Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на ларинксанови [re: dob4y]  
Автор egu6terova@abv.bg (непознат )
Публикувано27.06.12 10:01



Zdraveite mili hora.Az syshto sym mnogo otchaqna.Tatko mi pretyrpq dve operacii ot rak na larinksa i edna godina sled tova ot rak na glasnite struni,minahme i lycheterapiqsled koeto napravihme skener na bql drob i kazvat che vsichko e ok.No mnogo go boli uhoto i veche minaha pochti 6 meseca ot lycheterapiqta i zapochna da se hrani trudno(trudno preglyshta hranata) a ima golqm apetit.Doktorite kazvat che tova e ot lycheterapiqta.Molq vi ako nqkoi e imal syshtiqt problem da mi pishe,dali shte se opravqt neshtata sled vreme ili trqbva da se napravi neshto drugo.Vsqko mnenie ili syvet shte mi e ot golqmo znachenie.Blagodarq vi predvaritelno.



Тема Re: рак на ларинксанови [re: egu6terova@abv.bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.06.12 16:01



Моля те да пишеш на кирилица.
Тя е задължителна за всички клубове на Дир.бг


"Совите не са това, което са..."


Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Buba67]  
Автор Crasiva (новак)
Публикувано22.09.12 21:12






Значи, филмът е дълъг и не е точно за рак, но е много полезен. Показани са случаи на сделки с Господ с готовност за промяна от страна на хората.
По-старият мъж е богат адвокат. Отписан от лекарите. С рак на гърлото, защото много лъжел. Показват му диетата, промяната в начина на живот. Всякаква проуцесната храна я избягва. Набляга на разтителната. Сваля си стандарта на разточителен живот. И много други неща. Препоръчвам ви го много хубав е



Тема Re: рак на ларинксанови [re: EFO75]  
Автор Stoqn Petrov (непознат )
Публикувано25.10.12 20:43



Здравейте.Имам няколко въпроса помогнете, ако можете.Майка ми беше оперирана преди 1 седмица от рак на ларинкса. Беше и отстранен част от ларинкса и едната гласна струна.Професора каза че операцията е минала добре и че майка ми ще може да говори. Може ли да се говори с една гласна връзка или просто шептиш. Неможах да намеря нищо по този въпрос в интернет ,

много сме притеснени пишете



Тема Re: рак на ларинксанови [re: Stoqn Petrov]  
Автор deniccaa (непознат)
Публикувано26.10.12 15:13



Здрасти!Моят баща претърпя същата операция преди година и 5 месеца.Сега слава на Бога е добре , говори малко дрезгаво,но това не го притеснява.Не е шепот,но и не е както преди. Освен това доктора ,който го оперира ни каза че има и рехабилитация ,става въпрос за Исул,като още повече се подобрява гласа.Татко все се кани ,но още не е ходил.Конатктува без проблем.Не се притеснявайте всичко ще бъде наред. Не спирам да се моля на Бог!



Тема Re: рак на ларинксанови [re: egu6terova@abv.bg]  
Автор stoqnova.86 (непознат )
Публикувано12.12.12 19:23



Zdraveite, izvinqvam se, che ne pisha na kirilica, no imam problem s klawiaturata. Predi nqkolko dni moqt bashta beshe na pregled i lekarite se symnqvat che ima tumor na larinksa. Naprawiha mu biopsiq, no rezultatite ne sa gotovi. Ot polovin godina govori presipnalo, no otkazvashe da otide na lekar. Sega sled biopsiqta edvam govori i se strahuvam, che syvsem shte izgubi glasa si. Molq kajete mi normalno li e tova sled biopsiq. I iskam da popitam, ako tumoryt e v naprednal stadii, vijda li se s obiknoven pregled, zashtoto na men nadejdata mi e, che pone e v nachalen stadii. Molq pishete dali imate mnenie za doktor Melamed ot Sofiq. Ako nqkoi jelae da mi pishe i e minal prez tozi ad, moje da mi pishe na e-mail: serien@abv.bg



Тема Re: рак на ларинкса-Konov ISULнови [re: Djessi]  
Автор tania1234 (непознат)
Публикувано25.06.13 19:27



Здравейте, баща ми е с рак на ларинкса. Прочетох, че е добре да се потърси второ мнение на всяка диагноза, което и аз смятам за редно. Приет в ИСУЛ. Все още не е опериран, но са му казали да се готви за операция ....и толкова. Моля за координати на цитирания д-р Златков от Токуда.



Тема Re: рак на ларинкса-Konov ISULнови [re: tania1234]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано25.06.13 19:34



Таня, ето инфото, лесно и удобно от чичко гугал, успех.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: рак на ларинкса-Konov ISULнови [re: Kaлoянa]  
Автор tania1234 (непознат)
Публикувано25.06.13 22:26



Благодаря, Калояна!



Тема Re: рак на ларинкса-Konov ISULнови [re: tania1234]  
Автор tania1234 (непознат)
Публикувано26.06.13 09:07



Посъветвайте ме как да взема пробата на баща ми за да искам втори анализ. още повече, че се съмнявам че ще му вземат такава едва след операцията. Възможно ли е да постъпят така? Ако пък му направят биопсия преди това, то колко време се чака за резултат? В момента е в ИСУЛ с направление от специалист УНГ.След колко време ще може да му издадат второ направление за друга болница и възможно ли е да се издават две направление за една и съща диагноза? И последно посъветвайте ме за операция в ИСУЛ или вТокуда? Моля ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.