Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Лято 2007 на...нови  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано07.09.07 21:14



Хайде скъпи дами, споделете
къде бяхте,
какво видяхте,
какво преживяхте
с кого се запознахте,
къде отидохте на гости,
бяхте ли на екскурзия и къде,

и... въобще как премина лятото за Вас.

Споделят се и се пишат само положителните емоции, веселото настроение и тръпката от хубаво прекараната почивка, екскурзия, гости...

Започвам. Бяхме за една седмица на къмпинг с двете деца. Беше ни много гот. Сутрин ходеха на плаж с баща си, а аз си бях на сянка, до палатката и си четях книжле. Но... след обед (след 18) си топях много съветно и старателно дупето в морето. После си отидох при майка. И тя жената добре си ме гледа и ми угажда. Хм, резултатът не закъсна, загладих много добре бузките...(т;ва детосе жалвам)...
Отидохме и на еднодневна екскурзия До Паничище. Не бях ходила и страшно ми хареса.
Боядисахме в къщи двете детски стаи и спалнята. Разместихме (двамата с мъжа ми) мебелите. (Весе, не ми се карай... обаче да чукна на дърво ръката ми е наред). Поръчахме други. Купх си нови стайни растения и кашпи.
С две думи, заредих батерийте. Чувствам се добре и пълна с енергия.

Ето, вижте избрани моменти от нашето



Редактирано от AйeзCeдaй на 07.09.07 21:21.



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Авторflora (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 21:30



Браво Бойна за хубавата тема!!!

Аз също добре прекарах!Юли месец си дойдохо децата от чужбина,където работят.С пдъщерята и внуците отидохме на Пампорово за една седмица.Чудесно прекарахме,ходихме до Смолян,разгледахме го,после до Ягодинската пещера.Красота неземна е там.На връщане отседнахме в ресторанче в Широка лъка и се наплюскахме с качамак,п.кататник ли беше,що ли...все родопски ястия.После със сина отидохме на Св.Влас на конкурса"Мини Мис България".Моята внучка стана първа подгласничка на Мини Мис България.Радост голяма на баба красавицата и живота....

Сега се готвя за първия учебен ден.Но за Нова година,по точно за Коледа ще посетя сина си в Англия.Пак ще има емоции.Особенно с моя английски,който го знам колкото да си изям боя!



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано07.09.07 23:00



Радвам, че сте си починали добре. Много хубави моменти от снимките - порадвах им се от сърце. Снимката със сладоледа ми е любима.
Тази година още не съм почивала за да кача снимки

, но снощи бях на сватба и ако има читави снимки от мобилния ще ги метна.



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 23:00



Страхотни снимки, изглеждаш чудесно АйезСедай, ти и твоето семейство.
Това лято нямахме много време за почивка, но все пак посетихме Триград, ягодинската пещера, дяволското гърло и Доспат. Природата е страхотна за мен Родопите е една от най-красивите планини в България.



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.09.07 23:22



Не те намирам напълняла от последния път като се видяхме



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: flora]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано07.09.07 23:24



ОООО, браво на вас...
Хайде след време да се похвалиш и с конкурс "Мис Свят"....

Мдаааа и аз така се готвя за първия учебен ден. Единия в 10 клас, другия на детска градина... красота...



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.09.07 23:39



Страхотни сте АйезСедай!

Браво!

Ето аз къде бях /там съм писала и коментар-моя е най-дългия/


Исках да кача направо тук някои снимчици ама не знам как.



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: Ekna]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано08.09.07 00:05



Мдааа, хубаво местенце.. ще ми се да го посетя...

Значи колебаеш се... тайната вече е издадена....

Виж сега, отиваш

и се регистрираш. После на жълтия банер (до Форум) има две полета. Пишеш респективно username и password. Влизаш си в твойта ммм, страница.
Пак банер "Лична страница" "Албуми".
Натискаш "Албуми"
Има една опция "Добави Нов албум"
Пишеш отдолу имета на албума и коментар. (ако искаш)
Малко по-надолу има една опция "Добавяне на снимки в албума". Избираш я, натискайки с мишката.
Появява се нов екран. От дясно пише "Добави снимка от файл". Натискаш Brawse и си избираш снимката от твоя хард диск.
Натискаш добави. Чакаш.
Под добавени снимки ще ти се покаже снимката.
Севет, за името на снимката не използвай кирилица. Directory, от където ще ги качваш (т.е на твоя ком) да не е много дълга. Т.е да е нещо от типа
C:\Snimki\

Сега, след това обяснение, чакам да видя снимки...а не само коментари да чета, за разни тайни и прекрасни местенца до с. Говедарци




Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.09.07 00:27



Обещавам, но сега не ми се занимава. Утре ще си изпълня обещанието

.

Преегръъдкии

Не, не утре. Утре имаме събитие. Между другото хубаво нещо са курбаните. Преди седмица беше моя. Нашите ми го правиха за здраве. Утре е на мъж ми /заради една нелепа катастрофа, от която се отърва само с уплах и ремонт на колата преди 2 г./. И пак ще хапна агънце.

Та вдругиден


Редактирано от Ekna на 08.09.07 00:36.



Тема Re: Лято 2007 на...нови [re: Ekna]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано08.09.07 07:58



Да, така е.
Аз напеример на 25/09 (тогава ме оперирара) съм решила да направя един водосвет в къщи. И ще наготвя сума ти работи от типа на кекс, банички и т.тн да ги занеса в работата. Ще почерпя за здраве....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.