Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: tita]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 02:12



Тита, не мога да разбера въпросът ти?!Ако питаш, конкретно за рак на бъбрекът-да той е слабо чувствителен на химиотерапия и лъчетерапия, общо взето панацеята за него е операция-радикална-премахване на болният бъбрек+надбъбр. жлеза и уретерът към него!Ма , чак пък нелечим?!





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Авторtita (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 02:27



4estno kazano tova go nau4ip predi nqkolko 4asa.Dori ne znam na koi organ e raa znam samo 4e e povliql na vsi4ki organi za otricatelno vreme tq se stopi na kilogrami.Kakvi isldvaniq po to4no se pravqt za da se razbere dali ima6 nqkakvi rakovi obrazovaniq samo s kravna kartina moje li da se razbere i posle da se lokalizira mestoto na raka



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: tita]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.07.08 07:55



Тита, моля те да пишеш на кирилица!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: vesela.bg]  
Автормимo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 16:45



ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ.
Не винаги всичко е загубено

.Аз също получих бъбречна криза миналата година,и когато отидох на ехограф ми установиха ту. формация на ляв бъбрек.В София,в Александровска ми отстраниха левият бъбрек в едно с тумора,надбъбречнатз жлеза,и 12 лимфни възела. На 27.09.2007 ми бе направена операцията.От тогава година и кусур много рядко се сещам заа това.И си мисля ,че човек сблъскал се с такова премеждие трябва да мисли позитивно,никакви ядове,спокойствие-това е разковничето на затапването на нови появи на тумор.Мят също беше гоям капсулован тумор"11-18-22см"това са му размерите.Светло клетъчна маса................



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: мимo]  
Авторmimo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 16:52



и сега вече съм добре,и като ме види човек никога не би казал,че някога съм имал тумор,а също и не би повярвал че съм с 1 бъбрек успех на всички!!!!!!



Тема Re: Въпрос към уrааанови [re: mimo]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано06.02.09 08:53



Здравей, yraaa!
Би ли ми казала какви кръвни изследвания си пускаш при контролите, които периодично правиш! Освен ПКК, пускаш ли АсАТ, АлАТ, алкална фосфатаза?...



Тема Re: Въпрос към уrааанови [re: llina]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 19:18



Да+креатинин и всички показатели важни за фукцията на здравият бъбрек-уреа,стерилна урина,билирубин, уробилинуген...



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Автор ssmm (непознат )
Публикувано29.08.09 19:12



Моля yraaa след като прочете поста ми, ако е възможно да ми пише на мейл stefka_marinova@abv.bg. Спешно ми е. Имам няколко въпроса, които не представляват интерес за участниците във форума. Благодаря.



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: мимo]  
Авторpaдocт74O1 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.09 20:27



правил ли си лъчетерапия? На майка ми й изписаха лъчетерапия, а аз чета че този светлоклетъчен карцином на бъбрека не подлежи на лъче.



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Автор desi_2008 (непознат )
Публикувано30.01.11 15:28



Здарвейте,

Казвам се Деси.Става въпрос за майка ми,която е на 51 г.Преди месец и половина я оперираха от рак на бъбрека.Отстраниха целия бъбрек.Ракът е 3 фаза,но не знам от кой вид е.Има разсейки.На мен ми казват най-малко,защото съм най-малкото дете в семейството и с доста слаба психика,често получавам пристъпи,но май сега за мен най-малко трябва да се тревожат всички.За този месец и половина нищо не е направено.Комисията каза,че трябва първо химеотерапия,но онколожката не я назначава.Не знам защо.Твърдо съм решена да не се предавам и да направя каквото мога.Кажете ми повече за Сутент и към кой лекар да се обърна ,за да влезе мама в програмата.А някой има ли кординати в Ромъния за тази ваксина,за който пишете в този форум.АКо някой ми каже ,дали сизваден бъбрек,можем да опитаме с лемение с пречистена газ,много ще ме улесни.Благодаря предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.