Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема какво може да енови  
Автор.............. (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 12:04



майка ми е с рак на белия дроб открит след плеврален излив. Есен 2006 направено таликране и три курса химио с навелбин. оттогава инжекцийте на С. Хаджиев и много алтернативни лечения, за които съм чела тук в клуба. последия месец обаче започна да се уморява бързо и да няма сили, според излсдванията и консултация с д-р Цекова, не може да е от дроба, не и от сърцето. Затова се заислихме да пие опитаме колкото можем с Тарцева, за което писах в темата "пак за Тарцевата". Сега проблема ни е, че забелязахме зачервяване на кожата в областта на десните ребра и дясната гърда, което отдадохме първоначално на падането с колело, което се случи на 01.06. (при опит да кара отново както преди) и тогава си счупи дясна длан от външната страна, падането е било доста силно имаше охлузване на скулата на лицето, рана на коляното и т.н. Но сега се тревожа тези зачервявания да не са от друго като стоят толкова време? съжалявам доста дълго стана, дано сте ме разбрали.



Тема Re: какво може да енови [re: ..............]  
Автор v_kostadinova (непознат )
Публикувано21.06.07 12:33



задължително проверете черния дроб и се върнете при ЦЕКОВА



Тема Re: какво може да енови [re: v_kostadinova]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 12:44



благодаря за бързия отговор, но чернодробните АЛАТ иАСАТ , които правихме преди седмица са в норма, само АКР е доста по-нисък и СУЕ-то е 59 (така е откакто преди 11 месеца откриха заболяването).



Тема Re: какво може да енови [re: ............]  
Автор v_kostadinova (непознат )
Публикувано21.06.07 12:53



на ехо-то се вижда най-добре, майка беше по същия начин, асат и алат в норна, а ч. дроб множество мета- дано при вас не е така



Тема Re: какво може да енови [re: v_kostadinova]  
Автор............. (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 13:14



дано не е. Майка ви имала такива признаци и къде и кой прави ехо (ехограф имете пред вид нали).



Тема Re: какво може да енови [re: .............]  
Автор v_kostadinova (непознат )
Публикувано21.06.07 17:17



В Пловдив проф. Недева прави ехограф, тя по същия начин имаше излив , но го капсуловахме, изведнъж взе много да отпада и си мислихме , че е заради болките в костите отново от мета, но се оказа че има мета и в ч.дроб



Тема Re: какво може да енови [re: ..............]  
Автор v_kostadinova (непознат )
Публикувано22.06.07 10:39



Скъпи/а.....................,
пишете ми как сте има една хранителна добавка казва се кралски кордицепс и е сироп, една ампула се пие сутрин преди ядене и е достатъчна за цял ден, а при много тежки случаи - сутрин и вечер, предназначена е за бял, черен дроб и бъбреци, на майка й изчисти белият дроб от метастазите



Тема Re: какво може да енови [re: v_kostadinova]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано22.06.07 11:17



от къде я копувате.Има ли я по аптеките и колко струва на месец



Тема Re: какво може да енови [re: kattt_1]  
Автор v_kostadinova (непознат )
Публикувано22.06.07 11:38



едната ампула е около 13лв. дистрибутор е фирма "ДИМИТЪР КОЖУХАРОВ" СОФИЯ , аз съм от Пловдив и ги купуваме от аптека Арника
ето и адреса в СОФИЯ "БРАТЯ МИЛИДИНОВИ" 104 ИЛИ КЛОКОТНИЦА 20 или напиши в гугъла кордицепс на български и ще ти изкара много инфо



Тема Re: какво може да енови [re: v_kostadinova]  
Автор................. (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 13:22



засега още не сме ходили защото не сме от София, а аз днес ще видя майка, тя живее на 30 км от мен и не се виждаме всеки ден, иначе искам питам колко време сте пили тази ампула докато даде резултат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.