Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ПРАВИЛА НА КЛУБА! КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!нови  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано01.07.06 13:44



Добре дошли в клуба, създаден в помощ на болните с онкологични заболявания и техните близки. Това е клуб за взаимопомощ, което предполага топла и толерантна атмосфера.
Модераторката на този клуб е изключително позитивен човек. По тази причина няма да толерирам нападки, грубости, агресивни изказвания, нецензурни изрази и заяждания между пишещите тук. Всички подобни постинги ще изтривам без предупреждение.

Взаимното уважение и добрият тон са задължителни. Също и правото на лично мнение на всеки.

Моля всички пишещи тук да:

1. Използват кирилица /за тази цел е Кредора над карето за съобщения/.
2. Постингите да са съобразени с темата, т.е. като влезеш в тема за рака на панкреаса, да четеш само за него, така ще е по-лесно за всички.
3. Когато създавате нова тема да обмисляте заглавието й, за да не се стресираме допълнително.
4. Не публикувайте адреси и телефони. Позволено е размяна на и-мейл или ICQ номер - всичко останало ще се изтрива /все пак не сме табло за обяви/.
5. Уважаваме пишещите тук и да зачитаме тяхното мнение.

Отворена съм за всякакви предложения и критики /и похвали, разбира се/, но моля да ги пишете само тук, а не в отговор на мои постинги във форума.

Във връзка с това напомням, че не съм против дистрибуторите на препарати и др. алтернативни методи за лечение. И тъй като всеки има право на информация позволявам на един дистрибутор само една тема. Т.е. да си отвори една тема и там НАКРАТКО да представи продуктите си, НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ЦЕНИ, където да се задават въпроси и да се обсъждат продуктите. Подобни постинги повторени и потретени в другите теми ще изтривам без предупреждение.

Пожелавам на всички от този прекрасен и полезен клуб да преборят болестта и после да дават съвети от позицията на здрави хора!
И не забравяйте, че РАКЪТ Е ДИАГНОЗА, А НЕ ПРИСЪДА!

Благодаря на всички, че ми гласувахте доверието да се грижа за чистотата и уюта в този дом!



Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 25.07.08 14:22.



Тема Re: Правила на клуба!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано01.07.06 14:15





Тази картинка ще виждате, когато съм изтривала нещо в даден постинг.
За размяна на телефони и адреси, моля ви да използвате личните бележки

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Правила на клуба!нови [re: vesela.bg]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 15:44



Мисля,че трябва да ги има и двете кутии.Не бива да махаш кутията за лошите новини.Макар наистина да звучат стресиращо,хората,които съобщават за тези лоши новини имат нужда да споделят болката си.А не е ли една от целите на този клуб именно това?Това е моето мнение и не ангажирам останалите участници в клуба с него,само го споделям.



Тема Re: Правила на клуба!нови [re: vesela.bg]  
Автор TheSun/cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано02.07.06 20:24



Честито, Весе! - това на първо място и искам да те подкрепя за свежите идеи - наистина това за кутиите е хубаво замислено и дано в "лошата" кутия се пише все по-рядко





Тема Re: Правила на клуба!нови [re: vesela.bg]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 19:21



Весе, честито!!!!Много се радвам, че ти именно ти, която си носител на толкова положителна енергия и оптимизъм, стана модератор.Вярвам че така с твоя помощ ще се промени в положителна насока форума и ще се внесе ред.Успех!С теб сме!
Имам предложение, което първоначално ще изисква доста време от твоя страна, а и в бъдеще също , но несъмнено и разбиране от страна на всички пишещи.
И така конкретно предлагам да се направят подфоруми, с цел по-бързо ориентиране на четящи и пишещи, като в тях всеки болен или близък на такъв може да описва случая, да иска съвет или дава такъв:
1.рак на коремните органи
2. рак на белия дроб
3. рак на млечна жлеза
4. рак на простата
5. левкемия
... и т. н. разбира се може и да се обединят или увеличат подфорумите
Като отделен подфорум:
6. дистрибутори
разбира се е мн. хубаво и аз съм твърдо за това да се запази
-Стаята на ВЕСЕЛА!!!
-Добри новини
-Тъжни новини
-изследвания(ПКК, биохимия,туморни маркери...), показатели, референтни норми и възможности за тяхното подобряване(хемоглобин, левкоцити, АСАТ АЛАТ...)
-Хранителни добавки+ може би хранене, диети
-лекари, болници, диспансери(може би е добре да има)
-новости в медицината по отношение лечението на рака у нас и в чужбина(нови лекарства, лечения)-обезателно да се цитира източника на информация, за да не се спекулира с фалшива информация
-алтернативно лечение(билки, хомеопатия, детоксикации...)
Ами аз за сега за това се сещам, но може да има и още



