Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Апаратите на Самоздрав:нови [re: lumixx]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.10.07 11:38



Гамба продължава да е с неизмерено Пх,лентичките които купих са фалшиви,мога ли да напиша името на фирмата която ме изработи ?А ти не се шашкай от едно измерване де



Тема "Комптентност"нови [re: Гaмбa]  
Автор all*you*need ( a friend)
Публикувано19.10.07 17:17



Здравей Daoford,
Искам да споделя с теб:

Вчера помолих сестрата на Джи Пи-то ми да ми измери киселинността на урината, докато си чаках реда. След малко излезна и с тържествуващ глас обяви :"Бомба си!!! Ph-ти е 5"


На репликата ми, че е малко ниско, не реагира. Също така не реагира и докторът, когато опитах да го заговоря за Ph и киселинността. Само коментар - зависи какво си яла; ми това го знам и не съм преяла нищо, което покачва киселинността.
С две думи - отказах се да очаквам каквото и да било от лекар. Ще се постарая да се оправям сама, където мога ...

* * *


Тема Re: "Комптентност"нови [re: all*you*need]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано04.11.07 15:02



искам да попитам кой храни са с алкален и кой с киселинен характе.Преди много време имаше един линк с таблица на голям брой храни и техния характер но немога да ги намеря.Ако някой се сеща моля ви да го напише тук



Тема Активатора "ДА-3"нови [re: vesela.bg]  
Авторmislitelia (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 07:53



изпрабвал съм действието на живата вода върху себе си и резултатите бяха меко казани учудващи. Имах пъпка на бедрото която не се махна с нищо друго. Две вечери и направих компрес с мъртва /кисилинна/ вода. Още първата вечер изтече маса гной. На втората повторих процедурата. През деня нямам възможност да правя компреси, пиивам по 3-4 пъти по половин чашка жива вода. Незнам дали си внушавам, но определено се чувствам много по добре. Венците ми се заздравиха и вече не кървят. Убедих се че водата , живата и мъртвата имат полужителен ефект. В началото мислех сам да си направя апарата, но предпочетох да дам 68лв. и да не обикалям да търся материали и т.н. Апарата заедно с книгата "Лечение с жива и мъртва вода", си ги купих от кн. "Астея" която се намира на Пиротска 3 на втория етаж в бизистена. За апарата научих от този сайт - www.jivavoda.free.bg. Лично разговарях с човека. Дори ми каза че ще ми даде и схемата ако реша да си правя уреда сам, но аз предпочетох да си го купя. Едно съм сигурен - водата помага и с нощо не вреди. Успех на всички.



Тема Re: Активатора "ДА-3"нови [re: mislitelia]  
Автор *jull** (())
Публикувано05.11.07 09:12



Защо 68 лв?! Нали бяха 25 лв за апаратчето и още няколко (не помня колко) лева за книжката? Самият д-р Нешев продава на тази цена...





Тема Re: Активатора "ДА-3"нови [re: *jull**]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано05.11.07 10:13



това е някакъв друг апарат.Мисля че е на същия принцип но малко повече части.
В събота бяхме при др.Нешев и си купихме апарата за 30лв.



Тема Re: Активатора "ДА-3"нови [re: kattt_1]  
Авторmislitelia (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 12:42



Моля даите ми координата на др. Нешев, или ми пратете адрес на имайл : respektbg@abv.bg, blagodaria Wi predwaritelno



Тема Re: Активатора "ДА-3"нови [re: mislitelia]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.11.07 14:40



регни се де



Тема Re: Активатора "ДА-3"нови [re: mislitelia]  
Автор *jull** (())
Публикувано07.11.07 17:42









Тема Книжка за "Лечение с жива вода"нови [re: *jull**]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано15.11.07 07:28



В книжарниците има книжка "Лечение с жива и мъртва вода"от Максим Баринов (руски автор)и подзаглавие "Лечебната сила на йоните за обновяване на клетките"на цена 4 лв.Може да се чете и тук

.Има дадени три модела на апаратчета за "вода".Таблица за лечение и на други заболявания с "жива и мъртва вода".Примери на излекувани онко-болни (в Русия)с такава вода.Както и инфо с интересен (за мен)пример за паметта на водата("Какво помни водата"38 стр.)...Един от моделите на апаратчетата е с брезентов вътрешен съд.Може да се ползва само един диод KY715.Вчера проверих за цената,0.40лв.(струва 40 стотинки)Всичко останало може да си го направите с подръчни материали.Например крачол от стари дънки,две вече "поизносени"вилици за електроди(задължително от неръждавейка),парче кабел с щепсел от непотребен вече електроуред и долната половина на 10 литров бидон от мин.вода(ако брезента събира 2-2.5 л.). Ако безентовия съд събира примерно 1.5 литра,може да се ползва долната половина от 6 или 8 литров бидон.Двете вилици се "монтират"на 4-5 см.разстояние на пластмасов "носач"(с дължина около 30-40 см.и 4-5 см. ширина),от всякаква пластмаса,плексиглас и друг изолиращ материал...По-евтин вариант от този засега не мога да измисля. Желая на всички успех!

Бог помага на слабите,но обича Силните!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.