Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Рак на бъбрецитенови [re: mimi1313]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.08.12 23:54





електронен вариант, чат,

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано28.02.13 22:22



Здравейте, 2години търсих и намирах отговори на моите въпроси,благодарна съм на създателите на клуба,сега мога да споделя и нашата борба.Главният герой е татко,сега на 20.02.2013 стана на 60г.Нека има волята и силата да продължи в трудния път ,бих искала да се застопори на това положение на което е в момента,но в този път никога не знаеш кога ще дойде следващото препятствие.През лятото на 2010 почувства остра болка в дясно,бяхме на морето,от местната клиника дадоха болкоуспокояващи,след 2 дни решихме да си тръгнем,имах познат в МВРболница и от пътя направо там.Започнаха изсл.,ехо,казаха, че има хематом,нисък хемоглобин,приеха го за кръвопреливане,3 дни беше там решиха да направят скенер след като разбраха че няма удар,или нещо от което да се е образувал този хематом.Скенера направихме в Пирогов,те нямат,платихме го 300 лв,от пирогов доктора който го гледа го е описал като маса вероятно хематом,но ми каза:-този човек е за операция.Стреснати се върнахме в МВР,събраха се доценти,визитаций,др.,решиха, че не е за операция и остава хематом.За всеки случай да направиме и ЯМР,пак за наша сметка 700лв.Резултат-няма нищо притеснително,потвърдиха за хематом.Изписаха го ,така и не разбрахме как се е появил този хематом,казваха, че се е скъсал мускул....Октомври2010 започна да вдига кръвно,пак изл.и др.,доктора се усъмни в ехо. и този път изчакахме 1 месец за направление и записване за ЯМР,изненада-тумор е.Вече беше декември,нова година,решихме да деистваме след празниците.Доверихме се на д-р Доросиев от Пирогов,операцията се насрочи за февруари,като не съм се сблъсквала с такива неща дори не предполагахме че може да стигне и до премахване на бъбрека,д-р каза че се преценява на момента,прави се гефрир в самата опер.се взима материал изпраща се на момента и от това зависи как ще продължат.Резултат-бъбречно клетъчен карцином,без метастази,бъбрек премахнат.До март2011 се възстанови ,сравнително бързо за тъкава тежка операция.По реда се записахме в диспансера ние от София.За всеки случай решиха лъчетерапия,10 . Цяло лято се крихме,пазихме и до септември2011скенер-рецидив на същото место.Какво правиме сега? Минаваме на Таргет терапия може би сме късметлий,много бързо ни направиха протокол за 1м.за Сутент-голяма надежда и успокоение,като разбрахме колко струва?край, това тате ще те излекува.Да ама не ,6м. го пи, със всичките му странични ефекти дияни човека.Нов скенер-тумора продължава да расте и са се появили и няколко мета в бял дроб.Юни 2012 сменят линията терапия Афинитор,3м.скенер-не действа мета и черен дроб,октомври2012 Нехавар-3м.скенер-прогресия.През цялото време сме се допитвали до добри и известни л-ри има ли възможност да се оперира за да се намали размера защото вече е станал20см.НЕ може на лошо место е до аорта.Изпратихме док.до Плевен,когато научихме януари 2013 за HIFU терапия,казаха че не е подходящ.Лазера е3000лв на процедура.Междувременно ни дадоха Интерферон,все още не сме започнали с тях,защото татко започна да не се храни,трудно преглъща,насочихме се към проф.Димитрова-Александровска.Тя отсече, че трябва да го оперираТатко е готов на всичко,въпреки моите съмнения-какво ще оперираме по напред???то да не едно.Въпреки всичко проф.бе достатъчно коректна да ни предупреди да не очакваме чудеса,така и стана,не е могла да въздейства нито на тумора,нито чернодробни мета,имало стеснение при червата така че там е деиствала,наистина сега се храни нормално.Хора извинете ме ако съм ви досадила,но искам да съм максимално полезна.До скоро

Редактирано от *jull** на 28.02.13 22:34.



