Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: За украсата и настроениетонови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 13:40



Весе, миличка,

Само да ти кажа, че все си мисля за теб и вярвам, че хубавите ми пожелания ще се сбъднат!
Прегръщам те, целувам те!



Тема Re: За украсата и настроениетонови [re: Thea]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано10.12.07 16:30



Весе, възхищавам се на борбения ти дух, който имаш и въобще на всичко, което правиш. От все сърце ти желая весели празници, много щастливи мигове и разбира се, много подаръци. Аз, въпреки болката, която изпитвам, се старая да не я показвам на околните, усмихвам се непрекъснато, но ми е много мъчно...особено като гледам коледните украси по улиците, се сещам за моята майка, която беше много готин човек, много весела и вечно усмихната. Още веднъж ти желая всичко най-хубаво през новата година!



Тема За Веселанови [re: бoбъp]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 02:51



Може би това представлява интерес за теб, независимо, че е скъпо лекарството, важното е да ти помогне и не само за теб, за всички които имат нужда Това е руски сайт, работещ в щатите, но аз смятам, че същото го има и в руските сайтове и е много по евтино ако се закупи от Русия
www.drugs-pro.com/oncology.html

www.homeapteka.com, сайта може да се чете и на руски език
-befungin 100 ml $12.00 сироп екстракт, от гъбата Чага, пие се доза разтворена със вода
- също има и крем от рейши за мазане, мумио на таблетки, мумио на таблетки и в пластмасова опаковка
Някъде имаше и Чага на таблетки, но немога да ги намеря сега

www.store.pyroclay.com
-Sacred clay 120 caps. $20.00 бентонитова глина на капсули която изтегля от вътрешните органи токсините и ги изхвърля навън Има и намаление със 5% ако направиш 125 долара поръчка, а за интернационална доставка има още условия, зависи от тежестта на пакета Знам, че е скъпо, но реших да го напиша, може някой да прояви интерес Пък иможе да направите обща поръчка и да се направи още намаление, може и безплатен шипинг, въпрос на уговорка чрез е-пощата със фирмата Може да се пазарите



Тема Re: За Веселанови [re: Kaлoянa]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано13.12.07 13:10



сироп екстракт от гъбата чака можеш да си набавиш и от Асеновград лечителят бай Кольо



Тема Re: За Веселанови [re: v_kostadinova]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 13:55



Абсолютно сигурно ли е, че той работи оригинално с тази гъба



Тема Re: За Веселанови [re: Kaлoянa]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано14.12.07 12:45



майка ми пиеше и се чувстваше много добре, той сам си я приготвяше и като е готова ходихме да я взимаме



Тема Re: За Веселанови [re: v_kostadinova]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.12.07 14:38



Хора, пак разводваме темите, тук пишем за гъби, а за тях имаме отделни теми!



Нема начин да нема начин

Тема Re: Шесто вливане - рекапитулациянови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.12.07 14:43



И така - ето рекапитулацията:

При начална мета 52 мм. Направени 6 вливания.

Първите 3 вливания с Таксотер - размер на метата 50 мм.
Следващите 3 вливания с Таксотер+Цисплатина - размер на метата 21 мм към днешна дата.
Продължавам с още 2 вливания /дупе да ми е яко!/ и се надявам размера на метата да е 0 в края на януари.



Нема начин да нема начин

Тема Re: Шесто вливане - рекапитулациянови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.12.07 16:00



Това си е новина! Поздравления!


Така де, толкова слонове изтърпя да те газят!...



Тема Re: Шесто вливане - рекапитулациянови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.12.07 16:24



Чаках този постинг...Браво!
Целувки!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.