи]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 11:34



При мен след Таксол цялата ми коса ми падна буквално за два дни.
Купих си изкуствена перука - 80 лева, от магазин на ъгъла на ул. Витошка и Солунска. Носих я повече от 7 месеца и съм много доволна. Почти не се различаваше от естествените.
Освен това ако решите, може за същите пари да си "смените прическата".
Успех и кураж!!



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Thea]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 13:03



Моята майка преживя същото. Докато и изработят перуката в Бисси, купихме изкуствена от магазина, който се намира на бул. България и Граф Игнатиев (точно на спирката на автобусите в посока НДК - на няколко стълбички). Спокът за изработка в Бисси беше около месец и ние нямаше как да чакаме. Тя си ползва и естествената и изкуствената перука (например за в къщи и когато ходи на екскурзия). Успех!



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Aни]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.10.06 14:28



Аз от този магазин на спирката до Граф Игнатие съм си купила 3 перуки - късите са около 35 лева и съм много доволна, пера и нося. В началото гледах естествените перуки - от 350 до 700 лева. Но се чувствам гадно с чужда коса.
За какво ви е естествена перука? За 100 лева можеш да си купиш 3 перуки и да се кефиш, както аз правя в момента. Пък и тая перука ти трубва за 5-6 месеца?!

Не давайте луди пари..... Перуките на Солунска са много скъпи за изкуствени...

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Жижи]  
Авторgalizak (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 12:47



Здравей,Жижи.Аз съм от Ямбол и имам същия проблем като твоя.На 18 този месец отивам на първата си химиотерапия.Ще имам още 3 след това и после операция.Как се чувстваш след химиото?Пиеш ли нещо за лесно понасяне и за повръщането?На колко си години и от къде?Може ли да те питам след всяка терапия как си и как я понасяш/за напред/.Какво ще кажеш за тези нови методи на лечение-първо химиотерапия после операция?
Благодаря ти предварително и успех.



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: galizak]  
АвторЖижи (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 19:08



Здравей!
Досега съм направила една химиотерапия и я понесох значително над очакванията ми, т.е. имах еднократно повръщане първото денонощие, след това не съм имала нито гадене нито повръщания. Около седмица бях леко отпаднала, и полежавах повече, но не съм усетила нищо неприятно и потискащо. И накрая - когато получих болки по кожата на главата и оттогава почна да ми капе косата, имам чувството, че се стопява върху главата ми. Малко ми е мъчно, но няма как да го спра това. Съжалявам, че не се постригах късо, още в началото на химиотерапията, вероятно този проблем нямаше да бъде толкова осезаем.
След два дни съм на втората химиотерапия и ще разказвам как преминава, дано е леко.

Колкото за методите на лечение - аз съм от Плевен и тук са едни от най-известните мамолози в България, щом така прецениха, че трябва да се процедира, не мога да не се съглася. Смятат, че по този начин ще се унищожат някои "невидими" ракови клетки както ми го обясниха. Освен това казаха, че червената химиотерапия била освен за хора с по-голям размер на образуванието и такива, на които трябва да се направи предоперативна профилактика, за да мине всчко сигурно. По-тежка е тази химиотерапия, но пък излекуването било сигурно, според думите на докторите. Между другото не вярвах, но след един курс химиотерапия, болката и тежестта, която имах в гърдата и ръката намаляха чувствително, за разлика от преди.

Казаха ми да пазя малко по-силен хранителен режим - да ям повече плодове и зеленчуци, доста зеле и ако мога мед, но последния никак не го харесвам.
Това е засега от мен.



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: Жижи]  
Авторgalizak (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 23:25



Здравей миличка,аз ти писах че и мен ме очаква същото.Радвам се за теб че добре е минала първата ти химиотерапия и има ефект.Като чета какво ме очаква и се ужасявам.Дълга ли ти беше косата?Аз утре имам час за фризьор и мисля да се подстрижа по късичко,иначе ми е до кръста кажи-речи косата ми.Ти къде си правиш химиотерапията?Аз ще ходя в София,макар че съм от Ямбол.Ако искаш ми кажи дали имаш ICQ или SKYPE,да можем по спокоино да си пишем. Чао засега мила.Ще се радвам да си пишем постоянно.



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: galizak]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.10.06 01:14



Между другото Галя говорих с една жена в химиотерапията. Правеше 8-ма вливка от червената химия предоперативно. Попитах я защо толкова много, а тя каза, че й действала много добре, бучката в гърдата почти изчезнала и затова продължили с химиотерапията, с цел да избегне операцията.
Така че не се плаши.

Но моля ви момичета - това е темата за ПЕРУКИТЕ, а вие тук пишете за химиотерапия. Моля ви, съблюдавайте в коя тема какво пишете. Все пак освен че помагаме на себе си, с нашите постинги помагаме и на новодошлите. И ако е такава каша, как да се ориентира човек



Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.