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Стаси]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано28.02.13 23:11



Извинете ме за неумелото боравене с постването, оказа се по лесно да четеш,отколкото да пишеш за историята си.Виждам ,че от по-старите посетители не пишат как са се развили при тях нещата ,дано не е това което си мисля.Аз мога да разкажа и какви алтернативи ползвахме ние с татко,гъби,сода с лимон,кислородна вода,овес,билки,няколко препарата от Андийски център,антиоксиданти,естествено не всичко накуп,стигнахме и до лечебни камъни ,сега поне сме убедени,че не са помогнали

,но пък имахме много положителни емоций .Камъка се намира край село Крибул община Сатовча,природата е страхотна,ходихме това лято .Опитахме доста неща и все още мислим да не се предаваме,едно нещо искам споделя-цялото семейство сме спортисти,татко никога не е пушил и употребявал алкохол в рамките на нормалното.Как стана тоя номер?Пияниците пред блока са по здрави от него?? до скоро



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Стаси]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано01.03.13 08:09



Стаси, попитайте за лечение с Торизел, той също е mTOR инхибитор, но пътят му на действие е малко по-различен от Афинитор. Лекарството е включено в позитивния лекарствен списък и трябва да е част от системното лечение на рак на бъбрек. Ето и информация


Когато татко ти се лекува с подобни лекарства, внимателно четете и се интересувайте от лекарствено взаимодействие и взаимодействие с храни.



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Стаси]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано01.03.13 09:17



Гледам, че няма много желаещи да се изкажат и ако не прекъсвам нещо да взема и аз да си кажа мнението.
Според мен да си готов на всичко преди всичко означава да си готов да приемеш, че нещата са много прости и ти си в центъра на нещата. Ако чакате някаква професорка да ви излекува рака, значи чакате Бойко да дойде у вас и да ви измие чиниите. Запретвате ръкави и си ги измивате сами.
Още при първите изследвания е трябвало да го гледате този клип за завихрящото ефира сърце. То постоянно го прави и държи реда в тялото на ниво. Но това професорката няма как да го знае. Когато се е родила преди 65 години в нейното село не е имало още ток и интернет.
РАЗБЕРИ, че сърцето ти не е проста помпа. Първите изкуствени сърца са били само помпи. Обаче пациентите са умирали на 100 120 ден, защото толкова средно живеят еритроцитите. А те умирали. Или мутирали и имунната система ги довършвала. На ембриона на човека сърцето на два месеца е като завита спирала.
На това мое уточнение доцент автор на учебници ме попита "Че какво общо има тук завихрянето освен евентуално размесване на кръвта".
Какво да му отговориш на такъв. Освен "Ами няма нищо общо. Просто кръвта трябва да се бърка като качамак, че да няма бучки в чинията".
РАЗБЕРИ, че сърцето ти завихря кръвта. От него излизат два кръга на кръвообръщението. Малък и Голям кръг на кръвообръщението. Малкият се нарича малък, защото диаметъра му не е много голям. Целта му е да прекара кръвта през белите дробове и да я насити с кислород. После от малкия кръг кръвта пак се връща в сърцето и вече наситена с кислород отива в големия кръг. Викат му голям, защото е с голям диаметър.
Това всеки професор ще го знае, но не и по-нататъка. За по-нататъка се иска не да си професор, а да си идиот. Идиотите го виждат, но професорите не го виждат. Значи ли това, че професорите са по-тъпи от идиотите. Разбера се, че не значи. Такива неща не се говорят в този форум. Тук никой не може да бъде наричан идиот и не може да има дискриминация към никого.
Та, значи, в средата ти е сърцето и то завихря кръвта. Сърцето ти е сложено точно в средата на малкия кръг, тоест на белите дробове. Получава се нещо като вихър, а около него друг вихър.
Още по-отвън ти е големия кръг. Той е всичко, което не е белия ти дроб. Тоест той е вихър, който обхваща предишните два вихъра.
Сърцето ти е изместено малко наляво, но точно в центъра на тялото и в самото сърце имаш друг вихър. Той се нарича Синусов възел. Той ти дава ритъма на сърцето. Той е нещо като център на всички вихри, които са един в друг. Нещо като фокус.
Това съвременната медицина не го знае, но в този форум никой не може да нарича лекарите с обидни думи и изрази.
Продължаваме нататъка. След кожата ти вихъра не спира, а продължава. Там вече вихъра се нарича Аура. Аурата има различни нива и е различна на различните диаметри. Имаш аура, която е близко до тялото ти, а и и ма такава, която е далече от тялото ти.
Това модераторите на този форум не го знаят. Затова заключеха темата на екстрасенската от Камено. Но можем ли да наречем модераторите с обидни думи. Разбира се , че не. В този форум няма дескриминация към никого.
Сега, защо е цялото това завихряне. И защо въобще цялата Земя се върти, защо Слънцето се върти и защо Вселената се върти.
Има две теории. Едната е, че си нямат друга работа. Втората е, че ако не го правят просто ще спрат да съществуват и ще се разпръснат, като ще станат част от други неща, които се въртят.
При въртенето, както при всеки вихър и ураган колкото по-навътре си във вихъра, толкова по-бързо се въртят нещата. При това колкото по-бързо се въртят нещата, толкова повече им пада налягането. Налягането на по-външните части на вихара е по-голямо и притиска навътре. Когато нещата отидат навътре се получава ефекта на ледената фигуристка. Когото си прибере крака, на който не е стъпила на леда и двете ръце към тялото си и без да се отблъсква от леда се завърта много по-бързо жената.
Но колкото по-бързо се завъртат нещата, толково повече пада налягането и толкова повече отиват навътре, като се завъртат по-бързо и така нанататъка докато инерционните сили не уравновесят разликата в налягането.
Инерционните сили са тези, които гледат да ти изкарат джипа от пътя на завой.
И след цялото това завихряне какво се оказва. Оказва се, че тялото ти на спортистка бокс, Земята, Слънцето, цялата Вселена, всеки атом от клетките ти се напълват с нещо, което се нарича ефир и има характеристиките на газ.
Но това модерните физици не го знаят. Значи ли това, че трябва да ги наричаме с неефирни думи. Разбира се, че не. В този форум няма дискриминация.
Всъщност от цялото това завихряне самата материя се е превърнала в материя от много плъте вече ефир. И, ако не се върти, вместо да се закрепи в сегашното си състояние ще започне да се разпръсква.
Та, точно това е станало и с раковите клетки. Тяхното ДНК е спирала и постоянно прави около себе си вихър. Ако нещо с по-външните вихри се обърка, тогава и ДНК ще започне да мутира.
Или, след цялото това обяснение, още при първите изследвания е трябвало да го сложите в среда с подходящ вихър. Точно както сте и направили в онзи камък в онова село обаче за по-дълго и с по-голяма мощност.
Сега вече е късно и трябва машина, която е с голяма мощност. На пазара има такива, но никой не може да каже дали ще са достатъчно мощни. А и са скъпи. Започват от 5000 лева.
Разбира се, ти това не си го знаела. Значи ли това, че



