Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема za NATANAL???нови  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 21:04



molq da buda izvinena za latinizata!
za purvi put chuvam za,,natanal,,bixte li mi kazali kude da procheta poveche za pokazaniqta my.Tova xranitelna dobavka li e,bi li moglo da predotvrati veroqtni metastazi sled radikalna operaziq na gurdata?ot kude da polucha info?
blagodarq!



Тема Re: za NATANAL???нови [re: EMA]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.07.05 22:13



Здравей, Ема!
За това, на кого как е помогнал NATANAL чети в бележките на клуба. Аз писах до фирмата с молба за повече информация за този продукт. Класифицират го като биоактивна хранителна добавка. Прилагам писмото, което фирмата ми изпрати.

"NV Herbal
Здравейте Валентина,
NATANAL herbal care се продава в ограничен брой аптеки, поради това, че е нов продукт и все още нямаме възможност да произвеждаме достатъчно голямо количество за национално зареждане на аптечната мрежа. Към момента зареждаме само аптеки, които са направили заявка и приемат нашето изискване за крайна цена не повече от 9 лв. за шише.
Не можем да Ви изпратим цялото упътване, защото то се печати и не е пригодено за интернет, но Ви изпращаме голяма извадка от него, която може да ви ориентира:
NATANAL herbal care е разработен за първи път в световната практика, той е
патентован уникален биологично активен продукт, произведен по специална
патентована технология, съгласувана с Министерство на здравеопазването на
Република България.
В NATANAL herbal care за пръв път в света е постигнато пълно извличане и
запазване в голяма концентрация на лечебните съставки от свежия чесън - allium sativum /allicin, diallyl sulfide, diallyl disulfide, diallyl trisulfide и
др./. Добавянето по специална технология в NATANAL herbal care на прецизно
дозирани thimus sp. div, mentha piperita, satureja montana, ocimum basilicum,
plantago major и melissa afficinalis го обогатява и засилва имуностимулиращото, противовъзпалителното, антивирусното, антибактериалното, антилъчевото, антикарценогенното, нервоуспокоителното и болкоуспокоителното действие на билковия извлек. Добавката на специално прецизирани дози от thimus sp. div, mentha piperita, satureja montana и plantago major в NATANAL herbal care засилват ефекта на втечняване на секретите в бял дроб, носоглътка, носна кухина и подпомага изхвърлянето им.
Добавката на специално прецизирани дози от ocimum basilicum и melissa
afficinalis засилва противовъзпалителния ефект на NATANAL herbal care, има
нервоуспокоително и болкоуспокоително действие.
NATANAL herbal care е особено полезна за човешкия организъм биоактивна
хранителна добавка. След неговата употреба не се излъчва неприятна миризма на чесън.
НАЧИН НА УПОТРЕБА И ДОЗИРОВКА Преди хранене /на празен стомах/ по 3 пъти дневно от 1 чаена лъжичка до 3 супени лъжици, след което се изпива чаша вода, айрян, бульон, сок или чай. Може да се смесва с 1 чаена лъжичка кисело мляко. Дозата за пиене на NATANAL herbal care се определя от възрастта на пациента, общото му клинично състояние, неговото телесно тегло, вида на заболяването и стадия на заболяването.
При тежки инфекции, грип, лъчетерапия и лечение на ракови заболявания
препоръчителната лечебната доза е от 1 до 3 супени лъжици на прием.
ЗА ДЕЦА над 2 год. от 0,5 чаена лъжичка до 1,5-2 супени лъжици на прием в
зависимост от възрастта и заболяването. Да се съобразява дозата с наличието на до 40% алкохол в NATANAL herbal care.
При правилна употреба на празен стомах с достатъчно количество течност /200 ml/ не се излъчва неприятен мирис на чесън от NATANAL herbal care. При продължителна терапия не са забелязани странични ефекти!
ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: При свръхчувствителност към алкохол или прием на лекарства несъвместими с алкохол! При свръхчувствителност към чесън и съставките му!
Последните медицински изследвания доказват, че консумацията на голямо
количество свеж чесън се отразява негативно на храносмилателната система,
поради силното дразнене на храносмилателния тракт. Ето защо, научните
изследвания се съсредоточават не само върху ролята на чесъна като лекарство, но и за създаването на продукт, който запазва лечебните качества на свежия чесън и същевременно не дразни храносмилателната система. Такъв, продукт е NATANAL herbal care.
NATANAL herbal care е мощен АНТИКАРЦЕНОГЕН. Професор Michael Wargovich от Тексаският университет – САЩ и неговият изследователски екип, са доказали, че раковите образувания могат да бъдат намалени между 50 – 75% при приемането на препарати, съдържащи свеж чесън. Ученият е доказал, че всякакви опити за термична и химична преработката на чесъна в прах, етерично масло, капсули или таблетки водят до значително намаляване на лечебното му действие, а мощните фармацевтични компании нямат икономическа изгода да произвеждат лечебни продукти от свеж чесън.
Предимството на NATANAL herbal care е, че активните съставки на свежия чесън са извлечени в голяма концентрация и напълно запазени по специална патентована технология, без допълнителна термична и химична преработка. В NATANAL herbal care се съдържат в непроменен вид и голяма концентрация аllicin, diallyl sulfide, diallyl disulfide, diallyl trisulfide, фитонциди и др.
В октомврийският брой на Американското общество за борба с микробите,
химиотерапия и микробиология е публикуван анализ, обясняващ ефективната борба с инфекциите при използването на allicin, който се съдържа в голяма
концентрация в NATANAL herbal care. Това изследване потвърждава, че чесънът е отлично АНТИВИРУСНО, АНТИМИКРОБНО и АНТИГЪБИЧНО природно лекарство, което може да унищожи необикновено широк спектър от причиняващи инфекция микроорганизми в човешкото тяло.
NATANAL herbal care е мощен ИМУНОСТИМУЛАНТ и АНТИОКСИДАНТ.
Съставките на пресният чесън, съдържащи се в NATANAL herbal care имат
действието на МОЩЕН И БЕЗВРЕДЕН ЗА ЧОВЕКА АНТИБИОТИК, който може действително да убие грипните вируси и бактериите причинители на заболявания и в същото време да защити човешкото тяло от отровите, които предизвиква всяка инфекция.
Направен е лабораторен научен експеримент с най-опасната бактерия на бацила anthracis – причинител на сибирската язва. Чесънът напълно унищожава третираните с него бактерии.
Естествен извлек от чесън /какъвто е NATANAL herbal care - б.а./ предпазва от
смъртоносния ТОРС - пневмонията убиец, каза за в. “Труд” /22 май 2004 г./ д-р
Ангел Кунчев - началник на противо- епидемиологичния отдел в Министерство на здравеопазването. Това са съобщили на международен симпозиум през май 2004 г. в Германия епидемиолози от Белгийския медицински институт “Рега”.
Ролята на allicin и останалите съставки на NATANAL herbal care при лекуването
на инфекции нараства, поради разпространяващото се нарастващо мутиране на бактериите и вирусите и тяхната засилваща се устойчивост към антибиотиците. Вирусите и бактериите не могат да придобият резистентност към NATANAL herbal care, защото неговите съставки са с висока концентрация и действат унищожително на бактериалните ензими.
NATANAL herbal care ДЕЙСТВА КОМПЛЕКСНО НА ЧОВЕШКИЯ ОРГАНИЗЪМ.
Ако имате други въпроси, с удоволствие ще Ви отговорим.
Желаем Ви здраве и успех."