Тема Re: Правила на клуба!нови [re: mia]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.07.06 01:26



Миа, предложението ти е чудесно. Но почти всички теми вече ги има във форума, вярно - малко разхвърляни за съжаление. Ако пипна да размествам и обединявам теми ще стане една каша.....и най-важното ще се загубят много ценни отговори и тяхната хронология. Затова не смея да правя такава генерална реорганизация. Това е било възможно в много по-ранен етап на форума, когато постингите са били по-малко.
Единственото, което мога да направя е да помоля всички пишещи да пишат в съответната тема, съобразена с техния въпрос Ето например в темата "Куркума" има постинги за "Деодан", за който е писано много, но по-назад във форума.
Разбирам хората в притеснението си от диагнозата, че много много не гледат къде пишат, ама все пак, когато искаш да си купиш мляко, не отиваш в аптеката, нали?
Форумът ще добие вида, който ти предлагаш, само ако ние си го подреждаме.
Ние сами трябва да се грижим форума да ни е прегледен и да е в полза на всички.
Единственото, което мога да направя в момента е да изнасям в отделни теми интересни постинги, докато няма още много отговори по тях и да напомням да се пише в определени теми по съществото на темата, т.е. ще подреждам оттук нататък. Старите неща не ми се пипат, има много ценни постинги, които ще е жалко ако се загубят някъде по трасето на преместването



Нема начин да нема начин!

Тема нещо не се получаванови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 13:54



Незнам защо обаче няколко пъти се опитвам да постна нова тема но не се получава,ЗАЩО???????



Тема Re: нещо не се получаванови [re: wild]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.07.06 14:00



Има някакъв централен проблем в дир-а. Администраторите се опитват да го оправят, но кога не зная.
Ако имаш нещо да питаш - пиши при мен в "Стаята на Весела" аз ще ти изнеса въпроса в нова тема



Нема начин да нема начин!

Тема Re: нещо не се получаванови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 14:17



благодаря !!!



Тема Re: Правила на клуба!нови [re: vesela.bg]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 15:15



да, Весела(и усмихната), права си ,че това е много сложно начинание на този етап, когато има вече много постинги, но аз имах предвид поне за в бъдеще да се създадат такива генерални теми и да се въведе като правило да се пише точно по темата(без грубост, но с обръщане на специално внимание, винаги когато някой се отклони) ;и ако не съвпада даден въпрос или отговор с темата, то само ти си единствената , която би могла да местиш на подходящото място...Знам, че е много трудоемко и ще ти коства много време, но нали целта е да има някаква прегледност и яснота. А относно старите теми, тези , които отново задават въпроси свързани с вече дискутирана тема, би могло просто да им се подаде линк към старата страница, в случай че сами не могат да я открият, за да не няма многократно поватаряне на една и също,разхвърляност...(като това може да се прави не само от теб , но и от всеки, които пише тук).
Извини ме за това, че си позволявам да правя подобни предложения.Не бих искала ни най-малко да ти се меся в реда, все пак след като всички сме ти гласували доверие(абсолютно единодушно, в това числко и аз

, то трябва да приемем безпрекословно правилата, във вида , в който ти ги създадеш.
ами това е, и дай Боже положителните неща в бъдеще да са повече от негативните!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.