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: MamaD]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано01.03.13 18:13



Благодаря, не са ни го предлагали това, ще се поинтересувам, отностно храните сме се съобразявали много тъй като татко е и с диабет и трябва внимателно да подхождаме с всичко.



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Crasiva]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано01.03.13 18:22



Така ме завихрихте ,че попаднах в тайфун,може би сте ме разбрали погрешно,никъде не съм споменала или обидила някой лекар,напротив неслучайно казах,че сме се консултирали с добри и известни доктори,ако може с по- ясни и конкретни думи да ме насочите към някакво решение ,благодаря предварително!!



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: MamaD]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано03.03.13 13:17



Здравейте MamaD,има ли хора в клуба които са се подложили на HYFU терапия,питам защото когато се интересувахме попаднахме на страхотен лекар хирург- онколог д-р Ангелов 2-ра хирургия Александровска ,който ни обясни, че рекламата е по голяма,в смисъл ако тази машина може да премахва нещо малко медийте го правят голямо,както и бяха написали*Големи солидни тумори*,имало ли е някакъв положителен резултат?,все се появява в някоя медия ,че са оперирали 10 човека,20човека а тук никой не пише за това.По принцип на нас ни отказаха.



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Стаси]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано04.03.13 17:00



Поставяш неразрешим от лекарите проблем (иначе от толкоз опити вече да бяха го разрешили, нали) и ти казвам как да го разрешиш. А ти се дразниш, че нищо не разбираш. Да спасиш баща си ли искаш или да се учиш на него.
Ако лекарите нищо не разбират (а, ако разбираха вече да го бяха излекували), как очакваш ти да започнеш да разбираш. Или не можеш да действаш без съзнанието и логиката да те води. Ами давай тогава и по логика ми кажи тогава как става това.


Клипа първи го качи 2smart4all преди много време и на повечето хора им е по-лесно да го наречат трик с фотошоп. Ами ако не е

Редактирано от Crasiva на 04.03.13 17:01.



Тема Re: Рак на бъбрецитенови [re: Crasiva]  
Автор Стаси (непознат )
Публикувано04.03.13 21:02



Красива ти ме отнесе на друга планета,някои нащенец пробвал ли е този метод,веднага в главата ми се появява Стив Джобс???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.