От един месец чета за тази летлива съставка на чесъна - алицин. Има много изследвания за нейната роля в "убиването" на раковите клетки. Изследванията засягат онкологични заболявания на храносмилателната, дихателната, отделителната системи, даже за възможността в лечението на левкемия, което ме интересува. От това , което успях да прочета разбрах, че по света има вече много препарати - хранителни добавки , със съдържание на алицин. У нас това е NATANAL.
Открих и няколко рецепти за приготвяне на течни продукти, със съдържание на алицин. Аз нямам финансова възможност да си купувам NATANAL и затова си приготвям в домашни условия , надявам се успешно, тези продукти.



Тема Re: za NATANAL???нови [re: Baлeнтинa]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 22:25



Valentina,mnogo ti blagodarq za informaziqta.Za men tova e nadezda



Тема Re: za NATANAL???нови [re: EMA]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 18:03



Ема аз съм пила НАТАНАЛ и се излекувах от карценом на белия дроб. Писала съм за това във форума. Сего съм на море и няма много време за интернет, но като се върна ако искаш ще ти пиша по-подробно.



Тема NATANALнови [re: EMA]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано23.07.05 10:03



Ето и сайта на NATANAL!!!



Тема Re: NATANALнови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано23.07.05 16:27



сайта: http://www.nvherbal.com/



Тема Благодаря Валентина!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано23.07.05 18:48





My baby shut me down ...


Тема Re: za NATANAL???нови [re: EMA]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано02.08.05 11:50



Здравейте! Редовно чета постингите тук и се вълнувам със съдбите на споделящите...с ВАС съм!)))
Бих искала да попитам този медикамент "Натанал"(за който много прочетох тук и ме заинтригува)...може ли да се приема просто профилактично, за укрепване на имунната с-ма и въобще, без да имаш онкологично заболяване...напр. след грип или друга инфекция (остър синузит) и др.

Въобще може ли всеки да си го приема, ако иска..просто укрепващо?



Тема Re: za NATANAL???нови [re: LlRA..]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано02.08.05 14:23



Лира, както е останало от бабите ни "хапвай чесън и ще си здрав", така и с този спиртен извлек от чесън, стига да не ти дразни стомаха и да спазваш указанията за дозите. По-горе е информацията, която ми изпрати фирмата.
Господи, ако знаеш как ми се иска това нещо да лекува всичко......
Никога досега не съм осъзнавала какво значи думичката НАДЕЖДА ............



Тема Re: za NATANAL???нови [re: LlRA..]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 17:01



Мила, виж на www.nvherbal.com там има много информация, защото е сайта на НАТАНАЛ. Ще ти кажа, че действа не само за грип и синузит, а и за много други неща. Пише, че може да се взема профилактично по 1 чаена лъжичка в упътването. Валя, ти нали имаш упътването? Не може да дразни стомаха, защото така е направено, че да не дразни. Аз боледувах много често и въпреки че вземах НАТАНАЛ за рак, сега съм бетон - не ме хваща никакъв вирус, включително и летните морски. За есента ще си взема вече да пия 1-2 месеца профилактично.
Зимата майка ми се разболя от грип и й дадох от моя НАТАНАЛ, за 3 дни и мина и нямаше никакви усложнения, а тя тръшне ли се става страшно. Това разностранно действие е от чесъна, а другите билки го подсилват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.